Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. aug 2009

nie na mmb

pipka
5. aug 2009

jaaj, musim nieco kuk, chcela som jej kupit take odrazadlo, auticko, alebo zvieratko, to je fuk...ale vilko ma zrusil, ze co vymyslam, ze ak este nevie chodit, ze jej to bude na nic 😒 ale sak podla mna by sa prave zdokonalila a skor naucila drzat rovnovahu a potom aj chodit, ci nie? 😕

jul
5. aug 2009

pipi,skoda reci 🙄

jul
5. aug 2009

ja neviem pipi,maly na to vie vyliezt aj zliezt,aj dozadu mu to ide,no dopredu nevie....a to ma 20 mesiacov 😒
mal taku motorku uz od roka,no nechcel na tom sediet 😒

pipka
5. aug 2009

hmm, no tak asi pockame a dostane od Jeziska 😅

jul
5. aug 2009

mne zacal chodit az v 14.mesiacoch

jul
5. aug 2009

noooo vidis,a uz mas darcek na Vianoce 😀

jul
5. aug 2009

ja som videla u nas v Tescu take odrazadla auticka za 10€

pipka
5. aug 2009

no musim nieco pozriet. Aj ked ma hraciek kopu a aj tak ju vsetko bavi len chvilu, sak to pozname vsetky 😅
najradsej ma bazen...ale uz ma tri 😀 😀 😀 a potom ked sa moze plazit po trave a vsetko davat do ust 😅 😀

jul
5. aug 2009

a bytik ste prenajali? vtedy ked Vilko utekal na tu obhliadku...

jul
5. aug 2009

zajtra si R bere maleho na cely den....oze aj som rada,ze sa mu venuje,ale bude mi zase straaaaaasne smutno za nim 😔

jul
5. aug 2009

nie oze ,ale boze 😅

pipka
5. aug 2009

zatial nie 😒 zajtra ma dalsieho zaujemcu, tak uvidime...uz sme aj cenu znizili, le cez prazdniny je to bieda, zaujem zacne so zaciatkom skoskeho roka...to dojdu vsetci vychodnari 😅

jul
5. aug 2009

😅 😅 😅 no to mas pravdu 😀

jul
5. aug 2009

nejaku sladkost by som si dala,kurnik,u svokra mam velku zmrzlinu,teraz by mi bodla 😔

pipka
5. aug 2009

neboj, len nech je s tatinom, sak si aspon oddychnes. Ved si stale plakala, ze si s nim stale, ze ani na chvilku ti ho nikto nevezme..a teraz sa ti zase nepaci? 😅 😀
mne ju dnes vzal doobeda brasko, zajtra zase vilko...mne je hej, aspon si porobim a aj oddychnem, uz mi nie je smutno, dve hodky sa to da vydrzat 😵 smutno mi bolo, len ked ju nasi brali prvykrat...ale to bola malilinka, to mala ani nie dva mesiace 😉

jul
5. aug 2009

ved uz sme na seba taaaak naviazaní 😢 stale sme spolu 😅

pipka
5. aug 2009

ja som mala tiez chut na sladke...zmrzku tu nemame, az zajtra ideme na velky nakup...tak som fifinke zjedla jednu detsku vyzivu 😝 😀

jul
5. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty zlodejka 😀

jul
5. aug 2009

asi aj ja malemu slohnem jogurt 😅

pipka
5. aug 2009

ved prave preto, aby ti nezasibalo, tak bud rada, ze ide s tatom a ty oddychuj 😎

babulky pomaly budem koncit, lame ma ma uz 🙄
dobru nocku vam, zajtra sa vidime 😉 ci citame sa 😀

jul
5. aug 2009

caffffko 😉

pipka
5. aug 2009

ma 😀 😀 😀 malo byt len jeden krat...to nekokcem 😀

pipka
5. aug 2009

papapapapapapapapapapa 😉

a ak sem dojde zabka, tak ju pozdravujem 😵

zabka132
5. aug 2009

pipi...dakujem za pozdrav 😀 😀 . My sme si dnes uzivali posledny vecer bez tych dvoch bosoriek, ktore zajtra pridu. To zasa budu straaaaasne dlhe 4 dni 😝 .

zabka132
5. aug 2009

zajtra okolo obeda cestujem k nasim.....bude tam brasko so zenou a s detmi....tak s bosorkami sa stretnem az vecer 😖 ....neviem, preco sa musia trepat domov tak skoro...ved tam mali ist na tyzden.....no, asi im tam bolo spolu tak bohovsky 😝

pipka
6. aug 2009

ajojteeee 😉

to som tu dnes prva? 😕 😀

jul
6. aug 2009

druha 😎

pipka
6. aug 2009

my uz mame za sebou rano velky nakup, vilko je s malou vonku, tak som vygruntovala a vychutnavam si tu aspon chvilku ten poriadok..lebo ked sa vratia, je tu vsetko za 5 minut jak po vybuchu 😠 😅

jul
6. aug 2009

mne maly rozhadzal cele tie velke penove puzzle 🙄