• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
jaaaj, este ze tak julis :sweat_smile: uz som myslela, ze si najprv bezala fotit a az potom zachranovala :grinning: a nespadol ani po rekonstrukcii? :confused:
29. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolicku som radsej schovala :rolling_eyes: ale uz mi vyleze hocikam :confounded:
29. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna to caka onedlho :rolling_eyes: taka je pohybliva az ma to desi :sweat_smile: vsade sa dostane krpka jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate mesiace, ked im stacilo lezat, ze? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsia je, ked sa postavi v kuchyni k jej stolicke a ide na nu vyliezt...normalne sa zavesila rukami a dvihala nozicky hore...nechapem aku ma silu v rukach take decko male :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru ajus...mala som si to viac vychutnavat :grinning: ale to taaak rychlo ubehne :sweat_smile:

ja sa aj tesim, ze je uz samostatnejsia..ale zas mam viac roboty, lebo ani na sekundu ju nemozem pustit z oci :unamused: :wink:
29. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides kupovat kocik pipi? :confused:
29. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja som mala quinny Buzz,hento je Speedy

furt mi pada net...co to je tym pocasim ci co.....či?
29. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tento cierny
29. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby pocasie vplyvalo aj na net? :confused: mozno vietor skor... :unamused:
mne vcera tiez padal net...aj cely pocitac sa mi vypinal :angry: neviem cim to je... :unamused:

nie ajus, nejdem, len tu zas bola reklama vpravo, tak klikam :grinning:
ja v nich nejaky extremny rozdiel nevidim... :unamused:
29. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa, ten ma ine kolieska vpredu...aj ten tvoj ma to dvojkoliesko otocne? :confused:
29. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, este ho mas? :confused:
29. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, pod mi ozehlit, mas to aj predkropene dazdom... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus..cela zerava :grinning: aj ja tu mam kopu..a len ju hypnotizujem, ci sa sama neozehli... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa asi dnes prekonam, lebo ako sa poznam, tak cez vikend neurobim zase nic... :confounded: :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste? uz zehlis pipi? :confused: :grinning:
29. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme napapane :dizzy_face:
29. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem zehlit vecer, ked malu ulozim vtedy mam na to klud a nikto mi netaha snuru :sweat_smile:

budem dnes slamena tak mozem zehlit :grinning: vilko ma rozluckovu party v robote :sunglasses:
29. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by som isla von, ale sak furt kropi...no nic sa neda robit, na vzduch treba...ideme von, tak zatial paa :wink:
29. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topky.sk/cl/10/474218/V-Poprade-snezilo-stavali-snehuliakov-
som rada, ze tam uz nebyvam, hlavne o to pocasie ide... :confounded: :confounded: :confounded:
ale Tatry mi chybaju... :cry: :cry: :cry:
29. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taku zasluzilu matku jak ja...treba dlho hladat...krupy u nas padali a ja na prechadzke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som uzimena a mokra dosla jak mys :angry: :rolling_eyes: a hanula si spokojne spala pod igelitom :grinning: nechcela som aby sa zobudila, tak som cakala pod stŕomom, ze prestane liat a ked neprestavalo, tak som sa v tom najvacsom lejaku pobrala od stareho zimaku domov peso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
29. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus...nic nove, sak aj tu padali snehove krupy..tak co este v takom Poprade muselo byt :unamused:
ja mam ruky uplne omrznute fialove :angry: :frowning2: a ze koniec maja :sweat_smile:
29. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobit cajik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz bude slnko svietit :angry: :sweat_smile:
29. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tu krupy nepadali, len prehanky boli, ja som teraz so psom tiez pekne zmokla... :confounded: :confounded: :confounded: aspon ze uz nefuci... :unamused:
29. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste? druha strana... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale dobra zima je vonku... :confounded: :confounded:
29. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok