Aké šaty pre moletky?

basa87
22. júl 2019

Zdravím vás,
viem, že sa to už riešilo v mnohých diskusiách, ale móda sa predsa mení... : )

Viete mi prosím poradiť, aké strihy šiat momentálne letia pre plnoštíhle? Jednak letné šaty a tiež v rámci tých spoločenských.

Ďakujem.

baša

mahuliena_biela
23. júl 2019

@pralinka86 niektoré celkom fajn, ale niektoré sú fakt nelichotivé k postave, napríklad

danielle65
23. júl 2019

@renci777 ďakujem ♥️

katka1981
23. júl 2019

@danielle65, sukna krasna ale nevhodna pre zenu so sirsimi bokmi, taka zena si nemoze dat gumickovu suknu, este ju rozsiri

danielle65
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielle65
23. júl 2019

@katka1981 dobrý deň, ďakujem za váš názor. A myslím to úprimne. Môžem jednu otázku? Čo poviete na tieto? Je pre mňa dobré vedieť názor niekoho kto ma nepozná. Ďakujem

cmulinko
23. júl 2019

Veľmi záleží na tej danej plus size postave lebo nie je baculka ako baculka. Jedna môže mať len cici a rici ale celkom ok pás ( a to sú podľa mňa sexi kočky ) a druhá može vyzerať ako v 7 mesiaci tehotenstva s hrubymi rukami aj nohami a žial či chce či nechce také brucho hocičo nepokryje. Napr mne V výstrih nepasuje lebo nemám pevné plné prsia...čiže uprednostnujem šaty bez výstrihu lebo fakt ten vystrih mi je na nič ked mi prsia končia pri pupku 😂. Ďalej darmo sa mi páči A strih ked mám zadok veľký jak nebeská brána tak ten A strih ma len rozšíri. Maxi šaty mi dávajú pocit zahalenej moslimky a fakt vela známych mi to už povedalo, že vyzerám ako moslimka 😃. Ja si veľmi ťažko viem najst niečo v čom vyzerám dobre. Najlepšie sa cítim vo voľných rovných midi šatách aj ked to vyzerá na mne ako natiahnuté vrece ale aspon mi to nevytŕča tu a tam. Dlhý rukáv a bez rukáva absolútne nie. Najradšej mám 3/4 rukáv buď rovný alebo zvoncový. Nemám rada svetlé farby. Obliekam sa do tmavšieho.

mahuliena_biela
23. júl 2019

@danielle65 tak tieto sú ozaj pekné podľa mňa 😊

mahuliena_biela
23. júl 2019

@cmulinko ja napríklad najradšej tento strih, teda na príležitosť

iwka_77
23. júl 2019

@mahuliena_biela veľa záleží od toho ako je postava formovaná, ja napríklad takýto typ šiat nemôžem mať ani len náhodou, lebo v tom vyzerám zvláštne. Ja mám rada napríklad áčkové, ale to tiež nie všetky mi sadnú 🙂

cmulinko
23. júl 2019

@mahuliena_biela niekedy mi takyto typ sadne a inokedy nie...ja mám totiž brucho viac vytrčajúce ako prsia takže ja musím ísť niekedy o 2 čísla vyššie aby mi to bolo voľné cez brucho...a potom samozrejme hore to maskovať čím sa dá..niekedy fakt na plač.

katka1981
23. júl 2019

@danielle65, a to se na oftke vy, ci nejaka modelka na tie saty? Ja nie som tlsta ale mam tensi pas a plnsie stehna a boky, ja musim mat ackove saty a to krasne prekryje, urcite nie nazberkane v pase. Ta fotka s tou pani je ok, ale to asi nie ste vy, lebo ziadnu moletku nevidim. a nieco take je v pohode. Mne pasuje aj strih ze po pod prsia obtiahnute a potom jemne do acka aby proste nekopirovalo pas a boky, dlzka je ok.

katka1981
23. júl 2019

@mahuliena_biela, zavisi od typu postavu, vy nemate vyrazny pas a boky, vam ten strih co ste nafotena super pasuje, ak ma ale niekto sirsie boky, tak nie.

danielle65
23. júl 2019

@mahuliena_biela ďakujem pekne 🤗

katka1981
23. júl 2019

@danielle65, tak ste to vy?

