Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako by ste charakterizovali svoje deti?

monkula
13. jan 2009

Dnes sa ma pani psychologička opýtala ,ako by som charakterizovala svojho syna. Proste jednoduchý opis jeho povahy, vlastností, zlozvykov...
A ja som ostala sedieť ako obarená, zrazu som nevedela, aký môj syn vlastne je.... Najmä tie negatíva mi robili ťažkosti..... 😀 😀 😀
Ako by ste svoje deti opísali vy? 🙂

suki
13. jan 2009

No to já bych věděla 😀 : tvrdohlavá, zvědavá, chytrá 😀 po mně 😀 😀 , úžasná, rychle všechno pochopí, hćhce všechno hned, má ráda svůj prostor a miluje knížky. Stačilo by to? 🙂

suki
13. jan 2009

a taky ukecaná,není závislák, takže je jí úplně jedno, kdo s ní je, hned se všude rozkouká a ráda si hraje s dětma, v cizím prostředí se nebojí, no prstě je to zlatíčko 😵 😵 😵

titkovamiriam
13. jan 2009

MILAN typicky baran tvrdohlavy,samostatny,cielavedomy,samotarsky

MICHAL dobrosrdecny,lenivy,komunikativny,samostatny,prchlivy

MAREK nezbedny,zvedavy,kolektivny,vnimavy,

suki
13. jan 2009

A málem bych zapomněla 😀 😀 jak začne hrát hudba, tak tančí, to je fuk, co hraje, pop, rock, hip hop, nebo dětský písničky, ona tancuje na všechno 😀 😀 😀
A už fakt končím 😀

karot
13. jan 2009

My máme paličáka na kterého se musí s domluvou a ne s příkazy.Pomůže mi doma se vším hlavně proto,aby ode mě dostal pochvalu,jak je šikovný. 😀 Je hodně společenský(po mě určitě ne 😀 ),rád navazuje kontakty s kolemjdoucími lidmi,občas na kase v supermarketu předvádí pokladní,co všechno umí,ale doma aby se předvadl,to né. 😀
Má slabost pro krásné ženy/dívky(otáčí se za každou sukní 😀 ) a když dávají v TV reklamu na Koruní minerálku,nemůže od své rodačky odtrhnout oči. 😀
Už je i vybíravý v oblečení. 😕

lyongirl
13. jan 2009

monkula, vieš čo ma ako prvé napadlo pri tvojej otázke? Kópia môjho manžela a tvrdohlavosť po mne, ktovie, ale ako by psychologička zatvárila pri takejto odpovedi....
Ináč je tvrdohlavý, flegmoš, nepočúva a nevníma, všetko si robí po svojom, ale aj nezbedník a rád robí zle a má z toho srandu - čiže niečo ako škodoradostný/ak chápe, čo to vôbec je/

lyongirl
13. jan 2009

no a náš sa rád tiež predvádza cudzím ľuďom na ulici, ale už sa začína aj hambiť a je vyberavý v jedle....

suki
13. jan 2009

karot tak stou Koruní jsme na tom stejně 😀 malá to miluje tu reklamu a ještě na Calgonit 😀

liviky
13. jan 2009

Viki - beran se vším všudy- tvrdohlavá,silná,snaživá i šikovná,samozřejmě by nejraději vše prorazila jak se říká hlavou,rozkazy na ní neplatí spíše domluva 😀

Lili - beran - noooo a vypadá že bude ještě tvrdolavější než Viki,ale už ted vím že je větší vzteklinka a bojovnice,tak uvidíme co bude dál 😉 😀

titkovamiriam
13. jan 2009

liviky dva barani 😲 to sa tes na pubertu 😀

susik77
13. jan 2009

suki: tvoja tie tiez v znameni leva? moja je dost podobna...od malinka tvrdohlava, chce vsetko hned, dovtedy na niecom pracuje, pokial sa to nenauci, strasne huzevnata a miluje knizky 😵 a este sa rada predvadza

liviky
13. jan 2009

ani nemluv a sou jen dva roky od sebe,tak to se pak beztak spřáhnou proti mě 😕 😖 ....já se ale nedám,sem lev jako poleno 😀

kristi
13. jan 2009

jednim slovem: LUMP, proste takovej malej vycuranej zlobic, zadna nacincana holcicka, spis povahove kluk. Je vesela, temperamentni, taky uminema, do vseho jde po hlave - krome jidla, tam je opatrna a neduveriva

sirinka
13. jan 2009

monkula mne by tiez tie negativa robili problem, mam v podstate uzasne kludne dieta, ktore obcas nema naladu 😀 😉

dai
13. jan 2009

titkovamiram,
liviky ma 2 dievcata, to nemusi byt take zle - moja skusenost - ja - vzdy zive dieta - v puberte - rozjimajuca nad zivotom, hladanim zmyslu , nikto ma nechapal, utekala som z domu, vsetko bolo zle, papulnata, urazliva, vsetko vidiaca lepsie... moj brat - najstarsi ( je to podla mna dolezite, velmi to vplyva na povahu ) - cielavedomy, pokojny, cielavedomy, cielavedomy 😀 to ho asi najviac vystihovalo... a vystihuje to vacsinu baranov - cize ich puberta je pomerne zaujimava, kedze sice vedia vsetko najlepsie ale radi to konzultuju s dospelymi ( mam horsiu skusenost s mladsim bratom - byk , ale divoky az to boli... myslim preto ze je najmladsi)

