Aké je poštovné, keď posielam bicykel?

alexandra56
24. nov 2015

Mamicky viete ma informovat.Predavam detsky bicykel12 neviete co vyjde postovne alebo preprava kurierom dakujem krasne

siska53
24. nov 2015

Ja som sa pytala na poslanie kocika cez postu a povedali mi,ze okolo 8€.

ivett1
25. nov 2015

@alexandra56 podľa toho, koľko ten bicykel váži ...
ale môžeš ho poslať na pošte ako balík na ADRESU ... pri váhe do 5 kg je cena 4€ ....pri váhe do 10 kg je cena 5€
alebo ho môžeš poslať na pošte aj ako balík na POŠTU (tu potrebuješ č. mobilu alebo e-mail kupujúceho, aby ho mohli kontaktovať z pošty lebo mu ho nedoručia domov, ale len na najbližšiu doručovaciu poštu ) a cena je pri váhe do 5 kg 2,80€ a pri váhe do 10kg 3,80€ alebo poštovým kuriérom (číslo na kuriéra je na stránke pošty ) a cena je do 5kg 6,80€, do 10 kg 7,40€ a do 15kg 8€ ... a tu máš zahrnuté aj "doplnkové služby-poistenie a opakované doručenie

ultra
25. nov 2015

Pozor - pred 2 tyzdnami som posielal bicykel Slovenskou postou...pekne zabaleny - oznaceny . aj pedále som odmontoval - kedze vazil viac ako 10 kg tak postovne 6.80 € a pani pri priehradke mi nauctovala aj dlasie postovne vo vyske 7 € ako NESKLADNE - fuuu ale som sa rozculil ale kedze bicykel som uz slubil poslat tak som poslal. NENAZRANA SLOVENSKA POSTA.

pribinak
26. nov 2015

ultra ma pravdu, pozor na to, ze bicykel je "kategoria neskladne" teda nema pravidelny tvar ako krabica