Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
3. júl 2009
mixi a kde ste boli? =-) chodte na raciansku, tam za pokrokom je taka malinka obuv, ale super boticky a v dobrych cenach tam maju 😉 aj u nas na zahradnickej maju krasne 😉
mixka
3. júl 2009
pipi, lenze ak je to maly obchodik, tak nezozeniem dva rovnake pary v jednej velkosti :-S male obchody uz mam pochodene, ze nehrozi 😞
pipka
3. júl 2009
a musia mat rovnake?
pipka
3. júl 2009
lebo som napriklad videla biele s ruzovym a ruzove s bielym kvietkom...sak to je ako rovnake a aspon ich rozpoznas a nebudu si ich nosit navzajom, ked ma kazda inak tvarovanu nozku...
jul
3. júl 2009
nie nemam uz postielku,pred hodinkou si boli uz pre nu :-N :-|
jul
3. júl 2009
de steeee :-|
pipka
3. júl 2009
a nespadne ti z tej postele julis? =-) =-)
pipka
3. júl 2009
sak tu, neeeee? 😃 😃 😃
mixka
3. júl 2009
pipi musia, jak by mala kazda ine bol by problem. ony sami kontroluju, ci nema sestra ine a lepsie ako ona a ked ma nieco ine, hned si to beru 8-( musia mat proste identicke veci, pokial ja nechcem prist o rozum 8-(
mixka
3. júl 2009
ahaaa, no prinajhorsom sa risino vyspi s tebou v posteli 🙂
pipka
3. júl 2009
mixi :-N :-N :-N tak drzim palce, aby ste nasli 🙂 a v Avione ste boli? tam su aj tri velke obuvi vedla seba 😉
jul
3. júl 2009
ved zabrany su z kazdej strany do polky postele a nyd zemou je len 20cm
pipka
3. júl 2009
no ale ked si hovorila, ze ti cestuje po postielke :-N ja len aby nespadol...aj ked nie z vysky 😉
mixka
3. júl 2009
nie pipi, dnes sme len na rychlo vybehli do batu co je pri tescu na kamennom... na take vacsie obiehanie sa chystame zajtra 🙂
pipka
3. júl 2009
jaaaaaaj 😉

ja zajtra zavaram uhorky :-N
jul
3. júl 2009
no maly uz spinka a putuje :-|
jul
3. júl 2009
dnes R kupil super cyklosedacku a stala len 49€
pipka
3. júl 2009
julis, kde kupil? =-)
mixka
3. júl 2009
baby, nechcete niektora novy mobil s dotykovym displejom a 5megovym fotakom =-) ???
pipka
3. júl 2009
ja nie mixi, ja mam novy 😉 a odkial mas?
jul
3. júl 2009
v Karlovke v Kaktusbike kupil
jul
3. júl 2009
aj ja mam novy 😎 s fotakom
jul
3. júl 2009
ja som dala malemu preistotu na zem podusky :-N
pipka
3. júl 2009
inak aj ja som chcela do Kaktusu ist, ale vilko pobehal tu, tak som to uz nechala tak... 😉 sak mame aj my dobru 😉
pipka
3. júl 2009
aj ja mam s fotakom, ale sak aj tak ho nepouzivam, fotim len klasickym fotakom a mobil mam len na sms-kovanie a telefonovanie :-N
jul
3. júl 2009
aj prilbu macko pu za 7€ 😎
jul
3. júl 2009
odfotila som maleho jak hajka x-)
pipka
3. júl 2009
jeeeeej, dobry kauf 😎 chce to foto 😎
pipka
3. júl 2009
a kde je fotka? =-)