Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
28. júl 2009

cafte, tak ja som dnes po dlhej dobe sama doma, aby mi nebolo smutno, tak som vypustila bazen a hladam dierocku, aby som ju zalepila... 😠 🙄 🙄 🙄
a zajtra hura do prace az do piatku a ma byt teplo... 🙄 🙄 🙄

jul
28. júl 2009

caute 🙂

tak vcera ho dovliekol az o pol 9 tej vecer....neviem co tolko robili,asi sa promenadovali po meste 😅
dnes mal prist zase ,ale samozrejme to presunul na zajtra,lebo to by uz bolo nanho asi moc 2 dni po sebe 🙄

jul
28. júl 2009

😖 mna dnes navstivila mrcha 😠

jul
28. júl 2009

liušššš uz som dala zopar fotiek z oslavy co mi poslal svokor

lia
autor
28. júl 2009

na co do prace aji??
uz ti odisla rodinka??chvalabohu,ze?? 🙂
juliššš 😖
hlavne,ze ti ho vcera zobral a a dnes mozte byt spolu a zajtra si oddychnes.to preto si bola taka upratovania chtiva,skrz mrchu,co?? 😀
ale nezavidim ti,chuda 😖 mna pobolieva hlava,som u nasich,je mi tu fajn,uz sme boli aj v rakusku na nakupoch,potrebovala som nejaku drogerku.
sedim si na teraske a je mi dobre 😎
mala sa vrtká o dusu 😵

jul
28. júl 2009

liušššš,okna uz potrebovali zoskrabat 😀

jul
28. júl 2009

normalne sa vytesujem ako mi to tu vsetko voni a je to ciste,aj postel som prevliekala aj vysavala,umyvala podlahy,okna,prala som,upratovala.......kolac som napiekla.....no sikovna som

jul
28. júl 2009

liuššš,uz ti tusim konecne nebyva zle 😝

lia
autor
28. júl 2009

na dojdi aj k nam ked si furt taka rozbehnuta 😀
aj to vysoke si umyvala??to je pekne na hovno,ze??zavidim,aj ja to milujem 🙂
aky kolac??fiiihaaaa
teraz mi nebolo asi tyzden juliššš,klop,klop,ale ked sa vela najem,tak mi je ble,sak to poznas

jul
28. júl 2009

mala som plno cernic,tak som spravila bublaninu a slahla som tam aj ananas aj broskyne...taku ovocnu bublaninu,taku gebuzinu,ja som uz zjedla stvrtku plechu 😅
a zbytok dnes nesiem nasim

jul
28. júl 2009

stresne som neumyvala a mame ich az 4 😝 k 2 sa dostanem,ale dve neumyjem,to by som musela vyliezt na strechu 😖

lia
autor
28. júl 2009

sikulka 🙂 riššško lubi kolaciky??

jul
28. júl 2009

my sme sa dnes zobudili o 12-tej...maly akurat ranajkuje ,zjedol len pol zemlicky a teraz tlaci melon,nechce mi teraz nic jedavat v lete 😒

lia
autor
28. júl 2009

parada,to bol napad,co??
no pekne ste si pochrapkali,vy prespite pol zivota 😅
nevadi,ved papa,netreba ho nutit
idem sa naobedovat

jul
28. júl 2009

😀 risko lubi kolaciky,ale ako ktore 😅 ta moja bublanina mu akosi moc nevonala 😀

jul
28. júl 2009

je to krasne,ale neprakticke tie okna a kebyze viem dopredu ako mi strasne bude pocas kazdej burky lepit,ze nam tie okna roztlce,tak ich ani nechcem 😒

jul
28. júl 2009

😝 😝 😝 co ides obedovet? 😝 😝

lia
autor
28. júl 2009

ja som ti to hovorila,ze to je neprakticke,mala som este horsie na baraku,tiez krasne,ale na houby 😒
mali sme lasagne a mama este navarila masko na zelenine s cestovinou 🙂

jul
28. júl 2009

kam to do teba ide? 😅

lia
autor
28. júl 2009

sak nevidis na fotkach??na telo 🙄

jul
28. júl 2009

naaaaa dze ste? 😒

ajka23
29. júl 2009

prva? 😕 😕 😕

ajka23
29. júl 2009

dnes idem do prace, sa mi velmi chce, este rychlo varim privarok a dopustam vodu do bazena, tak sa nenudim...
a aby som toho nemala malo, tak zajtra mi mozno dojde mama, sa tesiiiim... 🙄 😀 😀 😀

jul
29. júl 2009

aji naco ides do prace?

ja sa idem opalovat na dvor,som sama,maleho si zobral R na cely den,isli sa kupat na Zlate a tak...tak sa tam idem vyvalit 😅

mixka
29. júl 2009

ahojte 🙂 tak mame polozenu uspesne podlahu v celom byte a teraz nas caka spratavanie a ukladanie 🙄 ale som rada, ze najhorsie snad mame z krku a zacnem o par dni zase normalne zit 😀

jul
29. júl 2009

fuj,nevydrzala som tam dlho,potila som sa jak somar v kufri 🙄

zabka132
29. júl 2009

...ja som prave doumyvala kupelku...taaak to neznasam 😠 ....vsetko mozne mi nevadi, ale tu kupelnu fakt nemusim 😖

jul
29. júl 2009

co ste dnes kuchtili na obed?

jul
29. júl 2009

zabi...dodatocne prajeme s Riškom Filipkovi k jeho vcerajsim narodeninkam vsetko naj naj naj naj naj naj naj 😵

zabka132
29. júl 2009

jul..dakujeme za prianie 🙂 ...na obed sme mali dnes segedinsky....a brokolicovu polievku so zemiakmi a haluskami.