• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
jeezisi mixi, ani nehovor...z tej cibule som uz mala takeee nervy, prerevala som tu pol dna z toho :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

sama som to vsetko robila...sak s kym, V v robote :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim, vsak take kvantum :sweat_smile:
27. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...a to mi vecer V zatavi, ze aby sme aj vežu zobrali, ze hudbu nam tam treba...a ja ze kam? Na strechu? Sak pojdeme nabaleni jak na stanovacku :sweat_smile:
a musime ratat, ze cestou domov musime napratat este kocik, hankine veci a hanku :sweat_smile: :grinning: ale kam? ked budeme vliect pol bytu :sweat_smile:
27. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pritom tam sami hudobnici budu, co gitary beru a flauty...tak naco nam bude cd-cko :angry: :sweat_smile:
27. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ved naspat uz pojdete odlahcení,vsetko spapane :sunglasses:
27. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budete mat ruky hore a spievat o 106 :sunglasses:
27. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetko spapane...ale o to vacsie brucha, tak miesta nebude stale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

noo, ja milujem ked sa hra na gitare a spieva :slight_smile: ja som tiez flautu zbalila...len neviem, ci okrem kohutika jarabeho nieco zahram :sweat_smile:
27. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vies hrat na flautu pipi :confused: sa nezdas :dizzy_face:
27. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zober ten hankin klavir :grinning:
27. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpky dostali na narodky od tety mojej xylofoniky a boja sa ich ako vsetkeho, co vydava zvuk, tak mozeme zicnut :grinning:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo viem ako viem :sweat_smile: na pedagogickej sme sa ucili...ale to uz bolo davnooooooooo :grinning:
takze uz skoro nic neviem :sweat_smile:

julis, vezmem ho a vsetci zdrhnu :sweat_smile: :grinning:
ale ani ho nemam doma...pili s nim usi babke a dedovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze mixi to fakt? :confused: :sweat_smile: zavidim, aspon mas ticho :grinning:
to hanka ako na potvoru miluje vsetko co akokolvek rachoti , spieva, hra a hlavne mame lezie na nervy :angry: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma snad polovicu hraciek, co vydavaju enjaky zvuk...alebo spievaju, hraju... :sweat_smile:
27. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky :grinning:
27. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezne sa rodicia vyhrazaju detom, ze prestan, lebo vytiahnem varechu... ja sa vyhrazam, prestan, lebo zacnem hrat na klavirik :rolling_eyes: taky malicky co ma 3 klavesiky, chicco :sweat_smile: staci tuknut do jednej klavesky a laura sa taaak rozplace, ze je mi jej luto, uplna panika a lenka ju verne nasleduje :pensive:
27. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: to by som aj ja potrebovala na maleho,aby som si furt hubu nedrala nadarmo,ked v kuse po nom zjapem ze prestan!
27. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sa aj nam obcas zislo...ale u nas presne naopak, s ooobrovskou radostou trieska do vsetkeho a cim vacsi rachot, tym vacsia radost :sweat_smile: :grinning:
ale ja som uz obrnena zo skolky...ja tie melodie rozne uz ani nevnimam :rolling_eyes: :grinning:
a ked zacne zajko spievat, ze pozrite ako je nadherne, vsetko vôkol je tak farebne....tak uz si spievam s nim :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasneee,sak ty mas uz zelezne nervy zo skolky :grinning:
27. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a take plysaky, co ked stlacis spievaju...takych sa tiez boja?
27. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi :confounded: u nas nemoze byt ziadna hracka, co vydava zvuk, dokonca aj na bebe tv su niektore casti, kde spustaju rev :grinning: napr hallo kitty alebo panny a fanny :grinning:
27. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj maly sa bal,ked mal 1 rok,dostal klavir a tiez plakal ked sme na nom hrali a tiez aj toho psika co spieva a hovori,aj toho neznasal,ale teraz tiez do vsetkeho trieska a najradsej tancuje pri tom
27. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trieskanie je aj u nas in :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak hanka milovala taketo hracky od uplneho malinka, od narodenia sa usmievala, ked jej nieco pri usku hralo, jeden cas vedela zaspat iba ked jej hral taky dracik vedla hlavy, taka ta zvoncekova uspavanka :dizzy_face:

ale mozno je to aj tym, ze este ked bola v brusku, tak ja som jej stale toho psika spievajuceho pustala aj ten kolotoc nad postielkou, a vela detskych cd-ciek pocuvala este v skolke, ked bola v brusku :sunglasses:
27. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si vyfenovat gebulku :wink:
27. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem spat asi :slight_smile:
27. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavina vyfenovana, idem hajat, caka nas perny vikend, takze zatim paa a dobruuuu :wink:
27. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam na mmb tu futbalovu loptu,to nafukovacie kreslo a neviem to nikde najst :unamused:
27. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu a prijemnu oslavu,nech vam to dobre dopade :wink:
27. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, len tak som nakukla a letím spať, som unavená po ceste, zas som bola v PL

jul tu je jedno

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/hracky/inzerat/1271379-nafukovacie-kreslo-futbalova-lopta/
27. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok