• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako by sa dali doma pestovať klíčky a iné?

17. januára 2015 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som to doma rozbehla, už mi klíči aj cicer, hrach a znova šošovica, lebo manžel mi ju zjedol :grinning: som bola prekvapená ako mu to chutilo :slight_smile:
4. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak nasla som vcera skvely clanok - http://www.strava.sk/showdoc.do?docid=4621, takmer komplet info :wink:
4. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyborny clanok... :wink:
4. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mia.k - musim sa priznat, kukla som este raz ten sezam - a na sacku nemam napisane, ci je alebo nie je lupany, tak som ho namocila a dnes sa mi podarilo "vytlacit" zrnko zo supky, ktora je rovnako biela ako vnutro. Este uvidim, ci naklici.
Veeeelmi sa ospravedlnujem, priznavam - skoro som bola za kravu. :sweat_smile:
6. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska,a ja som ten sézam vyhodila. :unamused: Tak daj vedieť,či z toho tvojho niečo vzišlo.
8. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, este stale ho opatrujem, ale stale ziadne klicky a pritom pisu, ze ak sa necha klicit viac ako 48 hodin, bude horky... tak ho asi tiez poslem za tym tvojim :unamused:

Skuseni klickari poradte, ako na sezam?
8. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sezam neklicim.... :confused: jim ho s medem jen tak.... :grinning:
8. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak inak ho aj ja prazim na suchej panvici s lanovym semienkom, slnecnicou a tekvicou a sypem to do vlociek s jogurtom, do zeleninovych salatov, ale aj do ovocnych, alebo zobkam ako sykorka :wink:
8. feb 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa na to dala...prave veceriam naklicenu sosovicu...a dnes som si kupila aj mungo...takze klickov plna kuchyna :grinning:
11. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chutna? :wink:
11. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné.... :wink:
12. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolegovia klickozravci (myslene len v tom najlepsom), s cim sa najlepsie kombinuju? Uz mam vyskusany cottage syr, aj len tak na maslovy chleba, drahy si ich dokonca nasypal aj na pastekovy (no lepsie ako pastekovy chleba bez klickov :wink: ). Dnes som konecne dala klicit aj cizrnu(cicer).
12. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si dala na skusku na okno sosovicu...a som zvedava :slight_smile:
12. feb 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siri - ja neviem, ci mam taky deficit "naozajstnej" zeleniny, ze som asi trochu zavisla :grinning: , este pred dvoma dnami som mala na linke 4 pohare - mungo v dvoch fazach klicenia :wink:
12. feb 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska,daj vedieť ako si dopadla s cícerom.Aj ja sa ho chystám klíčiť.A klíčil niekto sóju?Ako dlho treba namáčať?
13. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsechno nechejte namocene pres noc.. Pak slijte vodu, proplachnete, prebytecnou vodu opet vylijte a konzumujte, az vyklici... :wink:
13. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake asi velke maju byt tie klicky???
13. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak velke, jak velke je chces mit... :wink: Vetsinou stejne velke jako semeno.. :slight_smile:
13. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanšírovaná brokolica, naklíčené mungo, , cherry paradajky, olivový olej zmiešaný s cesnakom a celozrnný chlieb, najlepší je od mojej maminy :grinning: Mňam
13. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicer super, uz dnes maju 2mm, takze cele semienko to este nie je, ale je na dobrej ceste :grinning:
mimakro - prezrad receeeept
13. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som teraz na pochybach, mozno ma vysmejete... :sweat_smile: pekne mi vyklicila ta sosovica, ale neviem, ci to mam konzumovat cele teda aj so semenom, alebo mam poolamovat nejako tie klicky...
a ci to mozem dat jest aj 19 mesacnej dcerke?
15. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze cele... :grinning:

Jestli ji cocku, muzes ji to zkusit dat.. Chlebik s maslem a na to ty klicky.. Mnam...
15. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka juj dakujem...tak to vyskusame, sosovicu uz v pohode papa...
15. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze nie som jedina, co ide klickovat :slight_smile: manzel (slabozeleninojedak) prisiel s tym, ze by rad vyskusal...dakujem za tipy...ideme dat klicit...
ja som to kedysi robila tak, ze som do 7dcl pohara dala 2-4 cm psenice a namocila...potom som preplachovala...ale okrem toho som previazala gazou a dala flasu hore dnom ale naklonene do misky s vodou...takze psenica vo vode nebola, ale voda, co sa vyparovala udrziavala vlhkost vo flasi..aby nevyschli....
idem klicit sosovicu :dizzy_face:
15. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevadi, ked je kde tu na konci klicku uz zelene? :confused:
15. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka: Tos to nechala klicit dlouho.. Priste staci dva tri dny maximalne.. Ale nevadi to... :wink:
15. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka ok...budem davat pozor, to len dnes sa na tom ukazalo. sa priznam, ze som sa toho aj trosku obavala :sweat_smile:
15. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, chceš recept na chlieb? Viem iba, že sa pečie v klasickej rúre. jeden deň sa zarobia kvasnice s múkou a na druhý deň sa pečie vo forme nabiskupský chlebíček - v tej hranatej. Dám si krajec a som plná, je veľmi sýty a ohromne dobrý. Presný recept vypýtam od maminy a hodím ho sem. A úplne najradšej mám antipasty - grilovanú zeleninu marinovanú v olivovom oleji s cesnakom a petržlenovou vňaťou. Toho sa neviem "dožrať" :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimakro - jasne ze chceeeem(prosim si :wink: ), myslis, ze by sa dal upiect aj v rimskom pekaci (hlinenom)? Len ten musim davat do studenej truby, aby nepraskol, ved vyskusam, uvidim, dam vediet :wink:

valka presne z toho isteho dovodu som zacala klickovat aj ja :grinning: nemas nahodou mojho muza? :astonished: :wink: dnes sa veeelmi vytesujem, bola som v BA a konecne som zohnala jacmen a lucernu, tak ju idem naklicit. Uz len ta redkovka mi chyba... uz som drzala v ruke aj semienka na siatie od Nohel Gardenu, len neviem, co by z toho vyslo :unamused:
15. feb 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok