Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
liaautor
10. okt 2009
no akurat som chcela povedat,ze ty oddychovat nebudes.
tak malo spala hanka??teraz dohana,nie??
jul
10. okt 2009
zachvilu budeme babky :-N
liaautor
10. okt 2009
neuveris,dnes mama kupila tu deku :-x 😃
pipka
10. okt 2009
no vidis liuska...predbehla ma :-N

no spi, ale stale sa budi 8-( vcera od osmej do polnoci bola hore asi 6x 😞 ale vzdy zaspala...no o polnoci spustila takyyy rev, ze som musela si ist k nej lahnut, ale ani tak neprestavala...si neviete predstavit, co robila 😞 drzala sa ma okolo krku jak kliest, skoro ma udusila a ani za svet si lahnut 8-( sme s vilkom nechapali, co sa deje |-| tak som ju nosila na rukach a tisila, lebo plakala ako o zivot 😞 jaaaa neviem co toto teraz zacalo...

a straaasne sa boji, ked su niekde zatvorene dvere :-| ale nikdy ju nikto nikam nezatvoril, tak ja neviem co sa deje 😞 moze mat take male babo klaustrofobiu =-) 😕 😞
pipka
10. okt 2009
poobede spala len hodinu a desat minut 8-( si vzdy naivne myslim, ze ked v noci nespi, ze aspon cez ten obed potiahne... :-| ale figu! Vzdy spi len hodinu , ako budik presne...a zobudi sa vzdy s palcom...co nechapem 😞 8-(
liaautor
10. okt 2009
tak za 6 eur :-N
chudatko male hanka 😞 neviem,skus sa spytat doktorky co ti na to povie
a nejake svetielko ste neskusali??
liaautor
10. okt 2009
s placom
pipka
10. okt 2009
skusali, stale ma v zasuvke take to detske svetielko s obrazkom, ale vobec nepomaha...

uz som sa na to pytala aj doktorky, ale povedala, ze to moze mat len take obdobie nocnych desov :-| no neviem...z coho by to mala...a aj cez den? =-) 😕 :-N asi budem trvat na tom, aby ma poslala an niekde na neurologiu...ved keby to mala od narodenia..tak nepoviem...ale tak zrazu, zo dna na den...to sa mi nezda 8-(
pipka
10. okt 2009
lius a ktoru kupila? Tu ruzovu? ta sa mi pacila x-)
liaautor
10. okt 2009
tu ruzovu kupila,hej,ja som ju este na zivo nevidela.iba na nete za 600sk 😃

tak nech ta posle radsej,ale aj ja si myslim,ze toto blbe obdobie prejde zo dna na den ,ako prislo
ajka23
10. okt 2009
cafet, julis, jaka si vynovena... 🙂 🙂 🙂
ajka23
10. okt 2009
cafte tam malo byt... ]-( 😃 😃 😃 😃
liaautor
10. okt 2009
ahojet aji
pipka
10. okt 2009
no kiezby 😉 to by som bola najradsej...lebo tie place su hrozneeee 😢 a vcera uuplna hysteria, to sa nedalo, to nechapem co sa dialo :-| a pritom cely den sa rehoce jak lečo :-N

kraaasna je na zivo, ja som si ju aj k líčku túlila, lebo je takaaaa príííjemnáááá x-) keby som mala malinke babatko, tak ju uuurcite kupim 😉
pipka
10. okt 2009
cafet je ok, chnapeme 😃
liaautor
10. okt 2009
ja tie hune ani nekupujem
jul
10. okt 2009
cafet aji 😃
liaautor
10. okt 2009
juliššš,neposles z tych buchet?? :-p
ajka23
10. okt 2009
som vam na srandu, co? ]-( ]-( 😃 😃 😃 😃
pipka
10. okt 2009
take hrube klasicke deky ani ja nemam, ja len take fleecove a take jemnunke s Mackom PU 😉
pipka
10. okt 2009
juliska...zostali ti dukatky? =-) no sup sem 😃 😃 😃

ajuska nikdyyyyyyyy 😎
ajka23
10. okt 2009
som bola vcera na krv a tento raz som to prezila bez ujmy... 🙂 🙂 🙂
a bola som v tom najlepsom pocasi pozriet nase krsniatko a tahala som cez celu Blavu to vybracne lehatko... 8-( 8-( 8-(
liaautor
10. okt 2009
jo aji 😃 😃
ajka23
10. okt 2009
kedy sa konecne uvidime bosorky? =-) =-) =-)
pipka
10. okt 2009
a ake su vysledky krvi? =-)
ajka23
10. okt 2009
este neviem... :-|
pipka
10. okt 2009
si bola kupit to na inzerat? =-)

ja som k dispozicii stale 😉 ...vy sa furt neviete dohodnut :-|
buduci tyzden ste na tom ako?
ajka23