• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
julis, tak ten nocny rev u nas nakoniec skoncil takto:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3343343#navigator

:sweat_smile: hore ritou :grinning:
30. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja som robila fasirku s luskovou omackou minuly tyzden v piatok, mnam. chystam sa este na sosovicovy privarok a tiez asi fasirku taku vcelku spravim, vilko ju miluje, ten by ju snad aj denne jedol, len kto by sa s tym tak casto babral :sweat_smile:
30. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mas izbicku hotovu? pofot :sunglasses:

vecicky uz ides zehlit? uz mas aj tasku zbalenu? :confused:
30. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlataaaaa
30. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robit hraskovu polievku s haluskami a francuzske zemiaky,ale to musim pockat kym maly zaspi,lebo by mi capal ruky na ruru :unamused:
30. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ako robis tu fasirku v celku?
normalne ako sa robi maso na fasirku,vsetko zamiesas,hodis na plech a pecies? aj to obalujes? Davas dovnutra aj vajco?
30. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moze sa na teba vykaslat pipi,to ti dala najavo :grinning:
sak aj ja taku lubim pipi,ale fakt sa s tym nebudem srat dnes,mam toho dost
co si šiši??kde by som to stihala,este nemam vsetko kedze som stale chora,nikam nechodim,chystam sa uz buduci tyzden do nakupov
a izbicka este nie je
30. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano julis, vsetko ako na karbonatky, len to potom olejovymi rukami utlapkam do sulca na vymasteny plech, zakryjem alobalom a dam piect a po pol hodke odokryjem a necham este piect aby sa korka opiekla :wink:
30. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vajco nedavam...ale v skolke davaju a je to mnam...ale ja vacsinou nemam uvarene a potom uz sa mi s tym nechce piplat :sweat_smile:
30. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na koho sa mozem vykaslat? ci co ? ako? nechapem... :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: stracam suvislosti :grinning:
30. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka sa moze na teba vykaslat
30. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no asi tak veru :sweat_smile: boze ale ma tu porazalo, ked tak jacala :pensive: som uz nevedela co s nou, tak som ju dala na ten moj vankus a zaspala na nom, ale jak som ju ulozila do postielky, tak v tu sekundu rev :rolling_eyes: , tak som to skusila 5x, ale ked pokazde revala, tak som ju capla do mojej postele a spala :sweat_smile: ..a potom som ju v noci preniesla aj s vankusom a spala na nom az do rana
30. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj sa okolo jedneho roka detom meni povaha... :unamused: u nas zjavne k horsiemu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som prave dokoncila reviziu jesenno-zimneho oblecenia a nam je 90% veci malych :cry:
30. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...to potesi :sweat_smile: a u vas dvojnasobne :rolling_eyes:
my teraz nastastie toho mame dost, az do jari vydrzime :dizzy_face: ak budem nieco dokupovat tak asi len tak priebezne nejake pyzamka a drobnosti :wink:
30. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, boli ma hlava jak kona, ma prsat ci co? :confounded: :confounded: :confounded: mohlo to pocasie vydrzat aspon do januara... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prsi aji uz davno
30. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, akurat som vyvesila pradlo... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok som mala super nden, prisiel pre mna M a sla som domov uz o 7mej, macka mala nador na creve a metastazy uz vsade, takze ju doktor musel utratit, tak sme mali na zahrade pohreb... :pensive: :pensive: :pensive: zvlastna nahoda je, ze den predtym som nasla male maciatko... :unamused:
30. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som presedela pod dna v praci, mali sme poradu, riaditel sa tam zase rozohnil, no poviem vam, hrozny blazon... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hlava ma bolela az do vecera z neho a to manzel pre mna nemohol prist do prace, tak som cakala hodinu na Nivach na bus a domov som dosla o 23,15... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: toto je asi tyzden blbec... :confounded: :confounded: :confounded:
30. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, u nas je modra obloha... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas svieti :sunglasses:
30. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, to znamena, ze buduci tyzden bude super :dizzy_face: sinusoida stupa :sunglasses:
30. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nestraste s dazdom...u nas ,lialo rano, dufam, ze uz nebude :angry: ja periem a chcem to vyvesit von :sweat_smile:
30. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilko dosiel zo skoly a vzal malu, ze idu na trh zeleninku nakupit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aaaako dobre :grinning:
akurat kym dojdu bude obed na stole :dizzy_face:
30. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, inak spravila som reviziu pancusiek a mame na teraz 10 kusov...to by myslim si malo stacit :grinning:
30. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem musiet nabehnut do kik a doplnit zasoby oblecka :grinning:
30. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aji,aj mna boli hlava :rolling_eyes: ja sa citim stale jak zbity pes,co mam robit?? :frowning2:
ja som bola v aupare len na sekundu,v ramci vencenia v sade ,ved ja uz toho vela neprejdem ,chcela som kupit co mi chyba a polovicu nemali,mna to tu nebaviiiii nakupovat :angry:
pipi,niekedy mi popraska ta fasirka,kolko vajec na kolko masa davas??a z pliecka to robis??
napis ako ju robis ty a mozes aj do ip a napis do predmetu "fasirka" dakujem :grinning:
30. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,maly nieco postlacal na pocitaci a teraz mi namiesto niekorych pismen pise len cisla :unamused:
30. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobryyyy
30. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok