Aké máte skúsenosti na mall.sk?

ivanka1997
19. sep 2019

Ahojte chcem si objednať jeden kabát čo majú na mall oplatí sa mi to ? Môžem sa na všetko spoľahnúť? Ešte som odtiaľ neobjednavala len nakoľko ide o 90€ čo nieje malo preto sa potrebujem poradiť

migifie
19. sep 2019

@ivanka1997 síce som objednávala dávnejšie vysávač,ale bolo to v pohode,proste objednanie,prišla spätá správa a do asi troch dni mi bol doručený tovar 🙂 poštovne som neplatila...

kiwi3
19. sep 2019

ano, mall je seriozny e-shop

anika44
19. sep 2019

Ja objednavam vlhcene obrusky a pracie gely ale zatial super doteraz som nemala z nicim problem

lenka2710
19. sep 2019

@ivanka1997 ja objednávam hlavne elektroniku, pred nedávnom tlačiareň a sendvicovac a super,ja som veľmi spokojna,už niekolko rokov objednavam odtial,aj hračky a podobne

bojka22
19. sep 2019

@ivanka1997 ja mam dobru skúsenosť. Mam odtiaľ mobil aj zrkadlovku 🙂

simca06022011
19. sep 2019

Mall je starý známy eshop, neviem čoho by si sa mala obávať. Niekedy majú dlhšie dodanie v poslednej dobe ( rozumej nie zo dňa na deň, ale o 3 dní.. žiadne dlhé týždne) . Inak nebude dobre- vrátiš v pohode...

martinajurkechova
19. sep 2019

Ja viem občas niečo objednať a zatiaľ v pohode. Už som aj niečo reklamovala a prebehlo to úplne bez problémov. Raz mi zamenili tovar a poslali niečo iné, ale dalo sa to rýchlo vybaviť. Samozrejme bolo nutných pár telefonátov a vyplniť nejaké tlačivá, ale nič strašné.