Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
29. sep 2009

lebo sa mi posuval sporak o meter doprava, tak na ten meter potrubia potrebujem novu spravu...a 100€ v prdeli 😅

mixka
29. sep 2009

julis, 98 - 104 😕 tak to je vacsi ako nase krpky, my mame teraz aktualne 92 a topanky 23 😀 ale maju kustik rezervu 😀

jul
29. sep 2009

maly strasne rychlo rastie...zachvilu ma prerastie 😖

jul
29. sep 2009

100€ chce len za reviznu?

pipka
29. sep 2009

julis, ale lacnejsie mi to nikto nespravi...som obvolala viacerych a chceli aj 120 🙄 😠 tak som sa na to vykaslala a kedze je to jednorazova zalezitost a budem mat pokoj,...teda aspon dufam 😅 tak zaplatim a je to.

mixi, hanula uz teraz ma niektore veci 92, ale niektore aj 86 ma este rezervu...to velmi zalezi od vyrobcu 😅

pamatate sa, ked som jej minuly rok v decembri objednavala taku bundicku z bazaru a vahala som, ci jej 86 bude dobra...tak som ju vzala a ta bunda jej je super, ale je taka, ze podla mna jej bude dobra aj o rok 😉 a k tomu ma taku ruzovu ciapocku, no jak babika je v tom 😵 sme ju do toho navliekli a nechcela sa ani vyzliect 🙂

pipka
29. sep 2009

julis, kolko merias ty a kolko R 😕

jul
29. sep 2009

ja mam 169cm a R 193

pipka
29. sep 2009

tak to ma byt po kom vysoky 😎

jul
29. sep 2009

no on je cely R a tie prsty dlhe a slapy velke 😖

jul
29. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

dnes pomahal maly dedovi kosit travicku 😅

pipka
29. sep 2009

no toto ma presne aj hanka po vilkovi 😅 dlhe prsty a nechty na nozkach jej rastu dohora 🙄 chuda, ked bude lodicky nosit 😅

jul
29. sep 2009

aj malemu tak smiesne rastu nechty na nohach,ako R 😀

pipka
29. sep 2009

hanka je zase hore 🙄 dnes uz tretikrat ☹ 🙄 uz som jej dala do postielky aj moj vankus...a vidis 😒

jul
29. sep 2009

VIES CO,ALE TUSIM JE NEJAKA TEMA TU NA KONOVI,ZE SA dieta stale v noci budi

pipka
29. sep 2009

uz som citala vselico mozne 🙄 aj sme skusali uz vsetko...vilko povedal, ze ju skusime nechat vyplakat...ale keby ste poculi, jak tam vrieska...jaci jak o dusu 🙄 🙄 🙄 mna asi na psychiatriu odvezu ☹ 😔 to nevydrzim dlhsie ako 10 minut 😖

mixka
30. sep 2009

ahojte bre ranko 🙂 no ake pekne pocasie nas vita do noveho dna ☹

lia
autor
30. sep 2009

dobreeee

nooo,jedna krasa vonku 😖 ,hlavne preto,ze si mam z tolkych psarov bot vybrat 😠

mixka
30. sep 2009

lius, ja akurat spekulujem, co s krpkami doobeda, ci pojdeme lietat von a co im obujem alebo co vlastne... 🙄 a na poobede uz mame plan, v nedelu sa vratila teta z kanady a dnes ju tu uz mame 😖 chcela prist hned rano, ale ze ma vybavovacky, tak az poobede tentokrat 🙄 a nazad ide az o rok 😢

lia
autor
30. sep 2009

boze mixi,asi by ma piclo keby sa mi takto niekto ku mne sackoval koho nemusim 🙄
daj im gumaky a icte,ja na tie moje cakam,uz tu mali byt,lenze mame jebka,ktry nosi baliky 😠

mixka
30. sep 2009

len gumaky a prsiplast prave nemame zatial, tak ich asi nalozim do auta a pojdeme kupit a prip hned vyskusat 😀

aj mna ide lius ☹ ☹ ☹ depka ma chyta jak mraky 😔

lia
autor
30. sep 2009

nemozes jej povedat,ze nebudes doma??

mixka
30. sep 2009

rada by som, ale kazdy tyzden v den - dva v tyzdni a cely den 🙄 😀 ??? to mi neuveri 🙄

jul
30. sep 2009

ahojteee

my uz hore od 7 mej 🙄 🙄 🙄
musela som vstavat koli tej terase co mi robia,zimu tu mame jak v rusku,dvere dokoran na terasu rozcapene,maly naobliekany....no snad mi to rychlo dokoncia.

jul
30. sep 2009

este mi chybaju take 2-3 hodky spanku,zobudila som sa s takymi vackami pod ocami jak nejaka starena 🙄 😔

lia
autor
30. sep 2009

a musis mat otvorene dvere juliššš??sak ich tam zavri
asi jej neujdes mixi 😖
ja som dovarila omacku a rozhodujem sa ,ci k nej urobim fasirku alebo vajicka,dala by som si fasirku,ale nechce sa mi pol dna pri sporaku stat.uz si chcxem konecne oddychnut a zacat zehlit.fuj,ja nezehlim zehlit 🤐

jul
30. sep 2009

liuššš
oni furt chodia hore dole...ale su uz privrete,ale zima je tu aj tak,asi si zakurim

liuššš aku omacku si robila? ja by som si dala aj vajco aj fasirku 😅 mnaaaaaaaaaaaaaam

jul
30. sep 2009

na zimu mi robia terasu 😀

pipka
30. sep 2009

cafte 😉

no plynari odisli 😝 , fifina zalomila...mam klud 😎

pipka
30. sep 2009

mixi...nezavidim taku tecinku 😅 😝 🙄
ja by som jej asi rovno povedala, ze mam s detmi aj iny program ako zrovna sa jej venovat 😀 a to nema v BA nikoho ineho, koho by mohla otravovat? 😅

lius a aky balik ti ma dojst? 😕

lia
autor
30. sep 2009

aj ja julišššš,ale kto mi to pripravi 😅 😀
zakur si radsej,aby ste zase neochoreli.inak dobry napad 😀
caf pipi,mne sa nechce ani pohnut,juliššš,sosovicovu,urobila si mi chute 😀