Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
liaautor
22. okt 2009
gratulujem mixi x-)
liaautor
22. okt 2009
no vidišššš 😃
pipka
22. okt 2009
supis mixi...gratulujem 😉 tak uz mozes fotky dat do albumu na stalo;-)
pipka
22. okt 2009
no mne mala zase vrieska 😞 8-( lebo akurat jak zaspavala, tak tu ti jeb...ti majstri zacali zase tlct do steny a karbobruskou pilit...tak vstala a neviem ju ulozit ]-( 8-( ja uz si to idem hodit tu 😞
liaautor
22. okt 2009
pipka 8-( ja uz som na nervy z vas :-x daj jej mačikoveho vyvaru 😃
pipka
22. okt 2009
lius....to si nedokazes predstavit 8-( uz som nemala na to nervy, tak som zase isla dole im povedat, ze keby aspon do druhej bol klud...a ked stichli, tak mi tu z druhej strany pod oknami zacali motorovymi pilami pilit stromy ]-( ]-( ]-( 8-( ja uz som fakt na maslu zrela |-| uz meliem z poslednych sil....ledva co mi na rukach zaspala, lebo inak sa nedalo, tak teraz zase toto...vzdavam to... |-|

stahujem sa niekam na lazy :-N
pipka
22. okt 2009
inak nad tym makovym odvarom som uz normalne rozmyslala... 8-(

len neviem, ci by som radsej tym robosom nemala navarit ]-( uz tu zase vrtaju ]-( 8-( z jednej strany pily a z druhej zbijacky...a do toho vedla pubertak, ktory sa ten ramus snazi prebit nejakym rapom na 200 decibelov ]-( 😞
mixka
22. okt 2009
pipi, lazy su aj mojim snom... sa tam stretneme 😉
pipka
22. okt 2009
a predtym este na psychiatrii...aspon ja asi :-N 8-(

take mam krce v bruchu, az ma prehanat zacalo..to z tych nervov 😞
a pritom som hladna, ale nic do seba nedokazem dostat :-S 😢 pozriem na obed a je mi zle :-|
pipka
22. okt 2009
idem si aspon cajik uvarit...nech aspon nieco teple mam v bruchu 😉
liaautor
22. okt 2009
ze na lazy 😃
a co vam tam furt robia??
no parada,dieta ako vysita,netrap sa uz nad tym,len si ublizujes,nechaj ju teda dnes uz hore a skus ju poriadne unavit,ale v tomto pocasi ti asi v kocari zaspi a este ked je taka unavena
jul
22. okt 2009
mixi gratulujeeeeem x-) 😉
liaautor
22. okt 2009
krupicova kasicka so skorickou a kakavkom :-p
ninka1234
22. okt 2009
pipi, tak ona bude nervozna z tých zvukov počas dňa. Ona sa doslova bojí zaspať aby ju zas niečo neprebudilo- hold moj názor
jul
22. okt 2009
cafet

ste tu?
pipka
22. okt 2009
ja som tu az teraz...este je tu niekto? =-) :-|
jul
22. okt 2009
jaaaa
jul
22. okt 2009
coo si robila?
pipka
22. okt 2009
no hanula mi chuda spala v tom rachote poobede skoro hodinu...normalne som nechapala...asi uz bola total unavena :-| a vecer zase uuuplna panika, ked mala ist do postele, tak som to vzdala 8-( nechala som ju hore, tak tu pobehovala, o deviatej dosiel vilko, znadal mi do hysteriek, co im je telka prednejsia pred dietatom...no hadka jak svina...a jeden krasny vecer za nami 8-( 8-( 8-( hlavne ze on rano odchadza, hanka este spi a ked v noci dojde, tak vacsinou uz spi...alebo ju uspavam...ale ja som hysterka a on zvlada dieta v pohode 8-( a ked ju vzal spat, tak mu zdrhla a dosla do obyvky samozrejme...takze nakoniec som ju zase musela uspat ja :-N
nastastie uz bola taka unavena, ze asi 10 min a spala...

tak som sa rychle sprchla a umyla riady aspon...a cakam na zufale manzelky....ked uz som podla mojho manzela zavisla od telky...tak nech dokonale ]-( :-N
jul
22. okt 2009
a preco si hysterka?
pipka
22. okt 2009
lius prasklo nam tu nejake potrubie...na teplu vodu, tak to tu davaju do poriadku uz tri tyzdne 8-( akoze aby sme mali vodu...ale pritom voda normalne tecie..cela ulica rozkopana a rachotia zasadne medzi dvanastou a druhou ]-( ]-( ]-( 8-( rano sa opieraju o lopaty a poobede tiez...co vam budem hovorit 8-(
ajka23
22. okt 2009
cafet, ste este tu???? =-) =-) =-)
som posielala maila do relacie lampa, tak som zvedava, ci nieco vyhram... 😃 😃 😃 😃
pipka
22. okt 2009
julis...ja uz ani neviem...lebo som si asi dovolila mu povedat, ze by bolo dobre, keby aspon jeden vecer v tyzdni bol doma kym sa ide kupat, aby ho videla, ze je doma...sak ho dva tyzdne ani nevidela 8-(
jul
22. okt 2009
si zufala manzelka :-N
ajka23
22. okt 2009
pipi, ty a hysterka, si mala vidiet mna vcera, ked mi vypil ten moj pivo... 😃 😃 😃 tiez ma tak nazval... 😃
pipka
22. okt 2009
cafet ajus...ty urcite vyhras 😃
ajka23
22. okt 2009
takych zufalych je tu viacej, mam pocit ze mame krizu... 8-( 8-( 8-(
ajka23
22. okt 2009
jak sa poznam, tak kopacky... 😃 😃 😃
jul
22. okt 2009
jaaaj pipi ,nemoze stale u vas len slniecko svietit 😃
ajka23
22. okt 2009
su v hre este dresy a lopta, M tu mal najprv silne reci, ze ked on posle otazku tak isto vyhra a ked som zapla PC, tak sa nemal k cinu... ]-( ]-( ]-( ]-(