• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
lebo sa mi posuval sporak o meter doprava, tak na ten meter potrubia potrebujem novu spravu...a 100€ v prdeli :sweat_smile:
29. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, 98 - 104 :confused: tak to je vacsi ako nase krpky, my mame teraz aktualne 92 a topanky 23 :grinning: ale maju kustik rezervu :grinning:
29. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly strasne rychlo rastie...zachvilu ma prerastie :confounded:
29. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100€ chce len za reviznu?
29. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ale lacnejsie mi to nikto nespravi...som obvolala viacerych a chceli aj 120 :rolling_eyes: :angry: tak som sa na to vykaslala a kedze je to jednorazova zalezitost a budem mat pokoj,...teda aspon dufam :sweat_smile: tak zaplatim a je to.

mixi, hanula uz teraz ma niektore veci 92, ale niektore aj 86 ma este rezervu...to velmi zalezi od vyrobcu :sweat_smile:

pamatate sa, ked som jej minuly rok v decembri objednavala taku bundicku z bazaru a vahala som, ci jej 86 bude dobra...tak som ju vzala a ta bunda jej je super, ale je taka, ze podla mna jej bude dobra aj o rok :wink: a k tomu ma taku ruzovu ciapocku, no jak babika je v tom :dizzy_face: sme ju do toho navliekli a nechcela sa ani vyzliect :slight_smile:
29. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, kolko merias ty a kolko R :confused:
29. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 169cm a R 193
29. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma byt po kom vysoky :sunglasses:
29. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on je cely R a tie prsty dlhe a slapy velke :confounded:
29. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto ma presne aj hanka po vilkovi :sweat_smile: dlhe prsty a nechty na nozkach jej rastu dohora :rolling_eyes: chuda, ked bude lodicky nosit :sweat_smile:
29. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj malemu tak smiesne rastu nechty na nohach,ako R :grinning:
29. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka je zase hore :rolling_eyes: dnes uz tretikrat :frowning2: :rolling_eyes: uz som jej dala do postielky aj moj vankus...a vidis :unamused:
29. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VIES CO,ALE TUSIM JE NEJAKA TEMA TU NA KONOVI,ZE SA dieta stale v noci budi
29. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som citala vselico mozne :rolling_eyes: aj sme skusali uz vsetko...vilko povedal, ze ju skusime nechat vyplakat...ale keby ste poculi, jak tam vrieska...jaci jak o dusu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mna asi na psychiatriu odvezu :frowning2: :pensive: to nevydrzim dlhsie ako 10 minut :confounded:
29. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile: no ake pekne pocasie nas vita do noveho dna :frowning2:
30. sep 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobreeee

nooo,jedna krasa vonku :confounded: ,hlavne preto,ze si mam z tolkych psarov bot vybrat :angry:
30. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja akurat spekulujem, co s krpkami doobeda, ci pojdeme lietat von a co im obujem alebo co vlastne... :rolling_eyes: a na poobede uz mame plan, v nedelu sa vratila teta z kanady a dnes ju tu uz mame :confounded: chcela prist hned rano, ale ze ma vybavovacky, tak az poobede tentokrat :rolling_eyes: a nazad ide az o rok :cry:
30. sep 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze mixi,asi by ma piclo keby sa mi takto niekto ku mne sackoval koho nemusim :rolling_eyes:
daj im gumaky a icte,ja na tie moje cakam,uz tu mali byt,lenze mame jebka,ktry nosi baliky :angry:
30. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len gumaky a prsiplast prave nemame zatial, tak ich asi nalozim do auta a pojdeme kupit a prip hned vyskusat :grinning:

aj mna ide lius :frowning2: :frowning2: :frowning2: depka ma chyta jak mraky :pensive:
30. sep 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozes jej povedat,ze nebudes doma??
30. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som, ale kazdy tyzden v den - dva v tyzdni a cely den :rolling_eyes: :grinning: ??? to mi neuveri :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

my uz hore od 7 mej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
musela som vstavat koli tej terase co mi robia,zimu tu mame jak v rusku,dvere dokoran na terasu rozcapene,maly naobliekany....no snad mi to rychlo dokoncia.
30. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi chybaju take 2-3 hodky spanku,zobudila som sa s takymi vackami pod ocami jak nejaka starena :rolling_eyes: :pensive:
30. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a musis mat otvorene dvere juliššš??sak ich tam zavri
asi jej neujdes mixi :confounded:
ja som dovarila omacku a rozhodujem sa ,ci k nej urobim fasirku alebo vajicka,dala by som si fasirku,ale nechce sa mi pol dna pri sporaku stat.uz si chcxem konecne oddychnut a zacat zehlit.fuj,ja nezehlim zehlit :zipper_mouth:
30. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššš
oni furt chodia hore dole...ale su uz privrete,ale zima je tu aj tak,asi si zakurim

liuššš aku omacku si robila? ja by som si dala aj vajco aj fasirku :sweat_smile: mnaaaaaaaaaaaaaam
30. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zimu mi robia terasu :grinning:
30. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:

no plynari odisli :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fifina zalomila...mam klud :sunglasses:
30. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...nezavidim taku tecinku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
ja by som jej asi rovno povedala, ze mam s detmi aj iny program ako zrovna sa jej venovat :grinning: a to nema v BA nikoho ineho, koho by mohla otravovat? :sweat_smile:

lius a aky balik ti ma dojst? :confused:
30. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja julišššš,ale kto mi to pripravi :sweat_smile: :grinning:
zakur si radsej,aby ste zase neochoreli.inak dobry napad :grinning:
caf pipi,mne sa nechce ani pohnut,juliššš,sosovicovu,urobila si mi chute :grinning:
30. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok