Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
27. nov 2009

jeezisi mixi, ani nehovor...z tej cibule som uz mala takeee nervy, prerevala som tu pol dna z toho 😠 😅 😀 😀

sama som to vsetko robila...sak s kym, V v robote 🙄

mixka
27. nov 2009

to ti verim, vsak take kvantum 😅

pipka
27. nov 2009

julis...a to mi vecer V zatavi, ze aby sme aj vežu zobrali, ze hudbu nam tam treba...a ja ze kam? Na strechu? Sak pojdeme nabaleni jak na stanovacku 😅
a musime ratat, ze cestou domov musime napratat este kocik, hankine veci a hanku 😅 😀 ale kam? ked budeme vliect pol bytu 😅

pipka
27. nov 2009

a pritom tam sami hudobnici budu, co gitary beru a flauty...tak naco nam bude cd-cko 😠 😅

jul
27. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ved naspat uz pojdete odlahcení,vsetko spapane 😎

jul
27. nov 2009

budete mat ruky hore a spievat o 106 😎

pipka
27. nov 2009

no vsetko spapane...ale o to vacsie brucha, tak miesta nebude stale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noo, ja milujem ked sa hra na gitare a spieva 🙂 ja som tiez flautu zbalila...len neviem, ci okrem kohutika jarabeho nieco zahram 😅

mixka
27. nov 2009

ty vies hrat na flautu pipi 😕 sa nezdas 😵

jul
27. nov 2009

zober ten hankin klavir 😀

mixka
27. nov 2009

krpky dostali na narodky od tety mojej xylofoniky a boja sa ich ako vsetkeho, co vydava zvuk, tak mozeme zicnut 😀

pipka
27. nov 2009

nooo viem ako viem 😅 na pedagogickej sme sa ucili...ale to uz bolo davnooooooooo 😀
takze uz skoro nic neviem 😅

julis, vezmem ho a vsetci zdrhnu 😅 😀
ale ani ho nemam doma...pili s nim usi babke a dedovi 😝 😀 😀

pipka
27. nov 2009

boze mixi to fakt? 😕 😅 zavidim, aspon mas ticho 😀
to hanka ako na potvoru miluje vsetko co akokolvek rachoti , spieva, hra a hlavne mame lezie na nervy 😠 😀 😀

pipka
27. nov 2009

my mame doma snad polovicu hraciek, co vydavaju enjaky zvuk...alebo spievaju, hraju... 😅

pipka
27. nov 2009

nejaky 😀

mixka
27. nov 2009

bezne sa rodicia vyhrazaju detom, ze prestan, lebo vytiahnem varechu... ja sa vyhrazam, prestan, lebo zacnem hrat na klavirik 🙄 taky malicky co ma 3 klavesiky, chicco 😅 staci tuknut do jednej klavesky a laura sa taaak rozplace, ze je mi jej luto, uplna panika a lenka ju verne nasleduje 😔

jul
27. nov 2009

😅 to by som aj ja potrebovala na maleho,aby som si furt hubu nedrala nadarmo,ked v kuse po nom zjapem ze prestan!

pipka
27. nov 2009

no to by sa aj nam obcas zislo...ale u nas presne naopak, s ooobrovskou radostou trieska do vsetkeho a cim vacsi rachot, tym vacsia radost 😅 😀
ale ja som uz obrnena zo skolky...ja tie melodie rozne uz ani nevnimam 🙄 😀
a ked zacne zajko spievat, ze pozrite ako je nadherne, vsetko vôkol je tak farebne....tak uz si spievam s nim 😀 😀 😀

jul
27. nov 2009

Jasneee,sak ty mas uz zelezne nervy zo skolky 😀

pipka
27. nov 2009

mixi a take plysaky, co ked stlacis spievaju...takych sa tiez boja?

mixka
27. nov 2009

hej pipi 😖 u nas nemoze byt ziadna hracka, co vydava zvuk, dokonca aj na bebe tv su niektore casti, kde spustaju rev 😀 napr hallo kitty alebo panny a fanny 😀

jul
27. nov 2009

to aj maly sa bal,ked mal 1 rok,dostal klavir a tiez plakal ked sme na nom hrali a tiez aj toho psika co spieva a hovori,aj toho neznasal,ale teraz tiez do vsetkeho trieska a najradsej tancuje pri tom

mixka
27. nov 2009

trieskanie je aj u nas in 🙄

pipka
27. nov 2009

no tak hanka milovala taketo hracky od uplneho malinka, od narodenia sa usmievala, ked jej nieco pri usku hralo, jeden cas vedela zaspat iba ked jej hral taky dracik vedla hlavy, taka ta zvoncekova uspavanka 😵

ale mozno je to aj tym, ze este ked bola v brusku, tak ja som jej stale toho psika spievajuceho pustala aj ten kolotoc nad postielkou, a vela detskych cd-ciek pocuvala este v skolke, ked bola v brusku 😎

pipka
27. nov 2009

idem si vyfenovat gebulku 😉

mixka
27. nov 2009

ja idem spat asi 🙂

pipka
27. nov 2009

no hlavina vyfenovana, idem hajat, caka nas perny vikend, takze zatim paa a dobruuuu 😉

jul
27. nov 2009

hladam na mmb tu futbalovu loptu,to nafukovacie kreslo a neviem to nikde najst 😒

jul
27. nov 2009

dobruuuu a prijemnu oslavu,nech vam to dobre dopade 😉

ninka1234
27. nov 2009

cafte, len tak som nakukla a letím spať, som unavená po ceste, zas som bola v PL

jul tu je jedno

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/hracky/inz...