Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. nov 2009

Smajda sa ako vcera hodil do publika 😀

pipka
30. nov 2009

dudus ak je to aj so svetlom, na dialkove tak je to celkom dobra cena 😉 , to kup pipiške 😀

lumah
30. nov 2009

jul bola som s drobcami, Filip mi v Lídli zaspal, david, keď som vyšla z Lídla. 🙂

jul
30. nov 2009

mne tiez maly zaspaval pri pokladni 😅

pipka
30. nov 2009

julis, ja som si to objednala cez www.fotolab.sk , stiahla som si tam program na to a doma offline som sa pohrala s fotkami, mas tam cely navod, a potom to len odosles a tam si zakliknes najblizsiu predajnu fotolabu, mozno mas aj v PK a tam si to vyzdvihnes...alebo si to mozes dat poslat aj postou domov 😉

lumah
30. nov 2009

Ja som ich naschvál vzala von spať, doobeda spia doma, poobede tiež niekedy, a niekedy ich dám do kočíka a spia vonku. Potom som ich vypustila pri fontáne a o trištvrte na štyri sme išli tatinovi oproti do robotky.

pipka
30. nov 2009

jul, trvalo to 7 pracovnych dni 😉

jul
30. nov 2009

pipi,aky rozmer fotky treba?

pipka
30. nov 2009

my sme dnes s hanulkou v Tescu objavili taku krasnu vesticku...zlava...za 3€...no nekupte to 😵 tak sme kupili 😎 takaaa je v nej zalataaa 😉 a potom sme isli do Medickej, a tam cely cas pochodovala krasne za ruku pri mne 😉 a aj celou cestou domov isla peskom..akurat cez cestu som ju preniesla 🙂
a doma prekvapko...svietniky v okne 😀 tak len chodila od okna k oknu, ze žiži...žiži 😎 😵 😵 😵

pipka
30. nov 2009

julis, to netusim, ale ked to tam zadas, tak ak by to malo byt vo velkom formate rozmazane, tak ti to tam vyhodi taky vykricnik 😉
my sme davali robit ten najvacsi format A3 a fotky su krasne ostre 😉

lumah
30. nov 2009

Ja by som odpadla, keby vypadol Chodúr. 😀 😝

lumah
30. nov 2009

No tak nie... 😝 asi tá Bagárová pojde.

pipka
30. nov 2009

tak kto vypadol? 😕

lumah
30. nov 2009

Bagárová

lumah
30. nov 2009

Ja by som si mohla športku podávať. 😀

pipka
30. nov 2009

huraaa, tej som to priala 😅
sak aj my sme ju vcera tipovali 😎

nove fotky : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
30. nov 2009

dadol mi net...klasika 🙄

jul
30. nov 2009

ta vesticka je perfektnaaa 😎

to vie v tych papucach aj chodit? 😀 😀 😀

lumah
30. nov 2009

pekný yetti 😀

pipka
30. nov 2009

nooo jak v plutvach v tom chodi 😀 to vyhrabala moje papucky, co som kedysi daaavno dostala od V pod stromcek 😀

pipka
30. nov 2009

julis...zase ti net padol? ci fajcis? 😅 😕

jul
30. nov 2009

tu som tu tu

lumah
30. nov 2009

pipka počkaj keď začne vyťahovať tvoje lodičky a maľovátka. 😝

pipka
30. nov 2009

ved za to 😠 😀

lumah
30. nov 2009

A ešte keď sa maľuješ, nestojí pri tebe a nesleduje ťa? Moja to robila s otvorenými ústami. 😝

pipka
30. nov 2009

lumi...malovatka ani lodicky u mna moc nenajde 😅 skor tenisky, klasicke topanky alebo slapky... 😅 😀 ale aj do toho sa nasúka...to verim 😅 😀

pipka
30. nov 2009

nie, lebo sa teraz nemalujem, ale ked si umyvam hlavu nad vanou, tak kuka a nakloni sa nad vanu hlavou dole aj ona 😀 a ked cikam...tiez kuka jak puk 😕 😀

lumah
30. nov 2009

pipka 😀 😀 😀

jul
30. nov 2009

pipi ja s tym fotolabom neviem robit 😅 😖

jul
30. nov 2009

ja som pisala jednej pani na mmb co robi tie kalendare a zevraj az 1600x1200 je minimalny rozmer...ja mam vsetko cca 640x420...tak musim nafotit nove 🙄