• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
cafte, druha strana... :rolling_eyes:
sme sa dnes rano s manzelom tak pohadali, ze lepsie to uz ani neslo... :confounded: :confounded: :confounded: potom mi napisal SMS, som si myslela, ze sa ospravedlni, ale napisal mi, ze pojde po praci niekam k jazeru a nemam ho do 8mej cakat... :frowning2:
3. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas vcera tiez neprsalo, som cakala koniec sveta a nist z toho... :grinning: :grinning: :grinning: dnes ma lame v nohach, tak zeby dnes prsalo? :confused: :confused: :confused:
3. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAFTE,
tak ja uz vodicak vybaveny,uz len cakam na sms kedy mi poslu,zevraj do 10 dni :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som tam stravila asi vyse hodiny :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti ale rychlo pracuju, co? :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :unamused: mozno keby si mu dala cosi do vacku... :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :wink:
3. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si si mala dat vacsi vystrih... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si von vypit kavco... :wink:
3. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola tam asi 55 rocna teta,vystrih som mala,ale bol mi naprd :grinning:
3. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si aj ja dat ,este som dnes nepila kavu :wink:
3. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na tetu si asi nezaposobila, to je fakt... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli prihlasit auto,ale bola tam miliarda ludi,tak musime cakat 8 dni na znamehomco nam to spravi hned,ale je na dovci

no to nevadi,lebo ja budem mat vodicak asi narovnako :unamused:
ved dovtedy aj zabudnem jazdit :frowning2:
3. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz akurat kukam na hanku,ze ona jak pekne spinka,mne maly putuje po celej postielke :angry:
3. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, aj baby celu noc cestuju v postielke :grinning: ja uz som spekulovala, ze ci ich nezacat ucit na postel normalnu, ale bojim sa :zipper_mouth:
3. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chce to nejake zabrany po bokoch... :wink:
3. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,mne dnes prisla postielka normalna,ja uz musim skusat,lebo koncom mesiaca musim postielku vratit :sweat_smile:
3. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ten tvoj cumlos ma tusim tmavsie vlasky, nie? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su aj take bocnice k posteliam, co sa daju na obycajnu postel dat, len sa to tam vsunie a ked to uz nebudete potrebovat, tak sa to vyberie... :wink:
3. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no tak pockam a som zvedava, ako to pojde riskovi :slight_smile: ale ja zatial ani nemam v plane dat krpky do inej izby, mne vyhovuje, ze su s nami v izbe :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, antikoncepcia? :confused: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaky paradny bazen je v bazari? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazimrdkovia :sweat_smile:
3. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha super bazen :sunglasses:

ja som akurat vytasila na dvor ten od pipky,ale musim pockat na svokra,slubil,ze mi ho nafuka
3. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa len bojim,aby sa v noci nespaciroval po byte,on si uz veselo otvara izby a vylieza a zlieza z postele :unamused:
3. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji,no ma tmavsie a aj dlhsie :sweat_smile:
3. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna postielka, aj tie obrazky su tam, take iste? :confused: :confused: :confused:
julis, ked ste krstili Riska, tak krstni rodicia mali aj nieco kupovat do kostola? darcek je samozrejmost, ale napr. sviecku alebo to oblecenie? :confused: :confused: :confused: budeme 18teho krstni rodicia... :dizzy_face:
3. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji,ja som si vsetko zohnala sama,aj sviecku aj kosielku som si kupovala ja,krstní len doniesli darcek zlatu retiazku s krizikom a zlaty naramok.....lebo krstny je zlatnik :grinning:
3. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, my antiko nepotrebujeme :pensive:
3. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej julis, ta je pekna :dizzy_face:
3. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, nikdy nevies... :wink: :slight_smile:
neviem zmensit foto v pocitaci, zase mi tu nieco pomenil... :angry: :angry: :angry:
3. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok