Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
9. mar 2009

ja by som ju najradsej poslala do kanady a natrvalo 😠

pipka
9. mar 2009

mixi, uz mi chybalo k tomu papaju, kakaju, priberaju a rastu...dodat, ze krasne vylievaju olej po kuchyni 😀 😀 😀 😅

pipka
9. mar 2009

a nemohla by v Kanade zostat? 😕 😅

mixka
9. mar 2009

pipi 😀 sme kupili cez vikend zase 5 litrovku, ale uz ju mam odlozenu vysokooo 😀

mixka
9. mar 2009

mohla pipi, jej deti jej to navrhovali, ale nechce... ze co tam bude... 🙄 ma tam obe svoje deti a vsetky vnucata...

pipka
9. mar 2009

si si urobila pod stropom policu na olej? 😕 😀 😀 😀

pipka
9. mar 2009

ze co tam bude... 😅 a co bude tu? 😕 ...otravovat ti zivot? 🙄 😠 😀

mixka
9. mar 2009

no skoro 😀 vsak tam aj tak okrem oleja skonci aj smetny kos a cele zariadenie bytu 😀 🙄

mixka
9. mar 2009

nebude pipi, po navrate z kanady ci uz budem byvat dalej v tomto byte alebo kdekolvek inde to takto uz nebude. na navstevu moze prist, ale nie na cele dni, s tym bude koniec 🤐

pipka
9. mar 2009

vlastne si spravite doma manzardku 😀 ...a deti budu akoze v pivnici 😀 😀 😀

jasne, zatrhni to, kym sa da, lebo ked si na to zvykne...konec sveta 🙄 😅

pipka
9. mar 2009

ja som takto zatrhla aj nasich...ti by tu boli kazdy den a mna by piclo 🙄 😀 maju dovolene 1 den v tyzdni, prip. podla potreby 😉

ninka1234
9. mar 2009

ahojte 😉

mixka
9. mar 2009

no ja si myslim pipi, ze uz si zvykla. a si nadavam, aky som idiot, ze som jej hned nepovedala, ze nie na cele dni. lebo chodila raz do tyzdna a teraz sa uz pyta, ze moze aj v piatok... zatial som sa vzdy vykecala, ze nieco mame. lebo ak pripustim aj druhy den v tyzdni, tak sa to zvrtne na tri...

mixka
9. mar 2009

ahoooj ninius 🙂 krasnu bamulku mate 😵 kolko meria a vazi cca ???

pipka
9. mar 2009

no asi jej musis na rovinu povedat, ze ani tvoja mama nechodi tak casto...a nie este teta, snad pochopi 😅

ajoj ninus 😉

ninka1234
9. mar 2009

mixi zojka meria 85 cm a váži okolo 12 kíl 🙂

pipka
9. mar 2009

pokakalo sa mi babo 😅 musim ist zasiahnut 😨 😝 😀

ninka1234
9. mar 2009

moje babo spí a ja listujem na nete, našla som stranky z poľska kde sú kočiare a autosedačky a ceny sú neporovnateľné s našimi , tak len otváram oči 😕

pipka
9. mar 2009

a ty este zhanas nejaky kociar ci sedacku ninus? 😕

pipka
9. mar 2009

moje babo uz sa prave naobedovalo a ulozila som ho...je tam ticho, tak snad uz haja 😅 bola unavena jak štovik, tak asi hned zaspala 😉

mixka
9. mar 2009

jej ninus, tak to je vacsia ako nase krpalky 😀 nase maju 80cm a 9,5kg 🙂

pipka
9. mar 2009

mixi, tetička uz dorazila? 😀

mixka
9. mar 2009

hej pipi a akurat v duchu nervacim, lebo nam od jej oblecenia smrdi obyvacka od cigariet 😠

pipka
9. mar 2009

fuuuj 😝 vyhod ju na balkon 😠 😀

ninka1234
9. mar 2009

pipi nezháňam, ja som len tak šmýrovala 😀 asuseda teraz čaká bábo a kupovala casual a tu zaplatila za autosedačku a športovú časť 22 000 a tam výjde 11800 tak to je teda riadny rozdiel 😕

pipka
9. mar 2009

ninus, ti poviem riadny rozdiel fakt 😨 to mas aj dva kociky za to 😅

ja som sa uz zlakla, ze ste sa dali na stvrte babo 😎

pipka
9. mar 2009

ale sak mohli by ste, nech ma aj zojka partaka seberovneho 😉 . Jakub ma Tomasa a Zojka koho bude mat? 😕 😀

ninka1234
9. mar 2009

pipi nehrozí, ani náhodou. Zojka ma dvoch veľkých parťákov

pipka
9. mar 2009

...a mamu a tata 😀 😀 😀 a koooopec hraciek 😀 😀 😀

pipka
9. mar 2009

ozaj, vas tatik ma zajtra meniny, ze mu prajeme vsetko najlepsie, keby sme nahodou zajtra zabudli 😎