danielle65
23. júl 2019

@katka1981 na fotografii je moja svatka

danielle65
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka1981
23. júl 2019

@danielle65, no tak svatka nie je ziadna moletka, moletka predsa nema navyse 5 az 10 kg, ako ja sa citim tucna ale moletkou istou nie som a keby dam dole 10 kg tak som az chuda, ale brala by som. Saty jej pristanu, postavu ma super, nedostatky prekryje.

danielle65
23. júl 2019

@katka1981 ja viem že nieje moletka. Ja som len chcela vedieť či sa vám páči strih,a či je vhodný pre väčšiu konfekčnú veľkosť. Asi som sa mala vyjadriť bližšie. Prepáčte. Ďakujem za váš čas.

katka1981
23. júl 2019

@danielle65, nemam vam co prepacit 🙂 To je ok. 🙂

mahuliena_biela
23. júl 2019

@katka1981 jej, ďakujem, to je asi tak dobre zamaskované pod šatami. Tie červeno - čierno.. som ešte pred tehu a tie so sakom akurát na krstinách 😊 brucho furt sťahujem, lebo som ako tehotná a boky mám tiež dosť. Preto mi vyhovuje taký strih, inak nosím 44/46.

mahuliena_biela
23. júl 2019

@cmulinko ja furt brucho sťahujem, som ako tehotná, aj sa ma už pár ľudí pýtalo. Mám chuť ich zhodiť zo schodov 😂. Keď si predstavím, že pár rokov dozadu som nosila 36-ku, tak mi je tiež do plaču. Už mi nevadia ani široké boky, ani celulitída, len keby som nemala to brucho.. Fakt sa potom nedá ani poriadne obliecť

danielle65
23. júl 2019

@mahuliena_biela ste pekná, šaty vám veľmi pristanú 🤗

cmulinko
23. júl 2019

@mahuliena_biela ak ťa to poteší tak je veľmi veľa žien, ktoré by s radosťou nosili veľkosť 44/46. Napr ja som 48 ak sa chcem cítiť pohodlne. Natiahnem aj 46 ale tým doslova znásilňujem tú látku a nahováram si,že to vyzerá ok 😂

bykaterina
23. júl 2019

@cmulinko si ma.pobavila že znasilnujes látku 😂😂😂

mahuliena_biela
24. júl 2019

@danielle65 ďakujem, dobre padne to občas počuť 😘

mahuliena_biela
24. júl 2019

@cmulinko niekedy keď vidím ženy že väčšie ako ja a majú také krásne šaty oblečené a ja problém zohnať na mňa pekné čierne nohavice, mám chuť sa ich opýtať, kde nakupujú 😪

cmulinko
24. júl 2019

@mahuliena_biela ja okrem legín nič podobné kde sa pchajú obe nohy nemám. Od roku 2006 nemám v šatníku jediný kus jeansov či látkovych nohavíc. Už aj teplaky som prestala nosiť lebo aj tie ma rozširujú. Takže mám legíny na doma, legíny do civilizácie a legíny do kostola 😂. K tým legínam nosím podobnú podskupinu dlhych topov a tuník a mám vybavené. Môj šatník by som dokázala spakovat do Lidlovej igelitky. Ja fakt žijem minimalizmom ale keby ma niekto profi obliekol a ukázal smer tak verím tomu,že by som prevetrala obchody.

mahuliena_biela
24. júl 2019

@cmulinko veru, vďaka za legíny. Ja ich tiež mám plno, krátke, 3/4ťové, dlhé, zateplené... Moja mama síce tvrdí, že väčšie ženy by ich nosiť nemali, ale čo! Ja sa v nich cítim dobre. A je to lepšie ako sa ošívať v nohaviciach, ktoré mi nesedia. Buď mi padajú hore, alebo sa mi puky na stehnách vyrovnajú, čo vyzerá potom hrozne atď atď. A keď sa fakt skombinujú s blúzku, tunikou, tričkom, tak to podľa mňa vyzerá ozaj pekne 😊

babina_33
24. júl 2019

Poviem ti @cmulinko, ze v tomto smere drzat minimalizmus je v dnesnej dobe dost rarita. A ja teda by som ho prijala. Lebo mam kvantum veci a kopu ich nenosim, ale stale mam chut nakupovat nove 😀