Aké doplnky k týmto šatám?

zuzka_puska
10. júl 2015

baby tie saty sa mi hrozne pacili, pojdu k nim cierne doplnky, co myslite????

ladyblcha
10. júl 2015

bude to take tvrde - lodicky k letnym satam. sandale nemas?

mawka
10. júl 2015

sandalky, listovu kabelku, naramok. hotovo 🙂

klincek
10. júl 2015

skor otvorene topanky, a nie cierne. elegantnu kabelku..a nieco na krk. ak budes mat zakryte plecia, tak na krk pripadne aj nic a potom vyraznejsie nausnice🙂.
na nieco prides, da sa s tym vyhrat. a na stihlej postave je skoro vsetko pekne 😉

mawka
10. júl 2015

@klincek tiez by som skor nausnice a naramok, to by bolo pekne. nieco decentne s bielym kamenom, jemne. dekolt vyzera byt pekny, netreba ho dozdobovat. ale sandalky urcite ako pises, otvorene. inak tie saty su fakt pekne 🙂

ladyblcha
10. júl 2015

ja by som dekolt tiez nedozdobovala, nechala by som ho holy, alebo ak, tak nieco velmi velmi jemne. uplne tenucku retiazku s malou ozdobou. su take jemne retiazky s ockom (srdieckom), ktore zapadne do tej jamky medzi klucnymi kostami. skoro ich nevidno ale je to jednoduche a jemne krasne.

dasa71
10. júl 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

ja tiez by som moc nesla do ciernej, skor naozaj nieco take svieze, letne🙂 nejake nausnice mozno do ruzova by mohli byt a na krk bud naozaj nieco jemne ale skor asi nic. A jednoznacne sandalky a bude to super🙂

janickacrazy
10. júl 2015

ja by som zvolila jemný prívesok v ružovej farbe a nejaký náramok tenký plus náušnice tiež tak doružova, ale jemné a biele sandále

ladyblcha
10. júl 2015

@janickacrazy neexistuju pekne biele sandale.

janickacrazy
10. júl 2015

@ladyblcha akože neexistujú, ja mám doma dvoje biele a pekné, všetci mi ich chvália 😝

zuzka_puska
autor
10. júl 2015

baby, nemam ružové sandálky ☹ ☹ Len biele.....biele sa asi nehodia, či áno?
@janickacrazy Biele sandále mám aj ja doma, a sú pekné , existujú aj pekné 🙂 a sú aj neskutočne pohodlné

zuzka_puska
autor
10. júl 2015

@mawka
@ladyblcha baby ja by som dekolt najradsej tiez nezdobila, ale ked som biela ako stena, fakt ako smotana uplne biela som.... Tak preto moj dekolt je taky "nahy" by som povedala 🙂 Ale skusim nieco naozaj jemnunke najst. A biele sandale, sa hodia? Nemam ruzove, ani jedny ☹ Len biele a cierne ☹ Biele mam aj lodicky,ale lodicky so zatvorenou spickou

zuzka_puska
autor
10. júl 2015

a strieborne doplnky? To uz by sa asi velmi bilo vsak?

klincek
10. júl 2015

@zuzka_puska sandale by som mozno skusila aj cierne-ak su dost otvorene, moze to byt v pohode, na satach je aj kusocek ciernej..a na krk teda tiez nieco cierne, ale velmi jemne. no kabelku k tomu uz potom nie ciernu. poskusaj pred zrkadlom, co bude lahodit tvojim ociam🙂

janickacrazy
10. júl 2015

@zuzka_puska Podľa mna sa biele hodia určite viac ako čierne, biela je neutrálna farba, hodí sa ku všetkému.

hana182
11. júl 2015

Ako profesionálna stylistka ti môžem povedať, že šaty sú krásne a že by sa hodili len jednoduché farebné sandálky 🙂 Toto a omnoho viac som sa naučila na kurze Image-Maker, ktorý som len náhodou našla na nete (http://www.novetvare.sk) a naučila som sa tam naozaj všetko cez vizáž až po styling a nakoniec sa zo mňa stala profesionálka s najlepšou prácou na svete. Možno by sa takýto kurz páčil aj tebe 🙂

zuzka_puska
autor
12. júl 2015

@hana182 dakujem, taky kurz by sa mi zisiel, niekedy kupim fakt pekny kusok a stravim hodiny kym ho s niecim zladim 🙂 🙂

hana182
12. júl 2015

@zuzka_puska Tak to jednoznačne odporúčam 🙂