• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
inak julis, skvela foto...zabudla som ta pochvalit :sunglasses:
10. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi my super, tento mesiac sa zaciname snazit o sestricku alebo braceka pre Adamka :sweat_smile:
10. okt 2009 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit tak budem drzat palce...my sa uz snazime dlhsie...no zatial nist...tak uvidime, co bude po novom roku... :wink:
10. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej pipi tak aj ja drzim palceky
10. okt 2009 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dudus...aj na tie vysokohorske denne tury ta lutujem...ale vies aka budes stihla :confused: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
aj mne by sa zisiel nejaky nuteny pohyb :grinning: som len na prvom poschodi :grinning:
10. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme evit...sak pri najhorsom nam zase ujo doktor pomoze :dizzy_face:
10. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babky,to som bola v 5.mesiaci na tej fotke
10. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nevyzeras juliska...akaaa kocka :sunglasses:
10. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja slapem len do podkrovia
10. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skratka slapeme vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kazda na inej ulici :sweat_smile: :grinning:
10. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved si nebudeme liezt do rajonu :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna slape viac a druha menej :grinning:
10. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik mixi, ake bundicky si kupila? hod foto :wink: a na rolaciky si sa nepytala? :confused: :grinning:

ja potrebujem este supravu oteplovaky a bundu, overal uz mame, aj tri bundicky, dve prechodne, jednu zimnu :wink:
10. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam babka slubila, ze nieco zasponzoruje :wink: a este cizmicky musim kupit...len som zatial nikde nevidela :unamused: kde kupujete deckam cizmicky? a za ake ceny? :confused:
10. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem za kolko a ani neviem kde,vyberem sa po obchodoch a co sa mi budu lubit,tak kupim,do 30€
10. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim foto pipi zajtra, akurat su v pracke :grinning: my uz mame overal aj oteplovaky s bundou aj solo zimnu bundu, tak mame vsetko okrem topanok :dizzy_face: pytala pipi, nemala rolaky :angry:
10. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma klamala mixi :angry: povedala pred mesiacom, ze za dva tyzdne bude mat rolaky :unamused: alebo uz vypredala :grinning:
10. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som objavila na babybazare taku krasnu supravu oteplovaky a bundu,nove, tak to musim objednat :wink:
10. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem pipi ci este nema alebo uz, na to som sa nepytala :grinning:
10. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeejj juliššš,nova foto :slight_smile:
10. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som konecne vysackovala moju rodzinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a idem sa pustit do upratovania :sweat_smile:
10. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som sa raz asi mala na to vykaslat a cely cas kym su prec, tak oddychovat :grinning: ale kedy potom upracem, ked mne sa to robi najlepsie, ked som sama a nikto mi tu nebeha po umytej dlazke :sweat_smile: :rolling_eyes: :unamused:
10. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak k tomu zakladaniu dalsej casti....ved nemusime ju zakladat preto, ze mame nad 10000 prispevkov, ved Ajka zalozi, aby uz aj ona otehulkovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže Ajuška, čakáme na 7. časť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi nezavidim :rolling_eyes:
uz sa asi nebude dat,neviem.ale ved ona za chvilku otehulkuje :dizzy_face: :dizzy_face:
boze vam tie deti rastu :sweat_smile: ja tu riesim mini veci a za chvilu budem kukat tasku do skoly :unamused:
10. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru liuska...straaane to leti...tot nedavno, co sme kvakali v prvej casti a ani netusili ako sa tu po case rozrastieme :sunglasses: :grinning: si pamatam, ako som pomalinky nakupovala opatrne rozne novorodenecke vecicky, neutralne zlte a biele, lebo sme ani netusili, ze to bude hanka...a uz aka baba jaga je z nej :fearful: :sunglasses:

ale uz mam bytik upratany a ciste perinky prevlecene :dizzy_face:
a za chvilu dojdu vyletnici a za desat minut tu bude ako po vybuchu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius...za chvilku budeme pisat ake saty dceram na stuzkovu :sweat_smile: :grinning:
10. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty mas aku vrtulu v rici :zipper_mouth:
boooze,pekne starneme :zipper_mouth:
10. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papam duracelky :grinning: ...ale na to, ze som v noci spala ledva tri hodky... :rolling_eyes: :sweat_smile:
boze ja dufam, ze hanula ma toto nocne vystrajanie len nejake prechodne obdobie...lebo ak by to tak malo ostat, tak koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

ale zajtra mi vilko slubil, ze zoberie malu na cely den prec, aby som si oddychla...tak budem mat upratane a mozem vegetit :sunglasses: ...ak si zase nevymyslim nejake pečenie... :confounded: :grinning:
10. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok