• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
dudušš,ty asi chudnes tukanim do klavesnice :grinning:
to aj ja by som chcela tak schudnut a pipka by bola uz jak anorekticka :grinning:
7. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prestala vecer vyzierat chladnicku a cez den som jedla len salaty a ovocie a zacala som chudnut,no do toho ten stres z rozchodom,tak to islo hned lahko dole :confounded:
7. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz bola v tescu,na poste,u nasich,ptom s mamou k nam,potom zas ju odviezt domov a uz mam klud,maly spi,tak popijam kavu,ale ked sa zobudi,ideme este k prababke :sweat_smile:
7. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul kolko si schudla? Inšpiruj ma trochu. :slight_smile:
7. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum ja som pribrala skoro na 85 kil :sweat_smile: a teraz mam 59 :sunglasses:
7. dec 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum a ty si hovorila ,ze kik je aj u nas? mne svokra hovorila,ze v raci uz je
7. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul tak to si dob rá, ke´d si tak schudla, čo si robila? ja som mávala takú váhu ako ty teraz. :unamused:
KIK je v Hypernove v Pk-hneď za lekárňou-je dosť veľký. Som tam kupila bundu a svetríky v nedelu.
7. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, konecne som tu :sunglasses:
7. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze anorekticka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no veru...ja by som uz aj zmizla :sweat_smile: :grinning:

lumi, hanka spavala do 13 mesiaca este dvakrat denne a potom sa mi sama zo dna na den prestavila na jedno spanie, ale poviem ti, ze je to ovela lepsie, ked spi len raz, krasne prespi celu noc a aj cez den spi uz dlhsie a poobede si pokojne povybavujem co potrebujem, lebo ked mi o tretej spavala, tak som ani na navstevu, ani na postu, ani na nakup... :rolling_eyes: to bolo o nervy, lebo vzdy ked som s nou niekam vosla, hned sa zobudila :unamused: a potom bola len upistana...lebo ved nevyspata :confounded:

tak teraz si to pochvalujem :dizzy_face:
7. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a o kolkej ti ráno vstáva a chodí znovu kedy spať cez deň?
7. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstava okolo pol osmej a potom ide spinkat o dvanastej - stvrt na jednu...a spinka cca do pol druhej-druhej a vecer potom ide hajat medzi pol osmou osmou :wink:
7. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši už teraz zaspávajú-konečne stíchli v postielkach. V noci to bolo hrozné, david v kuse vyplakával, po prvý raz som ho musela vziať k sebe, aby sa muž aspoň trochu vyspal. Aj to mliečko neskoro večer u nás nebývalo, sa večer napapali a vydržali do rána. Oni do tých 13 mesiacov zas spávali celú noc, teraz je to hrozné. Som im včera nedala mliečko, keď som išla spať, že skusim, či vydržia, o jednej ráno muž išiel spraviť, lebo david hučal. Filip by aj vydržal, ale dado ho zobudí vždy tým krikom. :confounded:
7. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes napr vstala uz o siedmej, o dvanastej som ju ulozila , spala do tristvrte na dve, a teraz zalomila o tristvrte na osem :wink:
7. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka nooo a tu je ten problém, naši sa budia o 6 a do dvanástej nevydržia, o pol deviatej už zívajú a žmolia si oči. Možem skusiť to natiahnuť, ale dlhšie ako do 11 asi nevydržia. Večer chodia spať ako Hanka.
7. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, my sme mali presne taketo obdobie od 12. do 13. mesiaca ...nespanie, nepapanie a celu noc revy :rolling_eyes: :frowning2: tiez sme si ju uz zo zufalstva davali medzi seba, lebo tam spala okamzite :sweat_smile: som sa bala, aby si na to nezvykla...ale klop klop nastastie obdobie preslo a zo dna na den spinka zase celu noc (az na male vynimky) a pekne vo svojej postielke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to este zije...maly sa hra o 106
7. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ...aj hanka mi vtedy vstavala uz okolo siestej...to bola moja smrt :sweat_smile: jasne ze o desiatej uz spala ako zabita :sweat_smile: :grinning: ale vidis...sama od seba sa posunula :wink: pochopila, co je spravne :grinning:
7. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si myslite,kto dnes vypadne?
7. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim julis :unamused: cakam komentare od teba...ja kukam serialik :sunglasses:
7. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :wink:

ja myslim,ze stara dnes vypadne :unamused:
7. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej bendig by mohol :sweat_smile:
7. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime...ktora z nas vyhra :grinning:
7. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ich davaju na čakačku? :confused: :sweat_smile:
7. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reklama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co varite zajtra? ja chrenovu :sweat_smile:
7. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial netusim, musim kuknut do mrazaku :grinning: ale asi rybku a zemiaky...len tak narychlo a mala by som nieco upiect, lebo vecer mi dojde kamoska, tak nech mam co ponuknut, ale vooobec netusim co :sweat_smile: asi len muffiny spravim :slight_smile: a kavicku
7. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ved dnes je aj KBK, sa uz tesiiim :sunglasses:
7. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tesim :sunglasses:
7. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz niekoho vyhodili? :confused:
7. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ne,akurat idu hovorit porotcovia
7. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok