• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
vy ste nalepko maniacky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo...co sa stalo? kuriatko sa pokakalo :grinning:
30. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, no pre nase babatko urcite nie :sweat_smile: :grinning: my sme nepsíková rodinka :grinning:
ale mail krasny, tie steniatka rozkosne...ale len na fotkach :grinning: :sunglasses:
30. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska...notebook ti treba, ako mame my :sunglasses:
30. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, tu mas prierez torticky a ten strikovany notebook pre vilka :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3583525&vReferer=%2Fphotos%2Fpipka
30. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos pipi...to tam aj pismenka ustrikovala??? :astonished: :astonished:
to je sila,to by som v zivote nezvladla :confounded:
perfektny je :dizzy_face:
30. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ta hmota cukrikova taka hruba?
ja som si to predstavovala uplne tenke :sweat_smile:
ale aj zvnutra vyzera super :wink:
30. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum ja som isla do tesca hned

aj v lidli maju? to ma nenapadlo veru,ale uz mam,uz nebudem kupovat,mam to tu uz ako v skolke :grinning:
30. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaaammmm pipi,to bola aka torta??boze,ao dobre vyzera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som uju aj jedla, :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ha ha ha :wink: :grinning:
30. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, na de ste? :confused:
30. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tuuuuu :grinning: ale kukame bez servitky a slintame... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, klasicke mramorove piskotove cesto, plnka je slahacka a ladove gastany a rozkrojene banany :wink:

julis, je to take tenke alebo take hrube ako si to vyvalkas :wink: mne sa to na jednom rohu trochu natrhlo, tak som to este takym pasom obalila z tej hmoty, aby nebolo vidno dieru, preto je to na bokoch trosku hrubsie :wink:
30. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli vyzdvihnut tie kalendare pre babky na Vianoce s ahnulkinymi fotkami...su naaadherneeee :sunglasses:
30. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si si to dala robit? v BA? aj ja by som si dala,ale mne sa nechce :unamused: kebyze to je to u nas niekde..mozno Lum by vedela o niecom :sweat_smile:
30. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neslintala,ja som predtym jedla paradajkovu polievku a potom som este pila kavu,tak som bola jak sudok,len som zblnkala :grinning:
30. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko to trvalo tie kalendare?
30. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ahoj juliska :sweat_smile: :wink:
30. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola v praci odniest listok na peniaze, a skoro kazdy mi hovoril zed mi to tehu pristane, ze ci nahodou nebudem mat chlapca :confused: :sweat_smile: , tak neviem ci nechceli len lichotit.... :wink:
30. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim na ordinaciu, ale musim este absolvovat jednu malu navstevu tak mi trosku toho zdeja ubudne, ale cakam ze to tu budete komentovat.. :wink:
30. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ja som išla o 13tej do tesca, tam už nemali tie, čo som kupovala minule, ale v Lídli ich mali a dokonca mali aj krásne farebné, som neodolala a kamoške kúpila tie farebné-takí snehuliačikovia :slight_smile: , ona nechcela svojmu synovi (ten je o 1 deň starší ako naši), vraj majú na okne žalúzie, tak som mu kúpila ja a povedala som jej nech ich nalepí na spodok a žalúzie len trochu vytiahne. Ona mi potom vravela, že sa veľmi tešil keď to nalepila na okno. Mne sa tie farebné už nehodia k tým mojim, ale sú fakt krásne. :grinning:
Si predstavte že v Lídli boli tie moje drahšie ako v tescu-boli to presne tie isté, čo mám.
Uff, bola som si o 17tej zahrať s kamoškou squash, no riadne som sa zapotila teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu,ordinacia je az zajtraaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum,ja som nakupila farebne v tescu,mikulasov a este jeden vlacik a aj take velke nalepky A4 som kupila ...maly sa tesiiiil hned ako sa zobudil,mal prekvapenie :slight_smile:
30. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš a nam kedy ukazes aktualne brusko? aj my chceme lichotit :slight_smile:
30. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si konecne zapalit druhu cigaretu dnes :rolling_eyes:
pri malom nemam sancu ked nespi :confounded:
a idem pozerat vyhadzovanie :slight_smile:
30. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul videla som, aj v tescu boli pekné tie farebné :wink: . ja som si tam kúpila aspoň vianočné servítky a kahančeky do modra ladené a malým miláčiky - keď už som tam nabehla.
baby tak kto dnes vypadne? Tipujte. ja tipujem Bagárovú.
30. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez kukala na tie servitky,krasne boli,no potom som si to rozmyslela,mam doma plno servitkov :rolling_eyes: ,tak som uz nevymyslala :sweat_smile:
aj koko salonky som kupila
30. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam,ze konecne pojde bagarka :rolling_eyes:
30. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola si sama ci s drobcami?
30. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok