Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

petruska77
25. okt 2007

my mame uz neviem koky rok za sebou cerveno-zlaty stromcek a uz je to nuda... tiez by som chcela nejaku zmenu...
inak, uz som v tescu kupila ten hovoriaci hrniec... som zvedava ako sa bude malemu pacit 🙂

pegy
26. okt 2007

tak dnes sme dostali Metro katalog, a su tam vianocne gule 16ks za necelych 90,- Sk, rozne farby, tak pojdem kuk, a mozno bude vianocna zmena!
😉

maca793
26. okt 2007

ahojte
mám dilemu čo kúpim Karolínke pod stromček. má všetko - bábiky, bicykel, kočík, odrážatko, stavebnice, ... oblečenia plnú skriňu. aj knižiek má veľa. neviem, čo by som jej kúpila. poraďte. díky

dannynka
26. okt 2007

maca-mam podobny problem 😅 😅 😅 😅

maca793
26. okt 2007

tak to sme dve a možno sa ešte aj nejaké pridajú
ináč vitaj 😀

dannynka
26. okt 2007

no veru urcite nas bude viac,a aj teba tu rada vidim 😀 😀

maca793
26. okt 2007

tak ideme rozmýšľať spolu a na niečo určite prídeme 😵

dannynka
26. okt 2007

no macka ale dnčs uz asi nie,bo ma to taha do hajan 😅 😅 😅

petusko
26. okt 2007

no ja sa k vam nepridam a bohuzial vam ani neviem poradit.
len chcem povedat, ze my kupime drobcovi urcite na vianoce sanky. a samozrejme nejake oblecko, hracky mu kupia starki a svagrovci 😉

janazuza
26. okt 2007

ahojte, možem sa pridať

maca793
26. okt 2007

petusko
sánky mám tiež po sestre sú aj funkčné, mám aj na ne operadlo. 😵
oblečko smola, máme všetko, hračky za veľkú krabicu 😵
takže asi nič nedostane od ježiška, chúďatko 😀

musa
26. okt 2007

ja tiez nad tym rozmyslam,ale skor preto aby to na druhy den nehodila do kuta.Rozmyslam ze jej kupim rybicku,strasne ma rada ryby,zvierata celkovo.

maca793
26. okt 2007

akú rybičku? aj moja má rada zvieratá hlavne živé 😀

petusko
26. okt 2007

no my zas toho vela nemame, takze zatial mame z coho vyberat 🙂 ale budem vas citat, ak na nieco pridete, tak si to zapisem, nech viem, co budem o dva roky kupovat 😉

penelope2066
26. okt 2007

ahojte babulky,ja som bola akurat u nas v tescu a pozerala som vianocne stromceky-umele.mali jeden uplne nadherny,normalne rozmyslam ze ho kupim.

maca793
26. okt 2007

tak nerozmýšľaj a kupuj ak sa ti páči stane sa,že ho nebudú potom mať 😀
mne otec kupoval asi pred 2 rokmi krásny stromček, nemohol sa pozerať nametlu, čo som mala od krsného 😀

musa
26. okt 2007

zivu,hlavne ma rada psov,tych sa ani neboji.Ale toho ked bude starsia a do babky.Vsade kde prideme a maju ryby tak sa strasne tesi,ako robi ryba vie do svojich 9mesiacov. takto 😲

musa
26. okt 2007

sorry,od 11tich,neviem co mam s tou deviatkou

penelope2066
26. okt 2007

maca,ved aj my sme uz mali taku metlu tak sme ju minuly rok vyhodili.teraz mali taky krasny.180 cm,husty,a konce vetviciek mal biele ako keby zasnezene.stal 1500

maca793
26. okt 2007

živé má rada aj moja a najradšej má vyprážané 😀 😀
ja si zvieratká doma živé nemôžem dovoliť, nemal by s mini kto chodiť von. akmoška mi chce dať morča, ale ja nechcem. 🙄 🙄
asi 9 je šťastné číslo, nie,

musa
26. okt 2007

no my mame vola sa to kanadska borovica,svagor povedal,ze tie vetvicky ma ako kefke na umyvanie flias,tak ho chceme vymenit.Nekupi niekto? 😀

musa
26. okt 2007

no ja som 9teho narodena ,9teho sme mali svadbu,a 9ku ma mala v datume narodenia,tak asi ano 🙂

maca793
26. okt 2007

ja mám jedličku a krásnu ako živú 😝

penelope2066
26. okt 2007

ved aj tento umely vyzera ako zivy

musa
26. okt 2007

aj morca sa jej paci ale to manzel hned zatrhol,kamaratka to ma a to zvieratko citit,hocikedy jej utecie a hlada ho ej tri dni.

maca793
26. okt 2007

musa
ja som mala doma hotový zverinec
začínala som škrečkami, morčatami, psami, vtákmi 😀 , korytnačkou.
morča som nikdy necítila 😵 , vymieňala som mu podstielku každý deň, hlavne tam, kde malo pocikané. vychovali sme si ho tak, že voľne pobehovalopo byte, ani so psami nemalo problémy, zaspávali spolu na sedačke. 😀

musa
26. okt 2007

fiha,tak to je urcite starostlivostou,to musi byt podarene,pes a morča,spolu 🙂

penelope2066
26. okt 2007

my mame doma morca aked sa mu pravidelne cisti tak ho necitit

maca793
26. okt 2007

baby dieťa mi ušlo s postele, teraz spí so mňou, chytilo ju zas na priedušky, má sople , idem si poň behá mi po izbe 😀

musa
26. okt 2007

aj tak ho na to nenahovorim,bude jej musietť stacit rybicka. 🙄 zatial