• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké plemeno psa by ste dovolili deťom?

26. novembra 2015 
Ahoj!
Prípadne aké psy sa vám páčia?
18. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme kupili howavarta, je mily, poslusny (ak ho vychovavas) a nadovsetko miluje ludi a najma deti. Castokrat, kym sa stihnem spamatat malicka dostane pusu cez celu tvar :grinning:
18. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi labradora, zlateho retvivera alebo nieco male a priatelske :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzhľadom nato že bývame v byte a nie v dome tak žiadne. podľa mňa psy do paneláku nepatria.
18. mar 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi ziadne - lebo aj ked deti slubuju, ze sa on budu starat, ostane na krku maminke - poznam z vlastnej skusenosti :wink:
18. mar 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela každopádne yorkshirského teriera :dizzy_face: vôbec nesúhlasím z názorom, že psy do bytu nepatria.. tento pes je vyslovene bytový a k deťom ako stvorený :dizzy_face: môj malý ho zbožnuje a aj on (ona) malého :dizzy_face:
18. mar 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my by sme chceli bearded collie, teda najprv planujeme steniatko a potom babo, po case. chcela som vediet ci niekto nahodou nema aj s tymto plemenomm skusenosti, :wink: ozaj ako riesite chlpy v byte?
18. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je velmi dobry psik Shi-tzu. ja mam doma fenku a ona deti uplne zboznuje. My vlastne mame v rodime az troch ,,šicákov,, Sofinku, Sunnyho a Dikinka a vsetci su strasne zlati a mili. a pokial ich davate strihat na kratko tak s nimi nie je ani vela roboty....
Sanny a Diki su priamo pri detoch a mozem povedat, ze aj keby sa mu na chrbte vozili tak budu drzat ako hluchi dvere. vyzeraju ako plysaci :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame labradora, od zaciatku bol s malou super. Bali sme sa, ze bude ziarlit, lebo 3 roky bol "number one" on, ale na nase prekvapenie bol v pohode. Mala ho tiez zboznuje, ked ide okolo natahuje sa za nim, snazi sa ho dotknut a smeje sa :slight_smile: A tak ako nevesta pise, tiez jej da castokrat pusu cez cele lice, kym sa stihnem otocit :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani náš neplzne takže nijako.. takého čo by plzol by som velmi nechcela
18. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela, povodne som chcela border colie, ale vzhladom k tomu, ze je to plemeno, ktoremu sa musis naozaj venovat a denne ho cvicit, sme od tohto plemena upustili, kedze sme v tej dobe planovali babo :pensive: . Na psika by nebolo tolko casu, kolko by potreboval...
18. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik u nás je to aj tak jedno.. ja som milovník psov a ešte asi ja budem nahovárať malého nech ide drankať od otca, že chce dalšieho psa :grinning:
18. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani shi tzu neplzne vobec

oni maju namiesto srsti vlasy - rastu donekonecna....preto treba strihat a neplznu
18. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati - ja nemam nic proti psom, ale je to dalsia velka zodpovednost na veeela rokov.. ked uz, tak som za macku - ta je aspon samostatnejsia :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my chceme kupit ked sa maly narodi Labradora alebo zlateho Retirevera.
Inac na byte mame Biskonika,ktory vobec neplne,ma rad deti :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuik ja viem :slight_smile: ale mne to nevadí.. život bez psa si neviem predstaviť :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel chce psika rasu menom bigl,je to polovnicky psik,ale aj pre deti,ja chcem nejakeho maleho bieleho,nieco ako plysiacik,tak uvidime na com sa zhodneme...
18. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take, ktore sa da naucit aj na macaci zachod...lebo deti su deti a nikdy s nim nebudu chodit 3 krat denne von. Cize napr civava ale nieco podobne nale.
Katika, tiez som na tom podobne :dizzy_face: , my mame 1 psa a 2 macky :slight_smile:
Mirka...maly biely plysacik to je Bisonik :slight_smile: Do bytu sme ho doniesli ako steniatko,a ani raz sa nam doma nevycikal,hned pekne na noviny na balkone.
18. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka neviem kedy planujete, ale mat babetko a stena je zabijak. Kamoska ma teraz rovnako stareho labradora, ako je Zarka a ten pes je tornado. Neviem si predstavit pri nom mat este babetko :sweat_smile: Oni sa pri nom nezastavia. Na stastie deti zatial nemaju :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela kym sme byvali v panelaku mali sme dvoch yorksirov a teraz ked byvame v rodinnom dome mame aj kanarsku dogu aj yorksirov do bytu k detom je najlepsie male nenarocne plemeno ako civava yorksir lenze yorksirov treba cesat strihat a starat sa o srst treba si to poriadne premysliet, ake plemeno chcete,lebo psik nie je hracka ked sa dieta pohra a odlozi ho to mate doma aj na 10 rokov takze je to vazny krok
18. mar 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my byvame v dome s vacsou zahradou a odjakziva sme mali velkych psov, teraz mame vlciaka a vlastne pozna Vikinku od malicka a neda na nu dopustit, ked je v pieskovisku tak sedi alebo lezi hned vedla a dava pozor.. :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bybi ako si zadelis tak mas ja mam doma cely zverinec psov rybky vtaciky aj macky na dvore a stiham vsetko od narodenia malej ako si psa vychovas tak ho mas
18. mar 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bybi...no psika planujeme hned ako sa po porode prestahujeme na domcek.Myslim,ze to zvladneme :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťaťu žiadneho psa. ak psa tak pre celú rodinu, s tým, že rodičia sa o neho budú starať a dieťa ho možno sem tam vyvenčí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a aké plemeno - kamoška má argentínsku dogu - k malej je úplne geniálna, my máme westa a tiež v pohode, len ako každý teriér má svoje muchy. a za 5 týždňov nám pribudne americký kokeršpaniel, čo je rodinne založené zviera.
a chlpy - no vysávam 2krát týždenne,psa denne češem. westi majú celkom dobrú kavlitu srsti, teda aspoň ten náš, takže v pohode. akurát ho dávame každé dva-tri mesiace trímovať.
18. mar 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otrivinkajanka, ja som to nemyslela tak, ze sa to neda zvladnut. Len je ine mat stena a ine dospeleho psa :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my mame zlateho retrievera ma 10 mesiacov a s malym su velky kamarati, ale mame 12 rocnu dalmatinku a ta chuda na maleho normalne ziarli a moze ju hladkat iba ked som pri nej aj ja inak vrci a tvari sa urazene :slight_smile:, inak mame aj vtaciky a rybicky a tiez to nie je problem. Mali sme dokonca aj dve velke korytnacky ale tie pre pokoj v rodine isli k novemu majitelovi ked sa maly narodil
18. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my so sestrou sme mali kratkosrsteho pinca - uplne vhodne plemeno do bytu.

nasi maju teraz dom a tam je weimarsky stavac - tiez je s detmi kamarat. :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bybi ved jasne stena je ako male dieta niekedy horsie mame som teraz kupila stena jazvecika a ked moja mala je spolu s nou su uplne rovnake jasia sa spolu ako dive niekedy sa smejeme,ze su ako sestry uplne rovnako jasive a blaznive
18. mar 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite by som dovolila labradora, je to milé zvieratko a k deťom sa veľmi hodí a keď sa dobre vychová, tak môže byť aj zodpovedným spoločníkom :wink:
18. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok