• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
fiiiha, co si doteraz spala? :confused: :grinning: vy ste s risinom jak sipkove ruzenky :grinning:
6. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to hanka rozhadzuje denne, to uz si nevsimam :sweat_smile: :grinning: , upratujem to vzdy az vecer, ked zaspi :sunglasses:
cudujem sa ale, ze z toho este ani kusok nechyba...lebo to vzdy roznosi po celom byte :unamused: :grinning:
6. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som zase pretriedit po malej vecicky, co uz neoblecie...ale sa mi do toho nechce :rolling_eyes: je mi to tak luto, ked tie malinke davam prec :frowning2: :grinning: pockam, az ked mi vivinka vrati pozicane a potom to vsetko odlifrujem asi rovno duduske :dizzy_face: ...a ak bude mat chalana, tak bude holt v ruzovom :sweat_smile: :grinning:
6. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee,uz sme od pol 8-mej hore,ale teraz zalomil a cakam na toho spinavca,kedy si dojde pre maleho,uz tu mal davno byt :angry:
6. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ked spinka, tak aj tak by ho nebral, nie? :confused:
6. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ale to mas este dobre, ja mam aj zvieratka a dopravne prostriedky a tie su kazdy z milion drobnych kuskov... :sweat_smile: vies si predstavit tu zrucnost, ked to kazdy vecer skladam :grinning: ...ale vezmem to k nasim do Jakubova na plavajucu podlahu, my mame koberec, nam netreba, nech sa dedo trapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudak dedko :grinning:
6. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi volal R,ide Milosrdnym doktorovi z hlavou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si varila? Ja len kyslu zemiakovu polievku,ved budem sama,tak naco :rolling_eyes:
6. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co chudak...on ma hlavolamy rad :grinning:
6. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nevarila, dojedame zo vcera francuzaky, hanka ma tiez zo vcera navarene, tak dnes oddychujem :wink:
a zajtra varim kuracinku s porkovou omackou a zemiaky a potom uz zase vyrazame k babke...co bude varit ona je mi jedno :grinning: zjem secko :grinning:
6. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ma s hlavou? :confused: :sweat_smile:
6. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma na boku hlavy taku hrcku,spoluziakova zena robi u milosrdnych,tak mu to vybavila hned,doktor mu len kukne ci to ma take tukove čudo alebo je to nejaky nador:sweat_smile:
6. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik uz je 17tt :fearful: to letiii :dizzy_face: bude mat do dvoch rokov dve deticky. Neviem co je lepsie, ci dvojky ci dve take malinke hned po sebe :sweat_smile: :wink:
mnaaaaam francuzaky!!!!!!!
ako ich robis?
hmmmm :pensive:
aj ja cem miminko :cry:
6. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilko ma tie tukove hrcky tiez :unamused:skoro vsade, stale ho posielam nech si to da vybrat, ale on ze s tym sa da v pohode zit :angry: :grinning: tak si to nevsimam :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
R ma tu hrcku asi 10 rokov a stale je taka ista,ale ten spoluziak mal taku na krku a jemu sa to nenormalne zvacsilo a musel ist na operaciu.
6. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som ich prvykrat robila zo surovych zemiakov a boli super, asi aj lepsie ako ked som robievala z varenych v supe.
nakrajala som osupane surove zemiaky na tenke platky,osolit, na to kolieska klobasky ,na to vajko natvrdo na kolieska a na to zase platky zemiakov, rozslaham kyslu smotanu s vajcom, osolim, okorenim a vsetko to zalejem a dam piect, asi po 50 min na to dam este nastruhany syr a este dam dopect :wink:
6. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm....musim aj skusit zo surovych,tusim aj liuššš tak robi :slight_smile:
6. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilko ma tie hrcky tiez uz roky rovnake, niektore ani nevidno, len ked omakam, tak citim :sweat_smile:
6. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su stavnatejsie, lebo ta klobaska pekne prejde tymi zemiakmi :wink:
6. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kolko stupnov si to dala piect?
6. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moc klobasku nemusim,myslis,ze ked nakrajam len parky,tak to bude v pohode?
6. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa kam si zmizla?
6. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej 2 a pol chlapa davaju,to je super serial :dizzy_face:
6. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Risko uz s tatom :sunglasses: a ja si idem vylozit fety :sweat_smile:
6. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak ja som total vybazenovana, dnes spime na stavbe, my zeny, tak hadam sa nic neudeje
pipi, sak sa nejako dohodneme na ten bazen... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
manzel si bere na zajtra dovolenku, aj ma potesil, len ci nie je za tym nieco ine ako byt s manzelkou... :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute caute
mnam,vcera si mi taku chut pipi spravila s tymi francuzakmi,chcela som ich spravit,ale to by som urobila za kybel,tak uz buduci tyzden.kupila som mlete maso,tak bud fasirku alebo plnena paprika,ale najprv asi splnim R zelanie a urobim fasirky.
my sme sa vratili z mesta,toooolko sme nachodili ,ja by som este isla ,ale R nevladal.mne to strasne dobre robi.kazdy sa na mna usmieva jak na debilka :sweat_smile:
6. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok