• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ahoj pipka :slight_smile: som rada, že si si si spomenula. Nemohla som sem chodiť strašne ma to deprimovalo, tak som si začala plánovať život bez bábenka a teraz som tu už ani nečekala a prišlo to :slight_smile: Som rada už som vôbec nedúfala, takže tak : A ďakujem :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius...nechcem ta strasit...ale uzivaj si toto brusko...bude aj vacsie... :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem uz tie fotky nahodit
30. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andul...tak mam taky pocit, ze este pockame na ajku a uz zalozime temu...Ako sme boli trpezlive a dockali sme sa // :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andulla ja si ta pamataaammm,gratulujem k fazulke :dizzy_face:
ninus,ja si tak nepripadam :astonished:
30. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka jasnačka presne super téma :slight_smile: Liuš ahoj a ďakujemmmmmmmmm. Stále ešte tomu nemôžem uveriť, že sa to podarilo :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull ahoooj :slight_smile: aj ja gratulujem k babatku :dizzy_face: my sa mame celkom fajn, zacina nas fajne lomcovat obdobie vzdoru, tak jedine stastie, ze sa predavaju farby na vlasy :rolling_eyes: :grinning:
30. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, rastie kazdym dnom a uz si fakt neviem predstavit ako to bude,ci sa vobec postavim :frowning2: trpi moja chrbtica strasne
30. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Mixka ďakujem za gratuláciu a ešte že aspoň tie farby aj kryjú, že? Ale nevadí aj tak je to krásne aspoň vieš, že ich máš :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej andull, ze ich mam viem velmi dobre :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím a zároveň máš moju poklonu, že stíhaš 2 naraz :slight_smile: Ja to vidím u môjho bratranca ten má 2 chalanov a majú 1 rok a tiež majú čo robiť :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andulka, blahoželááááááááám :wink:
30. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Ninka :slight_smile: Už len to zvládnuť šťastne až do samého konca :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi,ja si vobec neviem predstavit,ze aj ja budem mat taku slecinku :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liuš budeš mať ani sa nenazdáš lebo ten čas tak neskutočne letí a preto si treba každú sekundu vychutnať a potom si budeš pozerať fotečky a dvd ako krásne rástla :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem andull,nikdy som nevedela pochopit tu jednu temu,taky nejaky nazov:koniec tehu,uz chcem rodiiiitttt,uz ich plne chapem.ked mam strasne bolesti a musim si aj pichat kazdy den injekcie,uz sa veru tesim
30. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ťa pochopiť lebo neviem ako ja budem zvládať celé tehu, keď ma už teraz bolí chrbát a to som prednedávnom bola na rehabilitácii s chrbticou lebo ma bolela z toho operovaného kolena ak si pamätáš čo som mala pred rokom :frowning2:
30. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééj Pipka aká krásna princeznička :slight_smile:)))
30. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuska...ani sa nenazdaš :wink: ja si pamatam ako vcera kazdu sekundu ked sa narodila...a kukni teraz...aka jezibaba je z nej :sweat_smile: :grinning:
teraz budete mat pod stromcekom uzlicek a buduci rok uz budes stromcek privazovat a gule na nom ochranovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence ja sa pre dnešok s vami lúčim. Idem si ľahnúť lebo zajtra treba korunky teda eurká zarábať :slight_smile: Prajem vám dobrú nôcku a určite sem prídem častejšie na vás kuknúť ako sa máte :slight_smile: pááááá
30. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull paa :wink:
30. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LIUššššššš hereckaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jak vam bolo dooooobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mame 3 tehulky
liuššška,duduššška a anduliššška

aj val je tehulka...tak 4
31. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daleko od herecky julišššš :grinning:
31. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite :angry:
31. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste dnes? :frowning2:
31. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to