Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. aug 2009

uz mam vsetko nachystane, isla som do chladnicky, ze pre kyslu smotanu, co som tam mala... a nejaky zakerny pazravec mi ju zjedol 😠 😠 😠 😅 tak musim utekat pre dalsiu 😠 😀

pipka
5. aug 2009

no tak brasko sa stastne vratil s fifinkou, dazd ich nastastie nezastihol 😉
a hanula dokonca plakala, ked musel odist 😅 a pusy mu posiela este teraz 😀 😀 😀

mixka
5. aug 2009

stretli sme sa dnes nahodou s pipi a videla som hanulku, ako papa roztek 😀

jul
5. aug 2009

JA SOM minule videla ako Hanka telefonuje,jak velka zena 😎 😀

pipka
5. aug 2009

a ja som videla mixiatka ake su uz velkeee slecny 😵 😵

a potom sme s babkou spravili najazd na H&M a hanulke sme pokupili na narodky komplet jesennu garderobu, nas tak pustit na nakupy 😀 😀 😀 keby nas videl dedko, zalamoval by rukami 😅 😀 😀

mixka
5. aug 2009

jej pipi, co ste nakupili ??? daj tip 😉

pipka
5. aug 2009

a to ste ju nevideli jak robi "varila mysicka kasicku" to ma novinku, dedkova skola 😎 taky je na nu pysny...dnes jak sa kupala, tak mi predvadzala cely svoj repertoar 😀 najhorsie, ze akonahle vezmem kameru a chcem to natocit, tak skonci 😅

pipka
5. aug 2009

mixi, kupili sme svetrik s kapucou hallo kitty, taky isty ako mala ten cerveny na jar, potom taku prechodnu pogumovanu bundicku, jedny mensestraky, jedny bezove gate na traky, supravu troch bodyniek s dlhym rukavom, su na nich take motyliky, a zake ruzove bavlnene tricko co vyzera ako bluzicka 😉

mixka
5. aug 2009

nemas pipi odfotene tie veci nahodou ??? zaujimala by ma ta bundicka, svetrik a mencestraky, ak by ta to neobtazovalo 😀

pipka
5. aug 2009

a vcera sme jej s vilkom kupili dvoje topanocky a nove papucky, lebo tie co ma uz su jej male...tak uz je vybavena slecna, uz jej kupime ozaj len nejaku blbosticku, drobnost, aby na narodky k torticke nieco dostala 😉

vy ste co kupovali drobcom k prvemu roku? 😕

pipka
5. aug 2009

mixi, teraz to mam v spalni a hanula tam spi, ale doobeda ti to pofotim a poslem mailom 😉

jedine, ze by som sa tam potichu vkradla.... 😅

mixka
5. aug 2009

nijeee pipi, neriskuj ze sa ti zobudi, to pocka do zajtra, vsak teraz sa nikam nerozbehnem na nakupy 😀 aj moje opice uz spia, inak dnes s nimi vsetci certi sili, som ko na celej ciare 🙄

jul
5. aug 2009

vy maniacky 😅

pipka
5. aug 2009

no uz som to bola zobrat, mala som to len na kopke pri dverach na komode, tak sa dalo. Pockaaaaj, idem to stiahnut 😉

pipka
5. aug 2009

julis, co ste kupovali riskovi k narodkam? 😕

lia
autor
5. aug 2009

caute

jul
5. aug 2009

pipi,ja si to uz ani nepamatam,hrozne vela hraciek a nejake oblecko

jul
5. aug 2009

cau liušš

jul
5. aug 2009

ako sa citiššššš liušššš,uz ti je lepsie ?

lia
autor
5. aug 2009

ani nie juliššš,je mi na prd,mam hirsie vysledky a som z toho na nerv.a mam zvysenu davku injekcii,chodim z nich unavena jak pes,dnes to bola katastrofa.uz si picham aj do stehna,neviem si na to zvyknut,som zo vsetkeho taka rozladena 😔

jul
5. aug 2009

lepsie bolo do brušššena?

lia
autor
5. aug 2009

ano,mne to vyhovovalo viac,do stehna ma to stipe jak fras

jul
5. aug 2009

uz vydrzkaj,uz len par tt,ved uz si 22tt 😎 uz sa vezes z kopca 😅

jul
5. aug 2009

idem si bafnut na balkon 😅

pipka
5. aug 2009

liuska kooonecne 😉

cakam na tu fotkuuuuu bruskaaaaaa 😉

mixi, tu mas tie vecicky 😎
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lia
autor
5. aug 2009

pipi ahoj,mozem vlozit ale jedine tu spred dvoch tt ,co uz samozrejme nie je pravda,ale fakt nemam chut sa teraz fotit,asi by ste ma ani nespoznali dnes.rano som plakala a som strasne unavena,vyzeram hrozne

jul
5. aug 2009

ja som si dnes kupila nenormalne 3/4 teplacky Adidas zo striebornymi pasmi a hrubym patentikom pod kolenami,no su mi LTT 😒 ,ale tak sa mi straaasne pacili 🙂

pipka
5. aug 2009

neva lius...ja si dva tt domyslim 😎 😀

jul
5. aug 2009

liuššš,ved odsekni hlavu a daj len bruseno 😀

lia
autor
5. aug 2009

co su ti juliššš??
neviem odseknut