• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ja som len povedala taku teoriu, ze hanula tak vystraja, lebo bola zvyknuta, ze vzdy doteraz ju tatino strazil pred spanim, kym urobim mliecko,...a teraz ju proste necham v spalni samu, kym ho idem spravit a ona tam reve...a potom uz reve stale...a on ze som hysterka, ze nezvladnem urobit mlieko s dietatom na rukach :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes:

hlavne ze ju mam na rukach skoro cely den a on ju vidi tak 10 minut za den :angry: ja uz tomu nerozumiem :frowning2: a este dosiel...a prepol mi telku na STV, akoze z trucu...ze ci mi bude chybat ordinacia...tak co by ste spravili... :rolling_eyes: :confused: :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aj muzi maju svoje dni... :unamused: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak julis...o roztiahnutej sedacke mozem uz aj ja len snivat :sweat_smile:

ajus..ze kopacky :grinning: ake priznacne :grinning:
mala si prist na kona :grinning:
zajtra si po 16tej doma, keby som sa na skok nahodou zastavila? :confused: :confused: :wink:
22. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipi
ano aji som doma :grinning:
idem to sledovat, co ak motyka vystreli a ja vyhram a smola bude definitivne prec? :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa stavila okolo 8 mej vecer,nech vidim co ta hanka stvara :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi...mne mrcha skoncila a jemu zacala :sweat_smile:

julis, aj by som dosla, ale to uz by ma ozaj nazval zavislackou...a ked tu mala pobehuje, ona mi hned do toho cape a potom to tu mam vselijake poprehadzovane a ja si to potom neviem dat naspat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jednoducho som ho chcela nechat, nech si to s malou skusi...tak sa isiel sprchovat, a ona mu asistovala :sweat_smile: ta bude mat inu skolu, ked vyrastie :grinning:
22. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, prepac, si trosku od ruky, myslela som pipi... :unamused: :wink:
ale aj pre Riska nieco mam, tak by sme sa moli uz konecne stretnut... :angry:
22. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokor dnes nastavil pascu na tu kunu,taku velku klietku kupil,ked tam vleze,tak sa to za nou zavre,dnes som mala zase hovno na rohozke :rolling_eyes: :angry:
22. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem aji :grinning:
22. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a si si ista, ze je to kuna? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, zajtra k nam dojde navsteva o pol piatej... :sweat_smile: skoooda, rada by som ta videla, ale uz su ohlaseni tyzden :cry:
co sa ta ja vlastne pytam, vtrhnem ti tam a basta... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, kludne sa po osmej stav...neuveris :unamused:

to zlate babatko, co dokaze :sweat_smile: :rolling_eyes:
musim uz konecne vidiet to tvoje male zlobidlo... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
idem od vas, tak dobruuuu :wink:
22. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak kludne dojdi...to pride lubka s malym lukaskom, co som ho varovala, ked bol maly...dnes je uz velkyyyyy :grinning:
22. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji je to kuna,uz sme sa aj videli nazivo a skoro sme sa obidve posrali,hned skocila zo strechy a ja dochodby :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ma ten maly lukasko rokov? :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu ajus :wink:

a to sa taka kuna da chytit :confused:
22. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz 10 :fearful: tot nedavno to bolo moje male babatko :sweat_smile: :wink:
22. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co jej dal do tej klietky, aby za tym isla? Syr? :confused: alebo co? :confused:
22. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky polovnik nam radil,ze treba do tej klietky spravit zo slamy hniezdo a dat tam vajicka,tak sme to spravili a teraz uz len cakame ci sa ta svina chyti
22. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha...to by ma nenapadlo :sweat_smile: no to som zvedava, co nam povies rano, ci sa chytila :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zatial nepocujem ziadny skrekot,tak asi je klietka este prazdna :unamused:
22. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mas tu klietku? Pred dverami? Ci na terase :confused:
22. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok