• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké sú výhody a nevýhody narodenín na Vianoce?

22. novembra 2009 
a moj otec je tiež presne 24.12. tak sa aspon tešíl že aj vnuk sa mu narodil kedy on
21. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence pridávam sa k tým ktorá je presne na vianoce narodená /síce o šiestej ráno čo robí problém, lebo naši mi vyvolávajú presne o šiestej ráno 24.12. a to vám poviem je riadny nervák/ :grinning:
myslím že pokiaľ sa zaužíva dávať darčeky aj na narodeniny a nie utláčať dieťa tým že dám ti jeden darček veď to máš aj narodeniny aj meniny tak by som prijala aby moje dieťatko bolo na vianoce /len ten pôrod by bol o hubu, neviem ako by som prežila že nemám rybu so šalátom :grinning: /.
21. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
František se nám narodil taky 24.12 bylo to ten nejkrásnější Vánoční dárek jaký jsme mohli dostat, narozeniny
budeme slavit ale až v lednu - počkáme až opadne ten Vánoční humbuk, vytráví cukroví - myslím si, že když uděláme Františkovi pěknou oslavu a nenecháme narozeniny splynout s Vánocena tak si nebude stěžovat a může se to spojit alespon s nějakým větším dárkem třeba na Vánoce dostane lyžáky a k narozeninám lyže.
A je pravda, že si každý pamatuje kdy se narodil a dobře se nám počítají měsíce :o)
21. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa dcerka sa narodila 22.12---mne sa to nepaci-ale nemohla som si vybrat-islo o zivot.Tak som aj plakala od stastia ze vsetko dobre dopadlo a aj od zlosti...ze na vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
pre mna je to nevyhoda..
21. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milujem Vianoce-ale narodeniny na vianoce-je to nevyhoda........
21. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má sestra se narodila 24.12., bohužel je Eva, vždycky to nesla úkorně, protože ji s dárky šidili. Tak slavíme narozky a svátek o něco dřív. Manžel se narodil taky 24.12., tomu to nevadí.
21. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam meniny 28.12., sesternica meniny 3.1., 4.1. ma narodeniny moj ocko, 5.1. ma bratranec a 6.1. jedno dietatko v rodine... a moj kamarat je 10.01. vzdy sa po novom roku zidemecela rodina cez najblizsi vikend a gratulujeme si jeden cez druheho, je to super a pekne...
ale o darceky som ochudobnena stale, fnuk, fnuk :grinning:
21. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam evku dcerku a som rada ze som si precitala tuto temu :wink: aspon ste mi vnukli myslienku slavit jej meniny vzdy vikend vpred (povodny plan bol na vianoce doobeda), co teraz vychadza na 20 v nedelu, takze super, bude minitorticka aj darcek, tak dufam ze nebude mat dovod niekedy sa stazovat :wink: ked bude vacsia tak sa prisposobime tomu ako to ona bude chciet, zatial je to drobcek :dizzy_face:
22. nov 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj brácha je narozenej na Štědrej den a ok, oslava a dárky jsou 23.12. a je to :slight_smile: můj mladší syn je Štěpán, tzn svátek dva dny po Ježíškovi, snad nám za to jednou nevynadá, jenže to jméno je tak krásný, nemohli jsme odoloat :slight_smile:
22. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka my mame 22.12 a oslavujeme 26.12.vtedy ma kazdy volno tak moze prist :slight_smile:
22. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. pridám sa k vám. Moja dcérka Gabika sa narodila 23.decembra. my vždy oslavujeme cez víkend, vtedy si môže pozvať aj kamarátky. Gabika je s tým spokojná, nepokladáme to za nevýhodu.
22. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok