Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. mar 2009

A mas deti v pase? Alebo len na OP chodite? Lebo aj my sa niekedy chystame do Rakuska, len zatial nemam Hanku v pase, ani Vilko a neviem, ci mozme s nou ist cez hranice, aj ked sme v EU 😒 😕

mixka
5. mar 2009

pipi, 12€ a 80 kusov, volaju sa mylove 🙂

pipka
5. mar 2009

a su dobre? 😕
ja som teraz kupila 60 kusove Happy za 9,90€ a zdaju sa byt tiez dobre 😉

mixka
5. mar 2009

uplne v pohode pipi, my ich pouzivame uz velmi dlho 😉

pipka
5. mar 2009

a s tym pasom ci mate baby zapisane, si mi nenapisla... 😕

jul
5. mar 2009

boze tu leje jak svina...aj u vas? 🙄

maly sa chcvilu pohral,naobedoval a uz sa aj pytal lezkat,tak kuka Minimax v postielke a vyvaluje sa....to asi tym pocasim,ved je aj tma jak v rohu 😒

jul
5. mar 2009

ja cakam na R,urobim mu fasirky,urcite nebude chciet s kasou ale s chlebom a cibulou ,horcicou 😠
a mozno si kukneme konecne tu Batorycku,ked ovsem bude maly spinkat.

mixka
5. mar 2009

nemam deti v pase zatial, deti boli doma s mojou mamcou a my sme boli sami s marianom 🙂 som si nevsimla otazku ohladne pasu, sorry 😀

pipka
5. mar 2009

jaaaj, a neviete, ci treba mat zapisane deti? Podla mna asi ano... 😒 😕
aj tu leje jak svina 🙄 😀
hanka pospala len chvilku aj to som tam 3x musela ist 🙄 by som toho Vilka kopla, ze ju zobudil 😠 ☹
uz sa naolovrantovala, teraz sa hra v ohradke..len neviem, ako dlho tak vydrzi 😅 😒

pipka
5. mar 2009

julis, a ordinaciu nebudes kukat? 😕 ci az po... 😉

ja som dnes vecer zase sama ☹ ale nejak vydrzim a zajtra zase zurujem 😀

idem ja ten kolacik jogurtovy upiect 😉

pipka
5. mar 2009

mixi a nie su tie plienky mylove detto ako tie u nas v DM co kupujem babylove? 😕 lebo tie su velmi dobre 😉

mixka
5. mar 2009

nie pipi, skusala som babylove a sa mi nepacia 😖

pipka
5. mar 2009

no nam velmi vyhovuju, ja som s nimi spokojna. A v com ti vadia?

mixka
5. mar 2009

su na moj vkus moc papierove 😅

pipka
5. mar 2009

a ake by mali byt? Umele, nepriedysne? 😕 😅

mixka
5. mar 2009

nie pipi, ako fialove tesco plienky. aj tie rakuske su take, len podstatne lacnesie 😉

pipka
5. mar 2009

a nehovorila si, ze ti uz tesco plienky nevyhovuju?, ci to si tu nepisala ty? 😕

inak aby ti nebolo luto, tak moje dietatko rozkosne, dnes hrablo paprckou do razitkovej farby a ma celu ruku a nohu cervenu 😅 a nicim to nejde dole, ani z teplakov sa to nevypralo 🙄 😅 vyzera jak kebymala tmavocerveny ekzem ☹ 😀 co ju mam namocit do sava? 😕 😀

lia
autor
5. mar 2009

ahojte 🙂

juliššš,kedy budes robit tu sosovicu??ci dnes si ju robis??idem k tebe 😀

mixka
5. mar 2009

pipi, tesco plienky nam nevyhovuju tieto vacsie kvoli strihu, zle babam sedia cez brusko, ale nie kvoli samotnej kvalite plienky. a tie rakuske nam sedia, ako uliate 😵

lia
autor
5. mar 2009

boli ste v rakusku mixi??tam je vsetko ina kvalita tusim,ze??
ja som si to akurat dnes povedala ked som sa natierala kremom,ktory som kupila tam,uplne iny ako doma kupujem 😠

mixka
5. mar 2009

hej lius, je tam vsetko lepsie, preto tam chodime 🙂

lia
autor
5. mar 2009

do hainburgu??ja som bola minule vyskusat zielpunkt,ale ten sa mi zda slaby 😒

mixka
5. mar 2009

hej, do hainburgu 🙂

pipka
5. mar 2009

mixi, no musime vyskusat 😉 my uz sme skusali asi desat druhov, a zatial nam sedia vsetky 😀 asi mame inu ritku 😅 😀 😀

pipka
5. mar 2009

co tam vsetko kupujete, aj kozmetiku? Ako je mozne ze ta ista znacka kremu je v Rakusku ina ako u nas? 😕 😨

jul
5. mar 2009

liuššššš zajtra ju robiiiiim,doooondi,som slamena 🙄

jul
5. mar 2009

a R mi nakupil milion veci ,aby som neumrela od hladu za 3 dni 😅

lia
autor
5. mar 2009

aj zajtra??chudatko,no dosla by som,ale tiez zhaname suciastky ,mame ist pre nejake,ktore uz dosli,tak sa chcem konecne prevetrat niekam s mojim manzelom 🙂 .a na chvilku pojdeme na Terezku pozriet,tak sa uz na nu tesiiiiiimmmm,ja mam hrach zeleny,rozmyslam,ci urobim z toho polievku alebo privarok 😨
aj risko uz moze take papanice??

jul
5. mar 2009

mam plnu terasu potravin,lebo sa mi to do chladnicky nezmestilo 🤐

a dnes je ordinaaaaacia,uz som si aj ukradla 3 fasirky od R,ked zasadnem pred telku,nech mam co chrumkat 😝 😝 😝 😝

jul
5. mar 2009

myslim,ze by ho po tom privarku asi roztrhlo 😀