Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
29. júl 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ja som robila len pre maleho polievku mrkvovo-kelovu zo zemiakmi a vajickom a veeeelmi mu chutila 🙂

lia
autor
29. júl 2009

cafte

aj ja sa pripajam ....Filipkovi vsetko naj,naj,naj 😵 😵 😵 nech uz len pekne rastie a vystraja 😀

zabka132
29. júl 2009

dakujeme lius.. 🙂
...taka som nasrana....ze idem z koze vyskocit. Prave som svoju dokonalu svagrinu poslala do teplych krajin.

zabka132
29. júl 2009

furt ma cosi do maleho....hlavne, ze jej deti su stelestnena dokonalost. Boze, len dnes prisla...a uz si prajem, nech je nedela...nech uz vypadne do riti..odkial prisla. V piatok a v sobotu idem k nasim, aby sa nahodou moj syn nedotkol jej presmradeneho synacika.

zabka132
29. júl 2009

ospravedlnujem sa za vyrazy, ale som vytocena ako vyvrtka.

jul
29. júl 2009

zabi a co ma ake pindy?

zabka132
29. júl 2009

ale ma 7 rocneho syna a rocneho syna....a toho maleho proste Fifco nemusi..a stale do neho zapara. Tak ma stale debilne reci, aky je Filipko zly a lakomy a podobne. Uz to trva dlhsie, ale zatial som stisala zuby....dnes som uz vybuchla.

zabka132
29. júl 2009

ma starsieho muza, ktory je dobre financne zabezpeceny...a stuplo jej to do hlavy...uz nevie, co by zo sebou robila. Vzdy, ked sem pride - a v poslednej dobe je to akosi casto- tak su tu hadky.

zabka132
29. júl 2009

a dnes ma postipala osa...na nohu...medzi velky palec a ten, co je vedla neho 😒 ...este stale ma to boli 😢

zabka132
29. júl 2009

no nic, idem spat......ak sa mi to podari 😠

lia
autor
30. júl 2009

dobre ranko 🙂
no nezavidim ti zabi,nic prijemne a musis s nou byt??viem,ze svokru mas hned vedla,tak tam nechod ked tam je a hotovo.

ajka23
30. júl 2009

cafte, pisem uz z prace, zacinam o druhej a som tu skoro a taaaaak sa mi chce... 😖 😖 😖

ajka23
30. júl 2009

pripajam sa k blahozelaniu... 😵 😵 😵
taka debilna mys tu je, ze idem vyskocit z koze... 😠 😠 😠

ajka23
30. júl 2009

ale mate otazky, ze naco do prace, ved ked mam malo dovolenky? 😢 😢 😢
a rodiny som si asi uzila malo, lebo dnes mi donesie brat tu mensiu neter a on ostane do piatku a potom mi tu ostava na tyzden, potom letia na dovolenku na dva tyzdne, ale asi v tom case dojde mama, takze supeeeeer dovolenka... 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
30. júl 2009

inac, 33 stupnov ukazoval teplomer, ked som sa skvarila v buse, som uuuuplne uvarena... 😝 😝 😝

ajka23
30. júl 2009

super som si pokecala s vami a pomaly idem, tak papapapa 😎 😎 😎 😎 😎

ajka23
30. júl 2009

a julis, jaky chlap je uz Risko na tych fotkych? 😵 😵 😵 😵 rastie do krasy... 😉 🙂 🙂 🙂
letiiiiiim, cafte 😎 😎 😎 😎 😎

juliett7
30. júl 2009

ahojte, mate niektora skusenosti stým, ze nepozorujete plodný hlien počas plodných dní? Ja mam len taký krémový, ale na ovu teste mam // aj teplota potvrdila, že ovu prebehla

lia
autor
30. júl 2009

no parada aji 🙄 ved si vobec neoddychnes,mna by slahlo 🙄
ja som mala hlien juliet,aj tak som nemala ovu

juliett7
30. júl 2009

a to ked si mala ovu aky hlien si potom mala? ALebo uplne bez hlienu?

jul
30. júl 2009

caffffko
tak my sa parime uz doma,doteraz sme sa kupali na dvore v bazene a aj tato tu bol za malym....aj vcera ho mal cely den na Zlatych a bere si ho na cely vikend 😲 😲 😲 😲 nechapem aka starostlivost zrazu 😅

jul
30. júl 2009

dakujem aji 😉
no ved na oslave si vsetci mysleli,ze ma uz 3 roky 😅

lia
autor
30. júl 2009

hlienom sa neriad,radsej si daj spravit horm.profil a dozvies sa,ci mas ovu alebo nie a ked ti bude merat foliky,nic ine nemusis sledovat 😉
fiiihhaaaa juliššššš,no konecne,ze??ved musi pochopit aj teba
ja som dnes bola u kamosky,ma dvojmesacnu dceru 😵 😵 jeejjjj,ta bola kjaaasnaaaa 😵
veru,to je az neskutocne ako ubehol cas a deti vam nesktocne rychlo rastu a my ??starneme 🤐

jul
30. júl 2009

ja som ti ho dnes vobec necakala,lebo sak ho mal vcera cely den a aj v pondelok do mal cely den,na nicom sme sa nedohadovali a rano uz mi zvoni mobil,ze otvor mi dvere,ze stojim pred dverami 😅 ja som tam mala kluc v zamke....a hned sa ponukol,ze si ho zobere na cely vikend,ze pojdu spolu na vylet.....tak super,len dokedy mu to vydrzi 🙄

lia
autor
30. júl 2009

kam pojdu??
a chodi s nim sam??

jul
30. júl 2009

neviem ci chodi sam a ani ma to nezaujima,hlavne,ze sa konecne stara

lia
autor
30. júl 2009

aspon ze to,dufam,ze mu to vydrzi

jul
30. júl 2009

dnes mu stale rozpraval ako ho lubi a ze je jeho male srdiecko 🙄

jul
30. júl 2009

aj ja som zvedava,ze dokedy

jul
30. júl 2009

idem si spravit caro a zapalit von