moja mala je blizenec a dost to na nu sedi - je zvedava, presibana, rada vymysla, strasne rada sa smeje, nerada spi ( aby jej nieco neuslo ), miluje ludi a deti, najradsej tancuje a zacina si uz aj pospevovat, je to take zive striebro - este velmi tvrdohlave a divoke-.--ale to hadam trosku vychovou skorigujeme... 🙂
apropo reklamy - v tomto smere bola tieto vianoce zatazena na orange - hejahou...to aj z postele vyskocila aby zatancovala nato a na pampers plienky 😉

lyongirl
13. jan 2009

aj ja budem mať 2 baranov a som lev, takže budú poslúchať kráľa zvierat 😀

titkovamiriam
13. jan 2009

mareka mam blizenca a michal je vodnar a milanova puberta bola ako na husenkovej drahe jeden tyzden ok ,dalsi sa zatal a pod 😀

janka196
13. jan 2009

ja mam asi najkludnejsie dieta na svete 🙂 , ale vie sa aj zatat

edita33
13. jan 2009

moj starsi je panna,ja som levica a mladsi je rak,, panna je tvrdohlavec na 100%.je velmi tazka povaha,,a racik je mily,poslusny,poriadkumilovny,zatial,

bambusko
13. jan 2009

ema - velmi vsimava a sikovna, vytrvala, dost tvrdohlava a neflexibilna, komplikovana povaha, rada manipuluje
alica - herecka, usmievave slniecko, nema problem, lahko sa s nou dohodnut, umraucana len ked je hladna, smedna alebo unavena, az velmi prisposobiva a manipulovatelna
marek - maly smejko-rehotajko, velmi citliva povaha a este je malicky aby mal negativa 🙂

cukrikk
13. jan 2009

ajoje monkula🙂)))

Janik: na chlapca prilis citlivy a lutostivy, zodpovedny, mudry, staroslivy bracek ktory raz musi zarabat vela koruniek lebo kazdemu chce vzdy kupovat darceky on by sa rozdal aj za cenu ze jemu nic neostane... a miestami si myslim ze tieto vlastnosti pre chlapa nie su vlastne tie dobre 😒
(nerad pehrava, ale ked prehra znasa to statocne)

Lily: je velmi vnimava, rychlo sa uci, miestami tvrdohlava, je velmi priatelska, je v nej vela lasky ktoru naokolo rozdava a mysli si ze vzdy vsetko vie

L+J= velmi kludne a poriadkumilovne deti

ld1985
13. jan 2009

naša maličká 7-mesačná dceruška je neskutočne ,,vyčuraná´´=vychcaná,ale v dobrom slova zmysle, je krásne usmievavá, pozorná a na voj vek veľmi chytrá a hlučná 😀 😀 😀

babatko88
13. jan 2009

môj synček má 15mesiacov, je tvrdohlavý, veľmi zvedavý, keď má náladu, tak maznáčik, inak ani za svet 😀 trochu neposlušný, ale inak veľký výmyselník 😀 😀 😀

slunicko552
13. jan 2009

Tak Matik je strašně hodný,má v sobě moc lásky a každé dítě hned hladí.Je taky nešťastný,když o to někdo nestojí ☹ .Jinak je zvídavý,všechno ho zajímá.K dospělým,které nezná nedůvěřivý.Ale taky se umí pěkně vzteknout 😀

adamko05
13. jan 2009

... Adamko... véééééľmi spoločenskýýýýý (niekedy až prehnane, dostáva mamu do trápnych situácii v tomto, ale učíme sa už, aby rozoznal, koho na kávu pozvať a koho nie 😀 😀 ), troška jedovitý-tvrdohlavý... citlivý...., šikovný, vnímavý.... aj dobrý 😉 - no skrátka "MOJ" 🙂

kili
13. jan 2009

mňa sa niekedy niekto, napr. doktorky, pýtajú, kto je väčší mojko, al. maminkin a iné, no ja fakt netuším 🤐

blovitc120
13. jan 2009

Mon, myslíš, že aj ja mám charakterizovať 😀? Chúďa moje, by som jej dala 🙂...

zveron
21. jan 2009

monkula
a teraz po case by si uz vedela svojho rozopasnika charakterizovat? 😉
pomohla ti psychoska, zatriedit si jeho vlastnosti?

moj vzdorovity chalanisko je cislo 😔

briketa
22. jan 2009

Neal je velky individualista, velmi sa dokaze sustredit na jednu vec a je nerad ruseny. Velmi organizovany a velky kludas. Vystaci si sam, aj v skolke mi ho takto charakterizovali.

mercy
22. jan 2009

Riško tiež vie byť veľmi sustredeny, nikdy nevystupuje agresivne, je veľmi spoločenský, zvedavý, inteligentny a stale usmiaty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli