• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mnaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som robila len pre maleho polievku mrkvovo-kelovu zo zemiakmi a vajickom a veeeelmi mu chutila :slight_smile:
29. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte

aj ja sa pripajam ....Filipkovi vsetko naj,naj,naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech uz len pekne rastie a vystraja :grinning:
29. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme lius.. :slight_smile:
...taka som nasrana....ze idem z koze vyskocit. Prave som svoju dokonalu svagrinu poslala do teplych krajin.
29. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt ma cosi do maleho....hlavne, ze jej deti su stelestnena dokonalost. Boze, len dnes prisla...a uz si prajem, nech je nedela...nech uz vypadne do riti..odkial prisla. V piatok a v sobotu idem k nasim, aby sa nahodou moj syn nedotkol jej presmradeneho synacika.
29. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlnujem sa za vyrazy, ale som vytocena ako vyvrtka.
29. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi a co ma ake pindy?
29. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma 7 rocneho syna a rocneho syna....a toho maleho proste Fifco nemusi..a stale do neho zapara. Tak ma stale debilne reci, aky je Filipko zly a lakomy a podobne. Uz to trva dlhsie, ale zatial som stisala zuby....dnes som uz vybuchla.
29. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma starsieho muza, ktory je dobre financne zabezpeceny...a stuplo jej to do hlavy...uz nevie, co by zo sebou robila. Vzdy, ked sem pride - a v poslednej dobe je to akosi casto- tak su tu hadky.
29. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes ma postipala osa...na nohu...medzi velky palec a ten, co je vedla neho :unamused: ...este stale ma to boli :cry:
29. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem spat......ak sa mi to podari :angry:
29. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
no nezavidim ti zabi,nic prijemne a musis s nou byt??viem,ze svokru mas hned vedla,tak tam nechod ked tam je a hotovo.
30. júl 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, pisem uz z prace, zacinam o druhej a som tu skoro a taaaaak sa mi chce... :confounded: :confounded: :confounded:
30. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa k blahozelaniu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taka debilna mys tu je, ze idem vyskocit z koze... :angry: :angry: :angry:
30. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mate otazky, ze naco do prace, ved ked mam malo dovolenky? :cry: :cry: :cry:
a rodiny som si asi uzila malo, lebo dnes mi donesie brat tu mensiu neter a on ostane do piatku a potom mi tu ostava na tyzden, potom letia na dovolenku na dva tyzdne, ale asi v tom case dojde mama, takze supeeeeer dovolenka... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, 33 stupnov ukazoval teplomer, ked som sa skvarila v buse, som uuuuplne uvarena... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super som si pokecala s vami a pomaly idem, tak papapapa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a julis, jaky chlap je uz Risko na tych fotkych? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rastie do krasy... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
letiiiiiim, cafte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate niektora skusenosti stým, ze nepozorujete plodný hlien počas plodných dní? Ja mam len taký krémový, ale na ovu teste mam // aj teplota potvrdila, že ovu prebehla
30. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no parada aji :rolling_eyes: ved si vobec neoddychnes,mna by slahlo :rolling_eyes:
ja som mala hlien juliet,aj tak som nemala ovu
30. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ked si mala ovu aky hlien si potom mala? ALebo uplne bez hlienu?
30. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caffffko
tak my sa parime uz doma,doteraz sme sa kupali na dvore v bazene a aj tato tu bol za malym....aj vcera ho mal cely den na Zlatych a bere si ho na cely vikend :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: nechapem aka starostlivost zrazu :sweat_smile:
30. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aji :wink:
no ved na oslave si vsetci mysleli,ze ma uz 3 roky :sweat_smile:
30. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlienom sa neriad,radsej si daj spravit horm.profil a dozvies sa,ci mas ovu alebo nie a ked ti bude merat foliky,nic ine nemusis sledovat :wink:
fiiihhaaaa juliššššš,no konecne,ze??ved musi pochopit aj teba
ja som dnes bola u kamosky,ma dvojmesacnu dceru :dizzy_face: :dizzy_face: jeejjjj,ta bola kjaaasnaaaa :dizzy_face:
veru,to je az neskutocne ako ubehol cas a deti vam nesktocne rychlo rastu a my ??starneme :zipper_mouth:
30. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ti ho dnes vobec necakala,lebo sak ho mal vcera cely den a aj v pondelok do mal cely den,na nicom sme sa nedohadovali a rano uz mi zvoni mobil,ze otvor mi dvere,ze stojim pred dverami :sweat_smile: ja som tam mala kluc v zamke....a hned sa ponukol,ze si ho zobere na cely vikend,ze pojdu spolu na vylet.....tak super,len dokedy mu to vydrzi :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kam pojdu??
a chodi s nim sam??
30. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci chodi sam a ani ma to nezaujima,hlavne,ze sa konecne stara
30. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon ze to,dufam,ze mu to vydrzi
30. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mu stale rozpraval ako ho lubi a ze je jeho male srdiecko :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to