Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
5. mar 2009
nie maly spi
pipka
5. mar 2009
ja musim ist ohriat obed, lebo uz vilko volal, ze je na ceste na obed :-| 😉
a potom poobede mam ist ku kamoske, co tu nedaleko byva...ale ak bude takto liat, tak to asi zrusim 8-( :-N
pipka
5. mar 2009
jaaj, ti je dobre 🙂 ten moj vrtichvost sa tu este okolo mna mrvi, ale asi aj ja uz ju dam pokusne do postielky...len neviem, ci tak lahko zaspi, ked spala do vyse desiatej :-N
pipka
5. mar 2009
Risko uz obedoval? Ci az ked sa zobudi?
jul
5. mar 2009
nie ,len ranajkoval,ked sa zobudi bude papat 🙂

ja uz mam riady umyte 😎

co bude Vili obedovat?

a ako sa robi ten privarok sosovicovy? Daj mi nejaky dobry recept...hmmmm???
jul
5. mar 2009
ty davas do fasirky aj majoran?
pipka
5. mar 2009
ano, vela majoranky 😉
pipka
5. mar 2009
vili dojeda kelovy privarok a spravila som mu dubakovu polievocku x-) so zemiakmi
pipka
5. mar 2009
sosovicu zaliat vodou, osolit, daj bobkovy list, zemiaky nakrajane na kocky, povarit domakka, cca 30 min, ved ochutnas, ked bude makka ok, ked nie, povaris 😉 potom spravis zaprazku, olej muka a vlejes to do privarku a smotanou na varenie zahustis, alebo aj kyslou rozmiesana s hladkou mukou. 😉
pipka
5. mar 2009
do fasirky, cibulku, cesnak, korenie, sol, majoran, struhanka, vajce, prip. rozky rozmocene v mlieku ale vyzmykane.
pipka
5. mar 2009
inak ja pouzivam zaprazku v prasku Knorr, v Bille ju maju, je to super a bez roboty a nemusis zahustovat mukou a nikdy sa nespravia hrudky x-) cize dam len smotanu, rozmiesam a vsypem tolko zaprazky, aky husty chcem mat privarok 😉 necham prevriet a je to!
lumah
5. mar 2009
pipi to je zátrepka! :-p Teda aspoň u nás sa to tak vraví. Zápražka alebo zásmažka je na masti alebo oleji a zalieva sa tekutinou po opražení muky. pardon, že rýpem trochu- 😃
Inak ahojteee! 😃
jul
5. mar 2009
ja dam teda smotanu kyslu,na varenie nemam akurat :-|

a zistila som,ze mam malo struhanky na fasirky :-N ,tak si obalim len pre seba a potom pojdem ukradnut svokrovi 😃
jul
5. mar 2009
idem teda pridat tu majoranku :-o
pipka
5. mar 2009
chodis k svokrovi do spajze? =-) 😃
pipka
5. mar 2009
lumi, zaprazka alebo zatrepka...prast ako uhod...hlavne, ze zahusti 😃 😃 😃
jul
5. mar 2009
chodim,ked je v robote 😃
jul
5. mar 2009
akurat mi volal R, tak donese mi struhanku z roboty 😃 aspon nemusim ist o poschodie nizsie :-x
pipka
5. mar 2009
dobreeee 😃 aj ja si musim taku tajnu spajzku zaobstarat 😃
pipka
5. mar 2009
a kedy R dojde?
jul
5. mar 2009
az o 4-tej,dnes robi doobednu,no odbehol do toho Opla a neni tam elektromechanik a ani v tom druhom neni....zvlastne 8-(
mnaaaam,tak som sa napraskala ,akurat som dojedala poslednu fasirku a v tom maly nieco gagotal z postielky,nastastie ma nechal aspon naobedovat :-N
jul
5. mar 2009
musim ist prat,R mi zatajil,ze treskol na terasu tasku z treningu a tam spotene veci smradlave :-x ,tak to musim ist oprat,kym to tam nezhnije ]-(
jul
5. mar 2009
svokor to ma dobre,cely den ma zadarmo stravu v robote,nemusi nic kupovat,len nejake pecivo na veceru a pasteky,zeleninu si donese z roboty....dost usetri na tom.
mixka
5. mar 2009
ahojte 🙂

tak mame vylet v rakusku za sebou a baby maju nove rifliky x-)
pipka
5. mar 2009
aj ja som dala prat 😉
malu som konecne uspala nanovo, lebo jak dosiel Vilko domov, samozrejme ze ju zobudil ]-( on sa vytesuje, jak sa nanho usmieva, vzapati odide a ja mam hodinu robotu ]-( ]-( :-N :-N

kde robi svokor jul? =-) v skolke? 😃
lebo ja ked som robila, tak tiez som sa najedla za 12 sk cely den a len na veceru sem tam nejake pecivo, sunka...ale ja som aj zeleninku kupovala, nemozem detom zobrat :-N
pipka
5. mar 2009
mixi a kde ste boli na nakupoch? =-) co ste este kupili okrem rifliciek? =-)
pipka
5. mar 2009
booze, hanula uz je zase hore 8-( mna z toho mojho muza trafi slak ]-( 8-( naco do tej spalne liezol? tak pekne uz spala... 8-( 8-( 8-(
mixka
5. mar 2009
pipi v hainburgu. potraviny a plienky 🙂
pipka
5. mar 2009
kolko stali plienky? Aka znacka a kolko kusov v baleni? =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli