Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
6. dec 2009

a kde je miezga a pomajbo? 😢

lumah
6. dec 2009

DOBRUUUUUUU 🙂 a sladké sníčky krpcom. 😀

dudu
6. dec 2009

celkom dobry film julis

http://www.csfd.cz/film/2304-vezen-eskorta-pack...

skus pozriet

dudu
6. dec 2009

dobru lumi 😉

pipka
6. dec 2009

ti maju dnes volno asi 😒

jul
6. dec 2009

ty si to videla?

dudu
6. dec 2009

prraveze neviem myslim ze ano ale T mi hovori ze sme to nevideli, sak potom pozrem

pipka
6. dec 2009

no deturence...akcne zienky... 😀 idem ja uz hajkat 😵
teda dokukam este particku a idem 😉

dudu
6. dec 2009

OK pipi, ja idem len off, ale spinkat este nejdem

dudu
6. dec 2009

tak packo, deturence

pipka
6. dec 2009

pacek schledacek 😎

dudu
7. dec 2009

prvaaaa? 😕

lumah
7. dec 2009

druhááááááááááááááá 😉

dudu
7. dec 2009

ahojcek aka bola noc? lumi?

lumah
7. dec 2009

dudu hrozná 😒 david v kuse vyplakával, tak sme im obidvom o jednej dávali mliečko a aj tak vyplakával, tak sme si ho vzali medzi seba a ten drobček sa ku mne pritulil a spal potom kludne. Neviem čo to malo byť, nikdy s nami nespávali, ale musela som ho vziať k sebe, lebo muž išiel ráno do roboty, nech sa aspoň trochu vyspí,

jul
7. dec 2009

no je to maly maznacik 😵 😵 😵 😵

jul
7. dec 2009

inac tretia 😅

jul
7. dec 2009

ja mam konecne po vcerajsku umyte riady...mala som pyramidu v dreze 🙄 a nechcelo sa mi uz vcera nist vecer 😖
aj upratane aj dlazky ako tak umyte...to som len tak preblafla 😅
a vyumyvanu a uz zapojenu chladnicku,taka namraza bola v tej svini,ze az a hektolitrevody tiekli 😖

jul
7. dec 2009

vonku je ale pocasie co? 😠
ja idem k nasim pre darceky malemu na postu aj do tesca...idem kuknut vianocny stromcek.

lumah
7. dec 2009

jul 😀 ty si šikulka, ja sa tu len tak poflakujem dnes.

lumah
7. dec 2009

Vôbec sa mi nič nechce začínať, lebo akonáhle začnem, viektorý z chlapcov sa určite zobudí. Akurát hračky som im uložila.

jul
7. dec 2009

oni este spinkaju? 😅

dudu
7. dec 2009

mne sa tiez nic nechce, ale musim ist pipke 😀 a potom do poradne... 😝 , dufam ze mi nevynada ..., za posledny mesiac som na vahe nic nepribrala 😒 , nie ze by som chcela vo velkom priberat..

jul
7. dec 2009

duduššš,ale ved to je dobre ze si nepribrala,ved uz mas 10 kil navrch,ci nie?

jul
7. dec 2009

mne vzdy doktor vynadal,ze som pribrala,dokonca v 7 mesiaci som pribrala 7 kil 😅 ...za 1 mesiac 😅 😅 😖

dudu
7. dec 2009

jul sak ja neviem , no ak mala pribera tak ja nemusim , preto som zvedava co mi povie 😕

jul
7. dec 2009

duduššš...bud rada,ja som pribrala 25 kil 😖
a tazko sami to zhadzovalo,az po 1,5 roku sa mi to podarilo 😒

jul
7. dec 2009

ale inac to je sila ,ze si nepribrala,ved stale cosi tlacis do seba 😀

dudu
7. dec 2009

jul, sak preto furt nieco tlacim a nemam ani stopku az ked mi je zle, a ani nejaky velky vydaj energie na gauci nevydam, zaujimave..... a este sa mi moze stat, ze teraz za kazdy tyzden priberem kilo 😕

lumah
7. dec 2009

jul spali vtedy -ráno sa zobudia okolo pol siedmej a pol deviatej už vyzyvujú, dám ich spať, o pol jedenástej sú hore a teraz zas spia-muž mi povedal, nech ich skusime dať spať až na obed a potom večer, vraj asi su prespatí, preto sa v noci budia-no neviem, ja ich nedávam spať nasilu, oni chcu.
Ja som pribrala pri dcere 10kg ale posledný mesiac som si už dávala pozor a neprejedala sa, prui chlapcoch 17kg -15 je vraj normál. Ale to som sa neobmedzovala a zliezlo mi po porode dole 9 a tam som zostala stáť a nejde to dole. 😖 Asi to bude vekom, lebo pri dcere som bola do pol roka ako prutik.