Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
23. apr 2009

zabi, daj mu spravit vasu svadobnu fotku ako puzzle 😎 alebo Fifkovu nejaku peknu...alebo ak mate tak spolocnu, kde ste vsetci traja 😉 ...ale aj to platno je super 😵

moj Vilko bude mat na jesen 40-ku 😨 fuu stary chlap 😀 a tiez absolutne neviem, co mu kupit...hlavne ked nemam ani cent 😠 🙄 ale urcite viem, ze mu dam spravit tortu v tvare notebooku, to mam uz dohodnute u cukrarov 😵

pipka
23. apr 2009

Ajuska dooojdi, budeme sa tesiiit 😎

pipka
23. apr 2009

dnes som tu mala na navsteve kamosku a nakupila som zakusky a zostalo nam...tak by si dojedla 😀
dnes som bola v skolke a cestou z Dubravky som sa tam zastavila v pekarni v učnovskom stredisku kde maju zakusky za facku...no nekupte to 😅 😀 tak ma tam oslovili skoro vsetky...tak som aj nakupila...a platila som len nejake 4€ a plna krabica zakuskov 😵 😵

pipka
23. apr 2009

idem kuk ordinaciu, vilko sa tu chabre po pocitaci, lebo na tom jeho novom notebooku mu nejde internet...tak sa zase vadime o jeden 😠 😅 hlavne ze mame 4 pocitace doma... 😒

no a ak ma sem potom pusti, tak sem este nakuknem 😉

zabka132
23. apr 2009

pipi.....nakukaj.
Inak, dnes mi pisali, ze ten parfem, co som krvopotne nasla na nete a objednala je VYPREDANY !!! 😒 😠

pipka
23. apr 2009

haloooooo 😵

pipka
23. apr 2009

zeby sme dnes mali na seba stastie? 😀 😕 😀

pipka
23. apr 2009

a iny nemozes objednat? Ci iny mu nevoni? 😕

zabka132
23. apr 2009

no prosim ta....konecne 😵 😵

zabka132
23. apr 2009

ale voni....jedna sa o tu znacku...nevadi, poriesim nieco ine.

zabka132
23. apr 2009

a kde si zasa ?

pipka
23. apr 2009

tuuu, len mala zacala mrncat, tak som musela odbehnut 😅

pipka
23. apr 2009

uz sa vie v postielke postavit a dociahla na komodu vedla a prevrhla na seba celu krabicku s kozmetikou 🙄 tak v polosne tam stala a strkala si kefku na vlasy do pusy...asi miesto cumla 😅 tak som to musela ulozit a uz spinka dalej 😉

pipka
23. apr 2009

zaciname to mat vesele, ked uz stoji a lozi... 😒 😀

pipka
23. apr 2009

naaade si? 😕 😀 sa tu budeme obchadzat 😀

zabka132
23. apr 2009

mne nastastie Filipko spi....prebudi sa mi okolo polnoci, chvilu pomrnci....ale potom spi az do rana.

pipka
23. apr 2009

no konecne...tak mozme chvilu pokecat 😉

pipka
23. apr 2009

este by som mala ulozit Vilka, lebo mi tu furt cosi frfoce.... 😠 😀

zabka132
23. apr 2009

ja som tu....ale furt hladam na nete nejaku inspiration....videla som v Ziline v jednom vyklade z fotky urobene vseliake produkty...privesok, tazitko a take podobne srandy. Ono to bolo sklene a dnu bola vygravirovana fotka...tak sa to snazim najst aj na nete.

pipka
23. apr 2009

take robia aj vo fotolaboch nie? Aj tricka, kalendare, salky... 😉

zabka132
23. apr 2009

moj nefrfoce.....ale odfukuje. V poslednej dobe sa vidime len ked ide rano do roboty...ale to ho vidim len jednym okom 😀 ...a vecer, ked pride z roboty...a to ho vidim uz len v leziacej polohe 😒 ...na gauci 😝

zabka132
23. apr 2009

to je cosi ine, pipi...toto je robene laserom....ono to vyzera ako na niektorych nahrobnych kamenoch, ked je fotka zosnuleho. Toto iste sa da urobit aj na sklo.

pipka
23. apr 2009

napodobne aj u nas...len vecer sem tam pri telke, kym este nespi sa vadime o pocitac 😀 ako aj teraz 😅 tak preto ho uz musim poslat pod perinku 😀

ale ja ho vidim kazdy den aj cez obed, lebo varim a on chodi obedovat domov 😉 😅 😉

pipka
23. apr 2009

das mu na sklo nahrobny kamen 😀 😅 😀

zabka132
23. apr 2009

tak moj robi 40 km od domu...tak to by mal kustik cestu 🙂

zabka132
23. apr 2009

tak to by bol fakt originalny napad 😎

pipka
23. apr 2009

no to by mal... 😀

pipka
23. apr 2009

ale sak aj lietadla existuju 😀

zabka132
23. apr 2009

existuju.....ale nemal by tu kde pristat. Pipi...kedy ma jul tu svadbu ?

pipka
23. apr 2009

no to netusim...sak nenapisala a uz sme sa niekolkokrat pytali... 😒