• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
bre ranko spachtosky :slight_smile:
28. nov 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, mixi, zase nespis? :frowning2: :unamused:
28. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate noveho? uz som tu dlho nebola... :unamused:
pipi, pekna torticka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech vam oslava vyjde a pevne nervy prajem... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame od rana na stavbe robosov a musela som od rana driet ako kon, M isiel dat vypalit hruskovicu, tak sme sa s tym vonku natahovali a prelievali, no necitila som si prsty uz od zimy... :confounded: :confounded: :confounded:
a poobede ideme gratulovat k narodkam susedovi, dojde aj svokra, tak sa tesim.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno zase skocime s emou k doktorovi, ledva chodi to nase chudatko... :frowning2:
28. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som vas dobehnut v pocte prispevkov, ale to by som tu musela byt sama so sebou aspon mesiac... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme ajus...uz mam vsetko pobalene, v naklada do auta, tak ja letiiiim, paaa :wink:
28. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama mi rano pisala ze hanka spala bez zobudenia do osmej do rana, rano zbodla dve vianocky :slight_smile:
28. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus a emke nech sa uz polepsi :wink: , chudatku :frowning2:
28. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, hanka si tusim ani nevsimla, ze nie ste pri nej... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aojte :slight_smile:
pipi peknu oslavu :wink: aj my ideme za chvilu :slight_smile:
ajus ,co je s emou??
28. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, neviem, tazko sa jej chodi, zadne nohy ju nepocuvaju, ked si lahne, tak nevie vstat, hore po schodoch to ledva zvlada, ked sadne, tak nevie zdvihnut zadok, sa najprv rozkyva akolod na vode... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam tu vankus Hannah Montana a neviem najst, viem, ze to tu bolo, uz ma poraza... pomoooooc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co jej moze byt?? :frowning2: chod s nou co najskor nech sa netrapi :frowning2: jajjj,je mi az do plavu ked sa nase zvieratka trapia :cry:
28. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ked sme s nou boli minule, tak jej urobili snimok kosti a ma vsetko v poriadku, aj klby, tak neviem... :unamused: dal nam tabletky na kosti, pritom hovoril, ze ma kosti jak mladica, tak nechapem, naco nam to daval... :unamused: nejako sa jej ako by svaly stracali, ma ich menej alebo co, normalne jej je vidiet kosti na ritke... :confounded:
28. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.
ajka23 - aké máš zvieratko? Nesstihla som dočítať :wink:
28. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nič
28. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, prepac, bola som vencit... :wink:
mame havina, je aj v albume... :wink:
28. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, už som kukla, emma je fešanda. Je to vyžlička? Aký druh? Som ju predtým asi preklikla, ked som pozerala tvoj album :wink: My máme labradorku, tá ma teraz drží pri živote :slight_smile:
28. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to rodezsky ridgeback, trosku väcsie od vyzly, tu ma liuska... :wink:
28. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi tak strasne zle jej nie je na prechadzke teraz zozrala hovienko, ked som ju karhala, tak radsej odbehla, normalne nasla v sebe tu silu, cele tyzdne sa len tak pri mne vlecie... potvorka :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry:
28. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj tak to som neodhadla, na fotke leží, tak som zle trafila podla výškyi. No a tie hovienka...asi doplna vitaminy :wink: My sme to nasu naštastie odnaučili. Robili vam rontgen klbov. Labíci su dosť nachylní na DBK a DLK.
28. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka - pa pa, pridala som do albumu niake fotky. Niekedy cmuk :astonished:
28. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robili a vsetko ma negativne, tak neviem... :unamused:
28. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aji,asi jej nieco chyba,nasa na stastie nezerieee hooo....
tak chodte k inemu zverolekarovi,urcite to nie je v poriadku.
28. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

co robite?
ja sa chystam kupat maleho, ale este dojedam perkelt :sweat_smile:
28. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som tu R aj svokor tu bol....bolo tu hukotuuuuu,jasili sa s malym,no blazinec :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zemlovka sa mi celkom podarila,len ten sneh som tam nedala nvrch,ale chybal tam,lebo som ho isla slahat a padlo mi tam zltko :rolling_eyes:,tak som sa na to od jedu vybodla :unamused:

ale dobra je :slight_smile:
28. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, sa mas julis :slight_smile:
28. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok