• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
julis, si sikovnica... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura, podarilo sa mi zmensit tu fotku, tak tam mate malinku Vikinku, ked mala nejake 3 tyzdne a bola u nas opekat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: JEEEEEEJ ta je ale drobulinkaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat tu bol jeden ujo a hovoril,ze v dubnici bola taka prietz mracien,ze auta museli na ceste stat,ze nevedeli ist :confused: dufam,ze sa to nedotrepe sem :frowning2:

nejake tornado
3. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji,kebyze je ta malinka tvoja :wink:
3. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dneska lame, tak neviem, neviem ako to dopadne, aj ked vcera v blave prsalo a tu ani kvapka... :unamused:
aaaaaaaaaaaaaauuuuuu
buchla som sa do hlavy o klucku na okne :angry:
sak to... :pensive:
ideme po lete ak sa nezadari za odbornikmi, uz nemam na co cakat... :unamused:
idem si zvesit pradlo... :wink:
3. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce aj s Riskom,nech sa vam to podari na tej dovolenke :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji kukam,ze mas skoro vsetky vecicky pre dievcatko :sweat_smile:
co ked to bude chlapec? teda dvaja chlapci? :grinning:
3. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes ece nic nejedla,idem si neco dat :sweat_smile:

boze,ja som bez maleho,R si ho zobral,uz nech dojdu,ved uz mi je za nim smutno :frowning2:
3. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate stale s tymi dvomi chalanmi? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chcem babu... :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to ti verim, ze ti chyba, som bola s kamoskou na kave, strazili jej prvykrat dceru svagrovci a bola cela hotova, kazda druha veta, ze teraz asi co robi a ako sa ma chuuuuda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes "jedla" pol litra mlieka a salat za cely den... :grinning: :grinning: :grinning: nejako mi nechuti... :unamused:
3. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem robit veceru, francuzaky :dizzy_face:
3. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste? tak u nas nakoniec grilujeme a nerobim francuzaky a zajtra rano vstavam skoro a ideme na hriby, no tesim sa... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale aspon sa ema vybeha... :slight_smile:
3. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sexujete, ci co? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to potom idem aj ja... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kooonecne som dorazila...dietatko hajka, som napapana, tak som tu pre vas :wink:
3. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes jedla len kavu :confounded:
3. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakoniec som mala uplne iny den ako som planovala :unamused:
3. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, krstniatko je naaadherneeee :dizzy_face: budes pysna krstna mama :dizzy_face:
3. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si uvarili kukurickuuuuuu :sunglasses:
3. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som hanku pred kupanim nechala v spalni hrat sa na zemi a ja som zbierala druhykrat uschnute pradlo zo susiaka, co mi vcera paradne zmoklo :sweat_smile: a hanula nasla kremik na ritku a cela sa nim ponatierala na tvari :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: ...esteze pred kupanim a nie po nom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, postielka je krasna a je aj posuvna? teda myslim, ci sa da zvacsovat ako dietatko rastie :confused: nas lukasko ma taku podobnu ako je tato, a je posuvna, da sa zvacsovat od 130cm do 190cm dlzky, cize az do puberty ju moze mat :dizzy_face: ale on ma drevenu, nie umelohmotnu..ci aj ta modra je drevena? :confused:
3. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme ju skladali a sme sa strasne zapotili a pohadali jak svina :sweat_smile:
no nakoniec sme si povedali sorry :grinning:
3. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Dubnici bola dnes asi taka prietrz ako vcera tu :rolling_eyes: volala som s nasimi a na Zahori tiez nepadla ani kvapka :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tato sa neda zvacsovat,je od 18 mesiacov do 6 rokov
3. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi volala kamoska, ze jej priatel co s nim zila, ale sa pred casom rozisli zomrel :pensive: spachal samovrazdu :pensive: :pensive: ale nic viac nevieme, tak nechapem co sa stalo :rolling_eyes: on bol taky spolocensky clovek, stale usmiaty...nemal ani 40 :pensive: :cry: :cry:
3. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli poobede v meste zhanat krpkam sandalky a nic sme nekupili :frowning2: zajtra ideme zas :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ZACINA u nas boj maly nechce spinkat v posteli :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a postielku uz nemas doma ???
3. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok