• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
nie maly spi
5. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim ist ohriat obed, lebo uz vilko volal, ze je na ceste na obed :unamused: :wink:
a potom poobede mam ist ku kamoske, co tu nedaleko byva...ale ak bude takto liat, tak to asi zrusim :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ti je dobre :slight_smile: ten moj vrtichvost sa tu este okolo mna mrvi, ale asi aj ja uz ju dam pokusne do postielky...len neviem, ci tak lahko zaspi, ked spala do vyse desiatej :sweat_smile:
5. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Risko uz obedoval? Ci az ked sa zobudi?
5. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ,len ranajkoval,ked sa zobudi bude papat :slight_smile:

ja uz mam riady umyte :sunglasses:

co bude Vili obedovat?

a ako sa robi ten privarok sosovicovy? Daj mi nejaky dobry recept...hmmmm???
5. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty davas do fasirky aj majoran?
5. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, vela majoranky :wink:
5. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vili dojeda kelovy privarok a spravila som mu dubakovu polievocku :dizzy_face: so zemiakmi
5. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sosovicu zaliat vodou, osolit, daj bobkovy list, zemiaky nakrajane na kocky, povarit domakka, cca 30 min, ved ochutnas, ked bude makka ok, ked nie, povaris :wink: potom spravis zaprazku, olej muka a vlejes to do privarku a smotanou na varenie zahustis, alebo aj kyslou rozmiesana s hladkou mukou. :wink:
5. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do fasirky, cibulku, cesnak, korenie, sol, majoran, struhanka, vajce, prip. rozky rozmocene v mlieku ale vyzmykane.
5. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja pouzivam zaprazku v prasku Knorr, v Bille ju maju, je to super a bez roboty a nemusis zahustovat mukou a nikdy sa nespravia hrudky :dizzy_face: cize dam len smotanu, rozmiesam a vsypem tolko zaprazky, aky husty chcem mat privarok :wink: necham prevriet a je to!
5. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to je zátrepka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda aspoň u nás sa to tak vraví. Zápražka alebo zásmažka je na masti alebo oleji a zalieva sa tekutinou po opražení muky. pardon, že rýpem trochu- :grinning:
Inak ahojteee! :grinning:
5. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dam teda smotanu kyslu,na varenie nemam akurat :unamused:

a zistila som,ze mam malo struhanky na fasirky :sweat_smile: ,tak si obalim len pre seba a potom pojdem ukradnut svokrovi :grinning:
5. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teda pridat tu majoranku :astonished:
5. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodis k svokrovi do spajze? :confused: :grinning:
5. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, zaprazka alebo zatrepka...prast ako uhod...hlavne, ze zahusti :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim,ked je v robote :grinning:
5. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi volal R, tak donese mi struhanku z roboty :grinning: aspon nemusim ist o poschodie nizsie :zipper_mouth:
5. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeee :grinning: aj ja si musim taku tajnu spajzku zaobstarat :grinning:
5. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy R dojde?
5. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az o 4-tej,dnes robi doobednu,no odbehol do toho Opla a neni tam elektromechanik a ani v tom druhom neni....zvlastne :rolling_eyes:
mnaaaam,tak som sa napraskala ,akurat som dojedala poslednu fasirku a v tom maly nieco gagotal z postielky,nastastie ma nechal aspon naobedovat :sweat_smile:
5. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist prat,R mi zatajil,ze treskol na terasu tasku z treningu a tam spotene veci smradlave :zipper_mouth: ,tak to musim ist oprat,kym to tam nezhnije :angry:
5. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokor to ma dobre,cely den ma zadarmo stravu v robote,nemusi nic kupovat,len nejake pecivo na veceru a pasteky,zeleninu si donese z roboty....dost usetri na tom.
5. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak mame vylet v rakusku za sebou a baby maju nove rifliky :dizzy_face:
5. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dala prat :wink:
malu som konecne uspala nanovo, lebo jak dosiel Vilko domov, samozrejme ze ju zobudil :angry: on sa vytesuje, jak sa nanho usmieva, vzapati odide a ja mam hodinu robotu :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:

kde robi svokor jul? :confused: v skolke? :grinning:
lebo ja ked som robila, tak tiez som sa najedla za 12 sk cely den a len na veceru sem tam nejake pecivo, sunka...ale ja som aj zeleninku kupovala, nemozem detom zobrat :sweat_smile:
5. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a kde ste boli na nakupoch? :confused: co ste este kupili okrem rifliciek? :confused:
5. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze, hanula uz je zase hore :rolling_eyes: mna z toho mojho muza trafi slak :angry: :rolling_eyes: naco do tej spalne liezol? tak pekne uz spala... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi v hainburgu. potraviny a plienky :slight_smile:
5. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko stali plienky? Aka znacka a kolko kusov v baleni? :confused:
5. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok