• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké pesničky spievate svojim pokladíkom?

31. októbra 2008 
chcem sa vás spýtať aké pesničky spievate svojim pokladíkom??? :slight_smile: my spievame kukulienku, tancuj tancuj, čížička malého vtáčika, červený kacheľ a spi diťaťko spíže. poradíte nový repartuár aby sme to mali pestrejšie? malý zbožňuje keď mu spievam (obdivujem ho že ma počúva) :slight_smile:
19. jún 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si doma tiez vyspevujeme a marek pri,,malicka som husky pasiem,,zaspava a inak spievam vsetky mozne detske,ludove a aj ine pesnicky co ma napadne a kto sa prida.Elise ak nemas vlastny repertuar kup si niaku knizku.zmojho este:prsi,prsi,,kom kom kominar,,siroky jarcek bystra vodicka,,dinom danom,,my sme smely vojaci,,vysoky jalovec a mnoheeeee ineee :grinning:
19. jún 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vďaka za pripomenutie :slight_smile: človek zabúda ale aspoň si pripomenieme viac pesničiek.
19. jún 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež toho pozabudala ale pozri www.koncertypredeti.sk
:slight_smile:
19. jún 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najviac z Čanaky-Podhradská z prvého CD a v aute všelijaké ľudovky až do zachrípnutia-Anička-dušička,A okolo Levoči,A dze idzeš Helenko,Ani sa ma mepýtaj,Sedemdesiat sukien....
19. jún 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ja denne vyspevujem do zblbnutia aj 40x za sebou KOLO KOLO MYLNSKE a OLI OLI JANKO, pomerne maly repertoar zatial, ale tiez pocuvam CAnaky a Pdhradska 1,2,5. A teraz aj pesnicky na dobru noc od nich, su krasne.
MYslim,ze tieto CD obsahuju vsetky piesne, ktore sa deti v MŠ a na ZŠ prvom stupni učia.
A na dobrú noc som jej vzdy spievala ANJELIK MOJ KDE LIETAS od Rolincovej.
19. jún 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa zaspáva na "Čierne oči choďte spať" a cez deň nám vyhrávajú (alebo si spievame sami) Čanakyho a Podhradskú
19. jún 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spievame tiež Kukulienku, Spí dieťatko spí, riekanky ako ťapi, ťapi, ťapušky, Varila myšička kašičku sa mu veľmi páči, zaujali ma tie CD Čanaky a Podhradská, aké sú tam pesničky, len detské? dajú sa kúpiť cez net, nakoľko nemôžem veľmi behať po obchodoch, hoďte link :wink:
24. jún 2007 o 09:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
elise :dizzy_face: maminku musi pocuvat a urcite pre neho spievas najkrajsie na svete :wink:
my si zatial spievame "spi dietatko spize" ale mala ma rada aj ked nieco chrumem - vtedy mi najviac tancuje v brusku. Momentalne som chora a nemam hlas - tak dufam, ze mi ho "kradne" malinka a bude z nej hotova spevacka :astonished: .
24. jún 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moj malinký momentálne zaspáva pri pesničkách z muzikálu na skle malované, páči sa mu katie melua a grigorov, púštala som mu to už ked bol v brušku :grinning: :grinning: :slight_smile:
24. jún 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky :slight_smile:
naši princeznu vždycky zaujalo, když jsem začala zpívat, tak jsme se naučily, že některé písničky patří jen k některé činnosti. U střihání nehtíků máme: Když jsem já sloužil... sloky si pak už vymýšlím, dle potřeby, pokud ji ještě potřebuju zabavit. Když je bebí a potřebuje tuli tuli, tak máme: Maličká su, husy pásu...
A teď malou baví písničky od Pehy a zpívá kouzelně slovensky :wink:
24. jún 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte spievate detičkám? :confused:
my spievame skoro stále pri každej činnosti :wink:
18. aug 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zpivame celkem casto tak nejak neplanovane..mala si zpiva sama masinku tomas a cedecka s popikem v aute a posledni tri dny zpiva lasko boze lasko... :grinning:
18. aug 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spievam kukulienku, išla sova na tanec...macko uško, ja som budík budíček a zaručene mi zaspí na zbohem lásko nech mne jííííít :grinning:
18. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okolo Hradce,v malé zahrádce.....................cca kolem půl roka.
Teď vede:"Pší,prší jen se leje,..........." :dizzy_face:
18. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala miluje vsetko od podhradskej a canakyho ine ju nic nebavi skusala som vsetko mozne.....a nenavidi pesnicku cierne oci chodte spat ked jej to zacnem naprotiven spievat tak mi jednu struhne :grinning: a ona tu pesnicku neviem preco vola,ze mamina nespievaj cervene oci :astonished:
18. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentalne ficime na "rafaele stonozke"a pesnicku z 3kozliatok od podh.a canaky-"hop kozicka sestra zlata..." :grinning:
18. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už asi zpívat nebudu - synáček asi bude teďka zpívat mně! Dneska cestou na plavání spustil sám Okolo Frýdku a na zpáteční cestě Skákal pes..

Ale vážně - tohleto je slovenská diskuze - má moc rád Čerešničky a Kebych byla jahodú.. :dizzy_face:
18. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a detom? vselico co ma napadne, ale radsej recitujem
18. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elise... ja keď začnem spievať? tomu mojemu milovanému, tak začne krútiť hlavou že nieeee :grinning: :grinning: :grinning:
Asi to nebude potom spev... :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze z ceskych: eliska nebyla pysna a zajicek ve sve jamce
z anglickych: old mc donald, wheels on the bus a baabaa black sheep - vetsinou zpiva tatinek :dizzy_face:
18. aug 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zizalu julii :grinning:
18. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A taky Velblouda a Rudlu Šmudlu, ať žije Dáda :grinning:
19. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spievame Kukulienku - uspavačka , Bola jedna žabka malá - na šantenie, Strašidílko Emílek :wink: a civíčíme pri Cvičíme, cvičíme každý aspoň chvílu....
19. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko co sa spievat da...ale mala najviac zerie...podhradsku a canakyho...ale spievam jej aj po madarsky a anglicky a jednu pesnicku viem po francuzky...ale z toho je cela vyhukana lebo nerozumie co jej to meliem... :grinning:
19. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja spievam pesnicky: Ked som bol malicky pacholicek... a Ochorela myška malá... a potom ešte napr. Mala som milého, čo sa myši bál.
26. sep 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznate niekto nejaky link na stiahnutie nejakych detskych basniciek, pesniciek, cohokolvek zadarmo?
29. okt 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky neznáte někdo všechny slova k ´spinkej můj maličký spi´? zpívám to odmalička malému, ale v polovině se zastavím, dál to neznám :unamused: mu se to moc líbí... takže vždycky už to je jen na na na na.....
claudinka: jedna mamča mi poradila na www.hero.cz, je to stránka sunaru, mají tam rádio a tam fajn písničky pro malé...
30. okt 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My spievame veľa a malá si stále hmká. A od maličká jej spievam Vráť mi tie hviezdy, na to sa usmievala keď mala 8 týždňov, a stále pri tom zaspinkala, a teraz čo je väčšia veľmi často pesničky z rozprávok: gumkáči, ˇškaredé káčatko, ale aj ťapy ťapy ťapušky..... macka uška, kozliatka, a miluje pesničky z reklám
30. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok