Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
mixka
21. okt 2009
ja som nenarocna, mne postacia kazdy den aj spagety s kecupom 😃 juliska sa moc nerobi pri vareni 😃
jul
21. okt 2009
dobre,spagety mozu byt a bublanina 😃 lebo len to viem napiect :-N
pipka
21. okt 2009
sa mas julis....ja s tym mam vecny problem 8-(

akokeby taka zhrubnuta koza zo spodu na slape, ale len na jednom mieste asi tak 1cm x 1cm a strasne to boli, ked akurat na to stupim :-p 8-(

julis, tak bublaninku, to vies, nie? 😃
pipka
21. okt 2009
ale aj smotanovu tortu a muffiny by si zvladla x-)
pipka
21. okt 2009
ved som si aj myslela...takze najprv cakat u obvodaka...to ma odradza :-p 😞 tam vzdy stravim mladost ]-(
jul
21. okt 2009
ano aj muffiny aj smotanovu tortu viem aj bublaninu aj puding a krupicnu kasu 😎 😃
pipka
21. okt 2009
nooo vidis...aka sikovna kucharka 😎 😃
pipka
21. okt 2009
aj buchty ta naucime, ked ti budeme pisat z cvokhausu :-N dame ti dialkovy kurz pecenia 😃
jul
21. okt 2009
HANKA spi?
pipka
21. okt 2009
klop klop klop :-N 😎
jul
21. okt 2009
aka som hladna :-|
jul
21. okt 2009
boze AKE chujjoviny davaju v telke :-p
pipka
21. okt 2009
ja mam taky stiahnuty zaludok, ze na zradlo ani pomyslenie 8-( :-N a to sme boli dnes na velkom nakupe a takeee dobroty vselijake mame doma :-| :-N
pipka
21. okt 2009
ja uz telku ani nekukam...len cd-cko som si pustila 😎
jul
21. okt 2009
ja som zase sameovocie pokupila :-N
pipka
21. okt 2009
ved to je dobre, ovocie je zdrave 😉

aj my tu mame kopec, same dobrotky, kiwi, hrozno, bananiky, pomarance, take supisne jablcka...
a take super pagaciky...ale snad rano budem vladat...teraz urcite nebudem jest 😉
pipka
21. okt 2009
v piatok k nam dojde navsteva, tak budem piect strudlu, a take malinke pizze z listkoveho cesta budem robit 🙂
pipka
21. okt 2009
a mozno aj krabiu natierku spravim, V si objednal zase :-N minule sa mu skoro neuslo 😃 duduska popapala 😃
pipka
21. okt 2009
idem uz pomaly haji, stihla som aj ozehlit, tak som sa aspon ukludnila nad tym :-N :-x 😃 ale aspon ma dobry pocit 🙂

dobruuuu 🙂
liaautor
22. okt 2009
dobre ranko,

ty kono,som vas docitala,mam dost,no tesim sa,len neviem ako ja taketo vzdory zvladnem :-x .
pipi,mixi,prajem vam vela sil,chudatka |-|
a kurie oka,urcite budes potrebovat listok od obvodaka
ajka23
22. okt 2009
cefet... 🙂 ale mame pekny den, konecne aj teplo... 😎 😎 😎
ajka23
22. okt 2009
pipi, nezavidim co mas doma, asi si mala do roka velmi dobre babatko, tak sa to nejako teraz vyrovnava... :-| mixi, ty to mas este tazsie, vsetko dvojmo, tak vela sil vam zelam... 😉
pipka
22. okt 2009
ajus...nikomu neprajem 8-(

asi sme si nevazili, co mame...tak nam to teraz vracia trojmo :-N

rano som ju musela budit o desiatej...inak by snad spala este teraz 😕 8-(
sa mi zda, ze si to nejako posunula..rano vyspava a vecer ponocuje ]-( zajtra ju rano budim najneskor o osmej :-| a uvidime, ci vecer zaspi...
pipka
22. okt 2009
ideme sa hrat, lebo uz sa tu nacahuje...chcela by chatovat 😃
ajka23
22. okt 2009
ok, ja som vyvesila pradlo, vyvencila a idem sa chystat do prace... 8-(
pekny slnecny den vsetkym... 😎 😎 😎
jul
22. okt 2009
cafet 😉

ja cakam zase na murara co mi ma dojst dokocit terasu,uz len kusok dokoncit omietku,lebo ked mi to robil naposledy,tak strasne prsaloa kde je to otvorene,tak tam nemohol robit,aleje toasi robota len na 15 minut.A furt tu nie je ]-(
a ma prist aj elektrikar lampy namontovat a ten tu tiez este nie je 8-(

a idem s prababkou do tesca :-N no sranda bude :-N
liaautor
22. okt 2009
juliššš 😃 s ktorou prababkou??z dolenho poschodia?? 😃
jul
22. okt 2009
hej liušššš s tou :-N
jul
22. okt 2009
no murar uz prisiel a uz robi,maly uz ulozeny chvalabohu a ten elektrikar neviem kade chodi 8-( ]-(

a som sa zbavila prababky,svokor ide namiesto mna nastastie :-N
mixka
22. okt 2009
dnes sme mali konecny sud a deti su definitivne nase x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli