Aké cestovné kufre sú najlepšie?

baska_t
14. aug 2022

Ahojte baby, budúci mesiac sa sťahujem za školou a potrebujem kúpiť kufre - jeden čo najväčší a jeden menší, praktickejší vhodný aj na prípadné výlety a podobne 🙂 Chcela by som sa opýtať, najmä tých ktoré máte skúsenosti, aké kufre odporúčate a boli ste s nimi najviac spokojne? Mam na mysli hlavne materiál 🙂 ďakujem za odpovede
PS: poteším sa aj tipom kde zohnať kvalitný kufor 🙂

veronikaa1998
14. aug 2022

Samsonite a kupovali sme v Parndorf.

maculkac
14. aug 2022

Mala som aj "škrupinový", ale vydržal rok a potom neprežil návrat z Turecka. Kúpila som si tú "látkovú" sadu veľký a v ňom menší z Lidl a spokojnosť. Praktický, ľahký, má 4 kolieska a dobre sa s nimi cestuje 🙂 teraz ích síce aktuálne nemajú, ale mávajú ich... https://www.lidl.sk/p/topmove-cestovny-kufor-si...

savoya
14. aug 2022

Ja som mala Samsonite za 200 eur a kufor sa mi pokazil.

patka06
14. aug 2022

Mali sme obyčajné látkové z Tesca a vydržali roky, ja som vždy vyberala taký, čo má zvonka aspoň 2 zipsové priehradky, kde som vedela dať veci, ktoré môžem rýchlo potrebovať, aby som nemusela otvárať celý kufor.

gemerka17
14. aug 2022

@savoya to bol nejaký lacák. Tie kufre sú o dosť drahšie ako 200 e, pokiaľ to nie je uplne maličky.

@baska_t jednoznačne samsonite pokiaľ ide o kvalitu. Máme samsonite už viac ako 10 rokov, kufre ľahučké, vyborne sa s nimi manipuluje a prelietali s nami veľa, krížom krážom cez pol sveta.

kris_tin257
14. aug 2022

Ja mám American tourister je to tiež od Samsonite, mám ho 6 rokov cestujeme veľakrát do roka a kufru nič nie je. Stál do 140€

modryyyy
14. aug 2022

Mám sadu 3 látkových kufrov z Tesca, veľmi som spokojná, mám ich asi 10 rokov a stále slúžia.

evaachesa
14. aug 2022

Máme pevný, plastový kufor z Tesca, kupený v akcii a drží už pekne dlho. Je len oškretý, inak mu nič nie je.

evaachesa
14. aug 2022

@maculkac máme ten menší ako príručný a je ozaj super. Keďže ho ale nedávame do podpalubia, tak sa asi nepokazí nikdy. 😃👍

valdovalda
14. aug 2022

Prosim vas, tie latkove teskacke kufre vydrzali aj viacero leteckych dovoleniek?

mizu89
14. aug 2022

@baska_t možno trochu od veci ale keď budeš kupovať kufor tak radšej farebný.ak náhodou do budúcna pôjdeš niekde k moru tak farebný si rýchlo nájdeš na letisku ako nejaký tmavý ktorý môže mať pomaly každý druhý človek 😉

modryyyy
14. aug 2022

Áno, tie tesco kufre s nami veľa cestovali, aj letecky, ľahučké. Aj rodina si ich sem tam požičiava práve kvôli tomu, že sú ľahké a majú pogumované kolieska, ktoré nehrkocú. A manžel ich pôvodne ani nechcel kúpiť, že budú nekvalitné. 🙂

valdovalda
14. aug 2022

@mizu89 ja som ich zvykla omotat nejakou farebnou stuhou a zastreckovat 😂

mizu89
14. aug 2022

@valdovalda alebo tak.ja keď som šla na dovolenku tak som polepila kufor farebnými lepkami ale z toho skoro všetko sa poodlepovalo keďže tými kuframi hádžu.ale niekde som čítala že kufor najlepšie farebný aby si ho človek spoznal na letisku😉

baska_t
autor
14. aug 2022

@mizu89 myslím, že vôbec nie od veci. Veľa ľudí to nenapadne, ďakujem za radu 🙂

baska_t
autor
14. aug 2022

Ďakujem všetkým za rady 🙂 skúsim pozrieť aj Tesco plus sa pokukám aj po ostatných spomínaných na nete 🙂

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
6. jún 2023

ja som kupovala celu sadu kufrov cez najkufre, mame ich uz par sezon a zatial drzia dobre

beahavala
13. jún 2023

mne najviac vyhovuje skrupinovy kufor, s takym cestujem vsade