• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
halooo :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru julis, tento rok aky plodny :sunglasses:

a potom zacneme druhe kolo :grinning: :wink:
31. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som strasne stelaaaa :cry:
31. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaaa :zipper_mouth:
31. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie, mne bohato staci co mam doma :grinning:
31. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ti verim mixi :sweat_smile:
31. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy by som si nepomyslela, ze ked zacne dvom detom naraz obdobie vzdoru, ze to bude taka makacka strasna :rolling_eyes: :pensive: ale ked to prejde, poviem, ze to stoji za to :grinning:
31. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je to dost vesele,ked neni po Riššškovi,tak vyvadza jak tornado a zjape o 106 :confounded:
31. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne krpky nezjapu, ale robia straaasne prieky :rolling_eyes: a nie iba mne, ale aj mojej mamine... oslovim ju menom a robi sa, ze tam nie je a veselo pokracuju a kazdy zakaz je povzbudenie :rolling_eyes: zacinam byt z toho ko :pensive:
31. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to tiez niekedy vrie :sweat_smile: ...snazim sa si to nevsimat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie vzdy sa to da :unamused: :grinning:
31. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mali baby rok, tiez to bol veget pipi :grinning:
31. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola dovolenkaaaa pipi :grinning:
31. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vas dedi fackaju? :confused: hanka v poslednej dobe zacina hlavne vilka capat po tvari :angry: a neviem, ci to robi naschval alebo nevedomky... normalne zdvihne ukazovak...akoze nono...a potom mu da cap cap na lice :sweat_smile:
31. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto u nas nastastie nie je, uz len to by mi chybalo :rolling_eyes:
31. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked jej tu ruku chyti a povie dorazne ze NO NO! tak sa rozreve :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: jak keby ju na noze brali...a za minutu sa rehoce a skusa to zase :rolling_eyes: :angry:
31. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to este neurobila..len vilkovi zatial, tak neviem, co to ma byt... :rolling_eyes: :unamused:
31. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom to robi schvalne :confounded: u nas sa reve takto, ked vyberam detio vecer po kupani z vane :grinning: uz som dnes premyslala, ze im zriadim na spanie akvarko :grinning:
31. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa aj u nas reve denne mixi, ze nechce ist z vody :angry: :sweat_smile: ale voci tomu som uz odolna :grinning: proste kym ju obriadim a nachystam vecerne mlieko to nevnimam a potom zaspi a je klud :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa reve furt a hlavne vonku,napriklad ked nevie pochopit,ze v parku sa nemoze vrhnut do jazera :sweat_smile: ,ze odchadzame z parku,ze ideme uz prec od fontany,ze ideme prec od podia.......no v kuse :frowning2:
31. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...sak ho nechaj raz sa vrhnut do jazera :grinning: mozno viac uz nebude chciet :sweat_smile:
31. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som pozakladala vsetky fotky do albumov :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa mi to tu kopilo od februara :sweat_smile: este musim k tomu popisky napisat :fearful: teraz hanula dostala na narodky od kamosky dalsie 4 fotoalbumy...mozeme zase fotit, aby sme to zaplnili :grinning:
31. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsiu pristavbu na albumy musis spravit
31. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda neprakticke nechat dieta,a by sa vrhlo do fontany a okrem toho hrozi riziko, ze sa mu to zapaci :grinning:
31. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ved si videla,ze sa furt trepal do tej fontany u vas...nakoniec tam skoncil klobucik :angry:
31. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa zda, ze nasa hanula skor ci neskor v nejakej fontane skonci :sweat_smile:
uz sa len modlit, aby to nebolo v januari :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, odchadzam do hajan...dobru nocku :dizzy_face:
31. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, tak som sa zbavila uz aj maminy a mam veget, ak sa to da tak nazvat, vcera som bola v praci, uz to zacne zase ten kolotoc... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

co dnes porabate?
ja pojdem k nasim na obed,potom skocim asi do BA a vecer tu mam navstevu,kamosku s malou,tak dame kavu a zhodnotime sobotu co sme boli vonku :grinning:
1. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
1. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes sedim doma, si vychutnam posledny den prazdnin, ale dojde svokra, tak pokoja stale nebudem mat... :angry: :angry: :angry: :angry:
idem k bazenu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok