• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
si sa dobre vydala...ci este si sa nevydala? :confused: :slight_smile:

to mne nehrozi, ze na šupu nove auto...sme radi, ze mame toto jedno :sweat_smile: ale vlastne ho mam teraz ja, tak je to ok :grinning:
29. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus a co je kupis? Kosticku? :grinning:
29. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosticku a bude mat torticku, tak ako kazdy rok... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a pofotime ju, jak blazni... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, uz si odsoferovala? :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka torticka sa robi psovi? :confused: :grinning:
29. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz bolo v spravach, ze niekde v Cechach si jedna pani otvorila cukraren a pekaren pre psov :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: mozes tam isn na torticku a zakusky psačie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam jej tam vsetko, co ma rada, kazdy rok nieco ine, tvaroh, piskoty, nejake mäso, trebars tocenu, slahacku a napisem cislo kolko rokov ma a niekedy tam mala aj prskavku, ale bala sa jej... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no uuuuplne normalna rodinka :grinning:
29. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak psicek a macicka ked tortu piekli :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas lejeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nie je nic normalne... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyvolava mi riaditelka z tunajsej skoly, ci nastupim do prace a ja neviem, ci mi predlzia zmluvu v mojej praci, no na porazenie, tato riaditelka chce uz odpoved, asi ju odmietnem... :unamused:
29. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zatial nie...a dufam, ze ani nebudeeeee :sweat_smile: :unamused: :unamused: :unamused:

a preco odmietnes? Nebolo by ti lepsie robit v mieste bydliska? :confused: sak tam mozes dat vypoved, aj keby ti predlzili zmluvu, nie?
29. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu by som zarabala podstatne menej... :frowning2:
29. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a okrem toho sa ku mne minuly rok nezachovala pekne pani riaditelka, mala uz dopredu jasne, ze tam prijme po znamosti jednu pani a mne sa vyhovarala, ze este nevie kolko bude mat deti buduci rok, miesto toho, aby povedala pravdu... :unamused: a teraz som jej zrazu dobra, teraz si na mna spomenula... :angry:
29. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj :unamused: a kedy ti maju v robote predlzit zmluvu? Alebo kedy ti daju vediet, ci zostavas alebo ides prec...az v auguste? :confused:
29. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmluvu mam do augusta, vediet by mi mohli dat cim skor, uz som sa pytala, tak vraj sa nemam coho obavat, ale na reci ja uz nedam... :unamused:
29. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj u nas prsi :angry: :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...poznam takych co slubuju a na poslednu chvilu povedia, ze nie :angry: :angry: :unamused:
29. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak si to aj ty uzi, nie len ja... :wink:
skodoradost najvacsia radost, ze? :confused: :angry: :angry: :grinning:
hanula ma teraz najviac roboty...hra sa s odsavackou..mohla by si tie sople sama odsavat :grinning: :grinning: :grinning: mna rano skoro naplo, jak som jej to tahala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: sa mi to nechcelo montovat na vysavac, tak som ustami tahala...a mam dost :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuj, to co ta napadlo???? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne, sak to nejde priamo...to len vzduch tahas, ide to cez hadicku a nadobky...ale jak som tu hrubu nadobku dala do ust...mi to pripadalo jak keby som mala v ustach nieco ine... :sweat_smile: :grinning: a ma napinalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Vilkovi ani nesmiem povedat.. :sweat_smile: :grinning:
29. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ty uz akeho akrobata mas doma? :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz musis davat dobry pozor na urazy, co? :confused:
29. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci, ked si pride precitat... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema cas, teraz studuje nove knizky co dostal na meniny :grinning:

sa mi lubi, jak jul k fotke napise, ze skoro skolabovala, ked ho zbadala...ale fotila o106 miesto zachranovania :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hanka vcera vyliezla z toho sedatka vo vani :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: ja tiez musim mat oci aj na riti uz :grinning: som si v klude sklbala obocie..ze sak si sedi a hra sa...a zrazu ma tahala za gate :fearful: :grinning: normalne sa postavila este aj navrch, aby dalej dociahla... :rolling_eyes: :sweat_smile:
29. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,to bola uz len rekonstrukcia,opakovanie,uz som ho istila,len mi ukazal znova co spravil predtym
29. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok