Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
6. aug 2009

a kupila sme si u talianov pizzu,no co vam poviem,asi len MŇAM 😀

lia
autor
6. aug 2009

aj ja mam taku hrcku,treba to len sledovat ci sa nezvacsuju

pipka
6. aug 2009

halooooo 🙂

pipka
6. aug 2009

julis na 200°C to peciem 😉

musela som odbehnut, lebo uz vyletnici dorazili a potom som uz nedosla, lebo sme isli von 🙂

pipka
6. aug 2009

ajus, musis len dufat, ze si dovcu berie s tym najlepsim snazilkovskym umyslom 😀

pipka
6. aug 2009

jul inak mozes tam dat aj parky, ja davam slovensku tocenu, to je jak parky a tretinku klobasky len, aby to malo trosku taku klobaskovu chut, to zas vilko ma rad, tak som sa prisposobila 😵

pipka
6. aug 2009

lius, kde ste tu mnam pizzu kupili 😕 😉

aj si pre babulku nieco nakupila?

lumah
6. aug 2009

ahojte🙂 🙂

pipka
6. aug 2009

lumi caaaaau, ty aj zijes? 😕 😅

pipka
6. aug 2009

dodatocne gratulujeme chlapcom k prvemu rociku 😎 cmuky 😵

lumah
6. aug 2009

jeeej lia!!! Dobre dlho som sem nenakukla, keď taká zmena sa u teba udiala!!! Aj moja kamoška čaká v decembri bábo-31. má termín. 😀

lumah
6. aug 2009

pipka jasné, len nestíham, sem som nakukla, lebo teba som tu zbadala 😀
Ďakujemeee. Aj vy onedlho oslavujete ročik. 🙂

lumah
6. aug 2009

ozak liuš, keby si náhodou prenášla, tak si to nechaj na 19teho-vtedy sa moj drahý narodil, budem si to lepšie pamätať. 😀 😝

pipka
6. aug 2009

veru veru...neviem kto sa viac tesi na torticku...ci mamina s tatom alebo hanulka 😀 😀 😀 😀

lumah
6. aug 2009

musím off, muž ma vyháňa, vraj odchod spať. Aby sme sa aspoň trochu vyspali, krpci v noci nejak štrajkujú, ako im padol rok, zle spávajú. 😖

lumah
6. aug 2009

pipka keď spomínaš tú tortu, našim chlanom upiekla moja mama doma, v tom zhodne sme zabudli na sviečky, tak boli ružové-čo sa našli a oslava prebehla na stole v teplákoch-mám v albume. 😝 Normálka u nás.

lumah
6. aug 2009

ale už musím, juuuuj, pozdrav za mňa liušku, že jej dodatočne gratulujem. Papa.

pipka
6. aug 2009

lumi 😀 😀 😀

tak paa a pozdravuj drobcov 😉

zabka132
6. aug 2009

ahojte...tak to tu uz mame....tie dve ochechuly uz prisli. Ja som bola do pol osmej u nasich...ale aj tu hodinku, co som bola s nimi stala za to. Uz som si zasa musela vypocut pindy na Filpka 😠

pipka
6. aug 2009

zabi...co tak skoro si tu? 😀

pipka
6. aug 2009

tak ich nepocuvaj 🙄 co zas mali? 😠

zabka132
6. aug 2009

pipi..no hadaj 😖 ...musela som odtial ujst...este som kupala Filipka...ten sa mi zesral do vane...tak som doteraz pucovala 😝

zabka132
6. aug 2009

ale...co zas mali..ved oni furt cosi maju....ale tentokrat mojej svagrinej vadi, ze Filipko mi vypije rano aj vecer kasu alebo taky riedky puding z cumlovej flase...ze uz je na to velky, aby pil z flase.

pipka
6. aug 2009

zabiiiii 😀 😀 😀 kupila si si los? 😕 😀 budes mat stastie 😅

zabka132
6. aug 2009

pipi....doteraz som len zatinala zuby a drzala to v sebe....ale uz mam toho plne zuby. To sa neda donekonecna znasat. Ja mam povahu, ze sa snazim s kazdym vyjst..ale ked to nejde, tak to nejde....a ja nie som ziadna ovca, a niektore veci si proste nenecham.

pipka
6. aug 2009

zabi, nech sa staraju o seba...mojej kolegyne dcera pila z cumlovej flase este v predskolackej triede v skolke 😅 az ked sme jej povedali, ze najvyssi cas prejst na pohar, tak kym sla do skoly sa naucila, ale to len vecerne a ranne mlieko tak pila, inak cez den normalne...to mala taky ritual 😅

zabka132
6. aug 2009

zajtra kupim....to sa mi pototo teraz vecer ...to budu miliony 😎

zabka132
6. aug 2009

pipi...presne..aj Filipko to ma taky ukludnovak viac menej. On mi zje normalne vsetko...dokonca aj sam papa. Ved ja som jej povedala, ze sak do 15-tich sa to hadam oduci.....a ze ak jej to vadi, tak nech napise na lamparen 🙄

pipka
6. aug 2009

nenechaj si kydat na hlavu 😠 len im povedz od pluc 😀

zabka132
6. aug 2009

a to mala este taky argument, ze z cumlovej flasky sa kazia zuby....ja jej na to, ze aj s cumla sa kazia zuby...lebo jej maly ma este cumel....tak sklapla.