Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

andulla
30. aug 2009

ahoj pipka 🙂 som rada, že si si si spomenula. Nemohla som sem chodiť strašne ma to deprimovalo, tak som si začala plánovať život bez bábenka a teraz som tu už ani nečekala a prišlo to 🙂 Som rada už som vôbec nedúfala, takže tak : A ďakujem 🙂

pipka
30. aug 2009

lius...nechcem ta strasit...ale uzivaj si toto brusko...bude aj vacsie... 😀 😀

pipka
30. aug 2009

no idem uz tie fotky nahodit

pipka
30. aug 2009

andul...tak mam taky pocit, ze este pockame na ajku a uz zalozime temu...Ako sme boli trpezlive a dockali sme sa // 😀 😀 😀

lia
autor
30. aug 2009

andulla ja si ta pamataaammm,gratulujem k fazulke 😵
ninus,ja si tak nepripadam 😲

andulla
30. aug 2009

pipka jasnačka presne super téma 🙂 Liuš ahoj a ďakujemmmmmmmmm. Stále ešte tomu nemôžem uveriť, že sa to podarilo 🙂

mixka
30. aug 2009

andull ahoooj 🙂 aj ja gratulujem k babatku 😵 my sa mame celkom fajn, zacina nas fajne lomcovat obdobie vzdoru, tak jedine stastie, ze sa predavaju farby na vlasy 🙄 😀

lia
autor
30. aug 2009

pipi, rastie kazdym dnom a uz si fakt neviem predstavit ako to bude,ci sa vobec postavim ☹ trpi moja chrbtica strasne

andulla
30. aug 2009

🙂 Mixka ďakujem za gratuláciu a ešte že aspoň tie farby aj kryjú, že? Ale nevadí aj tak je to krásne aspoň vieš, že ich máš 🙂

mixka
30. aug 2009

hej andull, ze ich mam viem velmi dobre 😀 😀 😀

andulla
30. aug 2009

to ti verím a zároveň máš moju poklonu, že stíhaš 2 naraz 🙂 Ja to vidím u môjho bratranca ten má 2 chalanov a majú 1 rok a tiež majú čo robiť 🙂

ninka1234
30. aug 2009

andulka, blahoželááááááááám 😉

andulla
30. aug 2009

ďakujem Ninka 🙂 Už len to zvládnuť šťastne až do samého konca 🙂

lia
autor
30. aug 2009

pipi,ja si vobec neviem predstavit,ze aj ja budem mat taku slecinku 🙂

andulla
30. aug 2009

Liuš budeš mať ani sa nenazdáš lebo ten čas tak neskutočne letí a preto si treba každú sekundu vychutnať a potom si budeš pozerať fotečky a dvd ako krásne rástla 🙂

lia
autor
30. aug 2009

no neviem andull,nikdy som nevedela pochopit tu jednu temu,taky nejaky nazov:koniec tehu,uz chcem rodiiiitttt,uz ich plne chapem.ked mam strasne bolesti a musim si aj pichat kazdy den injekcie,uz sa veru tesim

andulla
30. aug 2009

viem ťa pochopiť lebo neviem ako ja budem zvládať celé tehu, keď ma už teraz bolí chrbát a to som prednedávnom bola na rehabilitácii s chrbticou lebo ma bolela z toho operovaného kolena ak si pamätáš čo som mala pred rokom ☹

andulla
30. aug 2009

jééééééééj Pipka aká krásna princeznička 🙂)))

pipka
30. aug 2009

liuska...ani sa nenazdaš 😉 ja si pamatam ako vcera kazdu sekundu ked sa narodila...a kukni teraz...aka jezibaba je z nej 😅 😀
teraz budete mat pod stromcekom uzlicek a buduci rok uz budes stromcek privazovat a gule na nom ochranovat 😀 😀 😀

andulla
30. aug 2009

dievčence ja sa pre dnešok s vami lúčim. Idem si ľahnúť lebo zajtra treba korunky teda eurká zarábať 🙂 Prajem vám dobrú nôcku a určite sem prídem častejšie na vás kuknúť ako sa máte 🙂 pááááá

pipka
30. aug 2009

andull paa 😉

jul
31. aug 2009

LIUššššššš hereckaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jul
31. aug 2009

pipi jak vam bolo dooooobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jul
31. aug 2009

teraz mame 3 tehulky
liuššška,duduššška a anduliššška

aj val je tehulka...tak 4

lia
autor
31. aug 2009

daleko od herecky julišššš 😀

jul
31. aug 2009

no urcite 😠

andulla
31. aug 2009

ahojte, kde ste dnes? ☹

mixka
31. aug 2009

ja tu 😀

andulla
31. aug 2009

jéj už som si myslela, že som tu sama 🙂