• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
cafte, tak ja som dnes po dlhej dobe sama doma, aby mi nebolo smutno, tak som vypustila bazen a hladam dierocku, aby som ju zalepila... :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a zajtra hura do prace az do piatku a ma byt teplo... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:

tak vcera ho dovliekol az o pol 9 tej vecer....neviem co tolko robili,asi sa promenadovali po meste :sweat_smile:
dnes mal prist zase ,ale samozrejme to presunul na zajtra,lebo to by uz bolo nanho asi moc 2 dni po sebe :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: mna dnes navstivila mrcha :angry:
28. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušššš uz som dala zopar fotiek z oslavy co mi poslal svokor
28. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na co do prace aji??
uz ti odisla rodinka??chvalabohu,ze?? :slight_smile:
juliššš :confounded:
hlavne,ze ti ho vcera zobral a a dnes mozte byt spolu a zajtra si oddychnes.to preto si bola taka upratovania chtiva,skrz mrchu,co?? :grinning:
ale nezavidim ti,chuda :confounded: mna pobolieva hlava,som u nasich,je mi tu fajn,uz sme boli aj v rakusku na nakupoch,potrebovala som nejaku drogerku.
sedim si na teraske a je mi dobre :sunglasses:
mala sa vrtká o dusu :dizzy_face:
28. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušššš,okna uz potrebovali zoskrabat :grinning:
28. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa vytesujem ako mi to tu vsetko voni a je to ciste,aj postel som prevliekala aj vysavala,umyvala podlahy,okna,prala som,upratovala.......kolac som napiekla.....no sikovna som
28. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššš,uz ti tusim konecne nebyva zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na dojdi aj k nam ked si furt taka rozbehnuta :grinning:
aj to vysoke si umyvala??to je pekne na hovno,ze??zavidim,aj ja to milujem :slight_smile:
aky kolac??fiiihaaaa
teraz mi nebolo asi tyzden juliššš,klop,klop,ale ked sa vela najem,tak mi je ble,sak to poznas
28. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som plno cernic,tak som spravila bublaninu a slahla som tam aj ananas aj broskyne...taku ovocnu bublaninu,taku gebuzinu,ja som uz zjedla stvrtku plechu :sweat_smile:
a zbytok dnes nesiem nasim
28. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stresne som neumyvala a mame ich az 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: k 2 sa dostanem,ale dve neumyjem,to by som musela vyliezt na strechu :confounded:
28. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sikulka :slight_smile: riššško lubi kolaciky??
28. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes zobudili o 12-tej...maly akurat ranajkuje ,zjedol len pol zemlicky a teraz tlaci melon,nechce mi teraz nic jedavat v lete :unamused:
28. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
parada,to bol napad,co??
no pekne ste si pochrapkali,vy prespite pol zivota :sweat_smile:
nevadi,ved papa,netreba ho nutit
idem sa naobedovat
28. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: risko lubi kolaciky,ale ako ktore :sweat_smile: ta moja bublanina mu akosi moc nevonala :grinning:
28. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to krasne,ale neprakticke tie okna a kebyze viem dopredu ako mi strasne bude pocas kazdej burky lepit,ze nam tie okna roztlce,tak ich ani nechcem :unamused:
28. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ides obedovet? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som ti to hovorila,ze to je neprakticke,mala som este horsie na baraku,tiez krasne,ale na houby :unamused:
mali sme lasagne a mama este navarila masko na zelenine s cestovinou :slight_smile:
28. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam to do teba ide? :sweat_smile:
28. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak nevidis na fotkach??na telo :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaaaa dze ste? :unamused:
28. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva? :confused: :confused: :confused:
29. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem do prace, sa mi velmi chce, este rychlo varim privarok a dopustam vodu do bazena, tak sa nenudim...
a aby som toho nemala malo, tak zajtra mi mozno dojde mama, sa tesiiiim... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji naco ides do prace?

ja sa idem opalovat na dvor,som sama,maleho si zobral R na cely den,isli sa kupat na Zlate a tak...tak sa tam idem vyvalit :sweat_smile:
29. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak mame polozenu uspesne podlahu v celom byte a teraz nas caka spratavanie a ukladanie :rolling_eyes: ale som rada, ze najhorsie snad mame z krku a zacnem o par dni zase normalne zit :grinning:
29. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj,nevydrzala som tam dlho,potila som sa jak somar v kufri :rolling_eyes:
29. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som prave doumyvala kupelku...taaak to neznasam :angry: ....vsetko mozne mi nevadi, ale tu kupelnu fakt nemusim :confounded:
29. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste dnes kuchtili na obed?
29. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...dodatocne prajeme s Riškom Filipkovi k jeho vcerajsim narodeninkam vsetko naj naj naj naj naj naj naj :dizzy_face:
29. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul..dakujeme za prianie :slight_smile: ...na obed sme mali dnes segedinsky....a brokolicovu polievku so zemiakmi a haluskami.
29. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok