• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno sa vám páči najmenej?

7. júla 2016 
penelope, moja sestra je Andrea a ina ide s nami na dovču di IT a boal nešťastná, že kým naša malá zapadne, tak ona bude za chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, ja tak isto, nič si z toho nerob, ale ja som si dala priezvisko bez ová, tak je to o niečo lepšie....
krátke mená sa mi jednoduchšie vyslovujú a nemotá sa mi jazyk :grinning: , čo sa mi pri zdrobneline môjho syna občas stane :grinning: , inak má meno krátke
14. júl 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co vravite na meno jerguš? maly sa narodil na jergusa a este v porodnici sme si robili srandu s MM ze ho tak pomenujeme a teraz sa mi aj celkom paci, poznam len jedneho Jergusa- Jergusa Lapina :grinning:
14. júl 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, aj ja... a ešte Baču :grinning:
14. júl 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baču? ten je Juraj , nie?
14. júl 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslím hokejistu Jerguša baču...
14. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj :grinning: , no tak poznam dvoch :grinning:
14. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nayah je dievcenske meno aspon takto sa volala hrdinka z filmu mission inpossible II nam sa strasne paci a ked budem mat dievcatko tak sa bude takto volat
14. júl 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jergus? mne ked sa narodil hugo, moja mama mi na to povedala, ze ona si myslela, ze dam meno jergus....bola sklamana :sweat_smile: meno sme totizto tajili a kazdy si urobil vysnivanu predstavu. :dizzy_face:
15. júl 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa Jergus paci...... :wink:
15. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerguš je také vyslovene slovenské meno.. ale mne pripadá strašne tvrdé
15. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám bratranca Luciána :grinning: a sesternica má syna Damiána :wink: tak posúďte....
15. júl 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damiána poznám aj ja, má 5 rokov
15. júl 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damián je pekné meno... mne sa to páči
15. júl 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerguša poznam take 12 - rocne chlapca staraaasne daco aky je neposedny, drzi.....

a pre neho by som svoje dieta Jergusom nenazvala :grinning: :grinning:

inak meno samo o sebe OK. :wink:
15. júl 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damián je pekné, Lucián ujde a Jerguš, nič na môj vkus :grinning:
A čo hovoríte na meno Aurora? Mne sa páči a všetci sa mi smejú, že podľa lodi, ale Eros Ramazoti má dcéru Auroru, aj pieseň o nej napísal....
15. júl 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aurora sa mi nepaci, radsej Eros :slight_smile: , videla som ho aj nazivo :sunglasses:
15. júl 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aurora je podla mna take posobive, ale veeeelmi seriozne meno, take velmi zenske pre dievcatko.
Inak kamoske sa velmi lubi pre chalana meno Javor :sunglasses: .. no uznajte :confused: :zipper_mouth:
15. júl 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja spolužiačka sa volala priezviskom Javorová....
15. júl 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ma napadlo, že niekde majú meno aj Jesus/Chesus/, alebo ako sa to píše a vlastne znamená to Ježiš a to u nás neexistuje, to by bolo dať také meno.... asi by sa ináč pozerali
A "hviezdy", čo dávajú mená deťom po mestách, alebo Gwyneth Paltrow/alebo ako sa píše/ má dcéru Aple, to mi príde čudné
15. júl 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Paris Hilton :grinning:
15. júl 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho Jesúsa som uz spominala, mne sa paci, ale nie u nas
15. júl 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne som chcela nezvycajne meno.Pacila sa mi Lesia ale uznajte bolo by to cudne keby ju volali Lesi. :sweat_smile:
A este sa mi paci Taylor ale to by bolo tu na svk tiez cudne.
Tak sme nakoniec dali dcere meno Viona teda manzel to vymyslel ked som bola asi v 2hom mesiaci tehotenstva. :grinning:
15. júl 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ozaj zvláštne meno... nemali ste s tým problém na matrike?
15. júl 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula nie nemali len sme museli na nete najst ze existuje a je to anglicke meno.
A este ma napadlo jedno meno. Lilly nie je to take skarede meno pre male dieta ale pre dosplu zenu si to fakt neviem predstavit take veeelmi detinske :sweat_smile:
15. júl 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa Lily páči, len vždy, keď ho začujem, tak si spomeniem nas jedného psíka, čo sa tak volal :unamused: a tiež, neviem si predstaviť, že kričí dedko na babku "Lily"
15. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepaci meno jolana :zipper_mouth: a muzske.......alfonz :grinning: :grinning:

no ale zase my sme dali dcerke meno po mne a to iste planujeme ked sa zadari aj pre chlapceka :wink: a nie preto ze sa tak volame my, ale ze sa nam nase mena pacia :sunglasses: Tak dufam ze sa druhy chlapcek zadari a budeme mat doma Deanku a Danka :grinning:
15. júl 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniel a Deana? :slight_smile: mne sa to paci :wink:
15. júl 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolara no ved aj nam :dizzy_face:
15. júl 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok