• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
stale ho krmim :unamused: ,vie len lyzicou ist do taniera a tam sa spara :unamused:
2. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa ho od zajtra odnaucat od plienok :sweat_smile:
2. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz julis :confused: ??? wau, ja ani omylom, mne nefrologicka vravela, ze skor ako v dvoch rokoch to nema vyznam, ze pre dieta je to len trapenie a kym na to nedozreje aj tak sa to nepodari :slight_smile: tak ja sa budem riadit jej radou a necham baby na pokoji bez zbytocnych stresov :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho chcem nechat behat bez plienky,nech sa nauci sam, mali by mu vadit mokre slipky....no skusim a uvidim
2. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, vsak za pokus nic nedas a uvidis :slight_smile: ja budem skusat az na jar :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pomalicky ne nasilu, v noci mu dam plienocku na zaciatok a cez den len slipky a budem za nim behat z nocnikom
2. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ja som nemala plienky od roka a nemyslim, ze by som mala z toho nejake stresy :sweat_smile: :wink:
2. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dvojrocne deti su uz bezne bez plienok :sunglasses: my bereme v skolke od dvoch rokov, ale nesmu mat plienky a aj sme tam mali takych deti dost a nikto plienky nenosil...mozno na noc im mamy dali, ale cez den boli bez a v pohode :sunglasses:
2. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, vsak ja nikomu nezakazujem oducat skor, len vravim, co mi radi lekarka a ze sa toho budem drzat :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa pocikali obcas? :sweat_smile:
2. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, ak mate problemy s oblickami, tak to je ine...ale normalne kludne uz jeden a pol rocne deticky mozu
existovat bez plienky :wink:

julis, obcas sa stane, sak su malinke..ked sa silno zahraju a zabudnu...ale my tam chodimestale cikat..tak hromadne :grinning: ze nemali cas sa pocikat :grinning:
ved si vezmi, ze ked dojdu, dala ich este mamikna vycikat, o polhodku ideme papat a pred tym sa cika, po papani sa zase cika, potom sa ucime, po uceni sa zase cika a ide sa von, ked dojdeme z vonku sa zase cika a ide sa papat, po papani sa zase cika a ide sa spinkat.....sak v skolke sa vlastne stale len cika :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zlateeeee :dizzy_face:
2. júl 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo,ze od zajtra nemozem skusat az od soboty,lebo zajtra sa varuje u nasich :sweat_smile:
2. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a risko sa ti da posadit na nocnik ??? lebo baby ani omylom, ako ho vidia trielia prec :rolling_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sankovanie v byte je dobreee :grinning:
2. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula na nom sedi...ale v plienke :grinning: ked som ju tam skusila posadit s holou ritkou...trielila tiez :sweat_smile:
a to som si ju posadila oproti zachodu, aby ma videla, ked som cikala aj ja :grinning: :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadaj, kto to vymyslel? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase baby nechcu ani oblecene :grinning: budem to mat vesele este s odplienkovanim :confounded:
2. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by babi :grinning: ??? alebo dedo :grinning: ???
2. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sediet na na nocniku :confounded:
no budem skusat
2. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej hanka ma tusim konecne vlasky :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...alebo tati :grinning:
2. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacinaju jej rast...ale len take paperka ma zatial :sweat_smile: a vyzera to tak, ze rysaveeeee :grinning:
2. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, idem spinkat...doba pokrocila :sweat_smile:
dobru nocku zelam :slight_smile: paaaa
2. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
3. júl 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
pipi,krpana je svetovaaaaa :grinning:
3. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi,ked pojdem na 3D,tak urcite jedine s ocinkom :wink: