Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
22. jan 2010

zajtra vecer tu s vami nebudem, s M hrame vecer poker, sa tesim, lebo vyhravam, som ho minule obtiahla... 😀 😀 😀

pipka
22. jan 2010

miesto sexu hrate poker? 😕 😅 😀
no takto neotehotnies moja... 😠 😀

ajka23
22. jan 2010

pipi, sak nejaky 29DC budem, vtedy sa tazko otehotnieva... 🙄 a pred tyzdnom som uz mala tiez po ovulke, takze tiez prd z toho, tak aspon bohatnem, ked uz nic ine... 😉 😀

pipka
22. jan 2010

hrate o prachy? budes bohata? 😕 ... som tvoja kamoskaaaaa 😀

dudu
22. jan 2010

aj jaaaaa 😅 😀 😀

ajka23
22. jan 2010

o centiky, som bohata jak rokefeler... 😀 😀 😀

ajka23
22. jan 2010

kamosky, podelim sa s vami o hypoteku, chcete? 😀 😀 😀

pipka
22. jan 2010

tu si nechaaaaj 😝 😅 ale centik k centiku...a raz budes bohataaaaa 😀 mas dom s bazenom...aj tak som tvoja kamoska 😀

ajka23
22. jan 2010

pipi, po bazene diera... 😀 😀 😀 😀

pipka
22. jan 2010

ale v lete bude 😎

pipka
22. jan 2010

no ja sa s vami pre dnesok lucim, kuknem sex v meste a padame do hajan, paaaaaaaa 😉

ajka23
22. jan 2010

idem aj ja, papa a liecte sa... 😉

dudu
22. jan 2010

aj ja si idem lahnut, pusa vyplachnuta umyta, snad sa v noci nezobudim... 😝 😉 😀

lumah
23. jan 2010

jul prepac ze soim ti vcera neodpísala, ale mam notbook v oprsve sa len nsa skok ma pustila dcera na svoj. 😝 Neboli sme behať, zle sa beha v tom snehu primrznutom, až ked bude lepšia trasa.

jul
23. jan 2010

ahojte 🙂

pipi ako je dnes? uz lepsie? mozes uz papulovat? 😅

jul
23. jan 2010

lum a kde ho mas v oprave?

dudu
23. jan 2010

co mate na obed? my pangasiusa , vysmazaneho a cibulovy salatik 😅 😀 , polievku asi sackovu sa mi nechce varrit

dudu
23. jan 2010

ajka najprv slubila ze dens zalozi 7 , ale vecer uz povedala, ze dnes nepride, lebo hra s muzom poker..., 😕 , tak sa asi tej stastnej 7 nedockame..., pipi si na rade 😕 😅 😉

pipka
23. jan 2010

cafet 😎
tusim to dnes zase ide jak spomaleny film 🙄 🙄

alebo uz je ten moj NB uplny kram...zase som ho dnes zapinala asi na siedmy krat 😠 😝

pipka
23. jan 2010

julis...furt rovnaky stav 😔 mna ta pusa tusim boli viac a viac, uz mam dasna cele tmavocervene a opuchnute, aj zuby uz akokeby ma zacinali boliet...do kedy mam este cakat, ved uz by mi tie atb mali zacat zaberat nie? 😒 😢

pipka
23. jan 2010

dudus...ja o vysmazanom teraz len snivat mozem.... ☹

ja som dojedala karfiol a spravila som zapeceny baklazan s mozzarelou a zemiakmi, zatial z toho len V jedol, ale snad na vecer sa odhodlam aj ja...ale teraz momentalne ma ta pusa boli teda pekelne ☹ ☹ ☹

pipka
23. jan 2010

nie nie...ja uz som zakladala tusim aj dve casti...ak nie tri....ja to necham na Ajusku 😉

jul
23. jan 2010

pipi,zachvilu budes chrlit ohen ako taky drak 😅 😖

jul
23. jan 2010

my pozerame te film Hlas smrti....je to pekne strasidelne 😒
a ideme von ked to skonci

chymenitta33
23. jan 2010

Ahojte🙂

ja som nestíhala cez týžden neviem celkovo to bolo také som nevedela kde my hlava stojí 😅
Neviem či Vás vôbec dočítam..ufff---
ja mám teraz klud davida zobral dedko ku svojej mame, drahý išiel hrať futbal a ja popíjam kávičku a koštujem štrudl čo som piekla 😎
nič sa my akosi nechce..
Inak mrchu nemám stále ale obávam sa že tehu to nieje že to zase cyklus budem mať každý druhý mesiac 😒

ajka23
23. jan 2010

som tu, klud baby, zachovajte paniku... 😉 😀 😀 😀

ajka23
23. jan 2010

poprosim zamknut temu, pokracujeme v 7micke... 😉

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz