Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

julis, si sikovnica... 😀 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

no hura, podarilo sa mi zmensit tu fotku, tak tam mate malinku Vikinku, ked mala nejake 3 tyzdne a bola u nas opekat... 😵 😵 😵 😵

jul
3. júl 2009

😵 JEEEEEEJ ta je ale drobulinkaaaa 😵 😵 😵 😵

jul
3. júl 2009

akurat tu bol jeden ujo a hovoril,ze v dubnici bola taka prietz mracien,ze auta museli na ceste stat,ze nevedeli ist 😕 dufam,ze sa to nedotrepe sem ☹

nejake tornado

jul
3. júl 2009

aji,kebyze je ta malinka tvoja 😉

ajka23
3. júl 2009

mna dneska lame, tak neviem, neviem ako to dopadne, aj ked vcera v blave prsalo a tu ani kvapka... 😒

jul
3. júl 2009

aaaaaaaaaaaaaauuuuuu
buchla som sa do hlavy o klucku na okne 😠

ajka23
3. júl 2009

sak to... 😔
ideme po lete ak sa nezadari za odbornikmi, uz nemam na co cakat... 😒
idem si zvesit pradlo... 😉

jul
3. júl 2009

drzime palce aj s Riskom,nech sa vam to podari na tej dovolenke 🙂

jul
3. júl 2009

aji kukam,ze mas skoro vsetky vecicky pre dievcatko 😅
co ked to bude chlapec? teda dvaja chlapci? 😀

jul
3. júl 2009

ja som dnes ece nic nejedla,idem si neco dat 😅

boze,ja som bez maleho,R si ho zobral,uz nech dojdu,ved uz mi je za nim smutno ☹

ajka23
3. júl 2009

co mate stale s tymi dvomi chalanmi? 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ja chcem babu... 😠 😵 😵 😵 😵
to ti verim, ze ti chyba, som bola s kamoskou na kave, strazili jej prvykrat dceru svagrovci a bola cela hotova, kazda druha veta, ze teraz asi co robi a ako sa ma chuuuuda... 😀 😀 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

ja som dnes "jedla" pol litra mlieka a salat za cely den... 😀 😀 😀 nejako mi nechuti... 😒

ajka23
3. júl 2009

no nic, idem robit veceru, francuzaky 😵

ajka23
3. júl 2009

de ste? tak u nas nakoniec grilujeme a nerobim francuzaky a zajtra rano vstavam skoro a ideme na hriby, no tesim sa... 🙄 🙄 🙄 ale aspon sa ema vybeha... 🙂

ajka23
3. júl 2009

sexujete, ci co? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀
tak to potom idem aj ja... 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. júl 2009

kooonecne som dorazila...dietatko hajka, som napapana, tak som tu pre vas 😉

jul
3. júl 2009

ja som dnes jedla len kavu 😖

jul
3. júl 2009

nakoniec som mala uplne iny den ako som planovala 😒

pipka
3. júl 2009

ajus, krstniatko je naaadherneeee 😵 budes pysna krstna mama 😵

pipka
3. júl 2009

my sme si uvarili kukurickuuuuuu 😎

pipka
3. júl 2009

dnes som hanku pred kupanim nechala v spalni hrat sa na zemi a ja som zbierala druhykrat uschnute pradlo zo susiaka, co mi vcera paradne zmoklo 😅 a hanula nasla kremik na ritku a cela sa nim ponatierala na tvari 🙄 🙄 😀 ...esteze pred kupanim a nie po nom 😝

pipka
3. júl 2009

julis, postielka je krasna a je aj posuvna? teda myslim, ci sa da zvacsovat ako dietatko rastie 😕 nas lukasko ma taku podobnu ako je tato, a je posuvna, da sa zvacsovat od 130cm do 190cm dlzky, cize az do puberty ju moze mat 😵 ale on ma drevenu, nie umelohmotnu..ci aj ta modra je drevena? 😕

jul
3. júl 2009

akurat sme ju skladali a sme sa strasne zapotili a pohadali jak svina 😅
no nakoniec sme si povedali sorry 😀

pipka
3. júl 2009

v Dubnici bola dnes asi taka prietrz ako vcera tu 🙄 volala som s nasimi a na Zahori tiez nepadla ani kvapka 😅

jul
3. júl 2009

nie tato sa neda zvacsovat,je od 18 mesiacov do 6 rokov

pipka
3. júl 2009

dnes mi volala kamoska, ze jej priatel co s nim zila, ale sa pred casom rozisli zomrel 😔 spachal samovrazdu 😔 😔 ale nic viac nevieme, tak nechapem co sa stalo 🙄 on bol taky spolocensky clovek, stale usmiaty...nemal ani 40 😔 😢 😢

mixka
3. júl 2009

my sme boli poobede v meste zhanat krpkam sandalky a nic sme nekupili ☹ zajtra ideme zas 😅

jul
3. júl 2009

NO ZACINA u nas boj maly nechce spinkat v posteli 😅

mixka
3. júl 2009

a postielku uz nemas doma ???