Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
7. dec 2009
julis ona ovocie a zeleninu nenormalne...to ja tolko nedam do seba... :-N a stale len toto toto...ukazuje na kosik s ovocim :-N 😃
a pritom dnes aj cely obed zjedla aj vecer chlebik so syrom 😉 konecne pekne papa x-)
pipka
7. dec 2009
ale dnes aj 3x kakala :-N 😃 tak co dnu...to aj von :-p 😃
jul
7. dec 2009
maly furt nechce spat,teraz si kresli na magneticku tabulu a vymazava :-N
ked ho zoberem a nesem do izby,tak zacne vrestat 8-(
pipka
7. dec 2009
boze my mame doma tolko tvrdeho alkoholu, ze neviem co s tym a kam to dat 8-( :-| V na narodky len same flase dostal ]-( a on to absolutne nepije :-S tak neviem, ci nezacnem uplatky davat 😃 😃 😃
jul
7. dec 2009
a co ste dostali?
pipka
7. dec 2009
julis...ma vydrz :-N ja uz by som aj postojacky spala :-p 8-(
jul
7. dec 2009
ale hanka je dobry cvalik,ved vazi tolko co risino a je o 9 mesiacov tusim mladsia :-N
pipka
7. dec 2009
noo , mame tu asi tri take znackove slivovice, kazdu inu, jednu znackovu borovicku, nejake brandy, whisky, vodky...neviem co s tym 8-( a jeden Tiramisu liker, to som odlozila, to snad aj take babske pitie by mohlo byt :-N 😃 a kooopec roznych znackovych vin, ale tie sa vypiju...lebo k nam ked niekto pride, tak vino sa pije...ale tvrde nikdy 8-(
pipka
7. dec 2009
no uz ma vyse 11 kil :-N :-p ,a dlhaaa jak tyzden pred materskou 😃
jul
7. dec 2009
ja dojdem na to tiramisu :-p :-p :-p mnaaaam to co je? nejaky sladky liker? to som este nepila :-|
pipka
7. dec 2009
no konecne webmaster 😎 dockala som sa 😃
jul
7. dec 2009
no ona bude velka zena,ved vy ste vysoky
pipka
7. dec 2009
neviem, je to v tmavej ale peknej flasi, tak to som si tu nechala naboku, ze to si niekedy dame :-p 😃
jul
7. dec 2009
ty urcite pipi 8-( 😃
pipka
7. dec 2009
no ked budem doma a nepojdem autom, tak sa priprem a za naprstok dam 😃
pipka
7. dec 2009
idem ja uz off, dokukam webmastra a pojdem haji, dobruuu x-)
jul
8. dec 2009
cafet prvaaaaaaaaaa 😎
jul
8. dec 2009
my sme sa pre dchvilou zobudili,akurat popijam kavu a maly tuka do laptopu jak datel :-N
jul
8. dec 2009
inac aj magneticka tabula ma u nas velky uspech,len carbe a peciatky dava a hned vymaze 😎
ajka23
8. dec 2009
cafet, no dnes by som cely den prespala, keby som mohla... 8-( 8-( to je zase den... 😞
ajka23
8. dec 2009
inac, koli folikulometrii som vcera meskala pol hodiny do prace, zase zien ako maku tam bolo, ale slo to ako na beziacom pase... 😃 😃 😃 vysledok je, ze vpravo dve 14mm, takze v stredu idem zase, hura... 8-( 8-( 😃 😃 kto vie, co sa stalo s tym folikom vpravo, som sa ho nestihla opytat, taky bol rychly... :-|
dudu
8. dec 2009
cwes, vcera som neplanovane zalomila, neboli ste tu tak som dala pc nabok a sup o malu chvilocku som bola v risi snov, zobudila som sa as o 1 v noci tak som sa len presunula do spalne :-N .
Dnes som stihla aj okna poumyvat, lebo taaak krasne prsi akurat na moje umyvanie okien take su teraz pjekne prihladne... 😉
Doslo mi toto, Lehátko Peg-Perego Melodia, co som si objednala ale musim ist pre to na postu :-S , je to hrozne lebo nase baliky chodia na hlavnu postu a tam sa neda nikde poriadne zaparkovat , tak musim ist peso :-S
dudu
8. dec 2009
ajuska, drzim palce na zrelu urodicku , mali by ste od stredy az do nedele kazdy den sexikovat.... :-N 😃
liaautor
8. dec 2009
ahojte,

julišššš,rišššiiii musi byt zlaty a urcite sa tvari velmi vazne s cumlom,ze?? 😃

ajiii,no super.to je na prasknutie,nie??
lumah
8. dec 2009
liuška už som myslela že si išla rodiť. :-p Vidím že finišuješ. 😃
liaautor
8. dec 2009
neeee lumi,som chora,lezim a kurirujem sa.
pipka
8. dec 2009
cafet 😎
no my mame dnes za sebou zase noc ]-( 8-(

o tretej nas zobudila zase pre zmenu nasa hlucha susedka, co jej telka zrazu na plne pecky zacala hrat ]-( pol hodinu sme sa k nej aj s hornymi aj dolnymi susedmi nevedeli dozvonit ani dobuchat 8-( 8-( 8-( ]-( ona asi spala a ani o tom nevedela ]-(

tak sme jej zo zufalstva vypli na chodbe hlavny istic a rano ked V isiel do roboty, tak jej to zapol, ale uz bolo ticho.
pipka
8. dec 2009
ajus, tak to uz ti klopu vajka na dvere 😃 😎

dudus, ved mozme ist pre lehatko spolu a na kociku ho odvezieme 😉

liuska a co ti je? mas aj teplotu? =-) :-|
pipka
8. dec 2009
a musim sa vam este pochvalit, ze V urobil skusky aj obhajil pracu na ten podnikatelsky zamer a priklepli mu ten prispevok pre zacinajucich zivnostnikov 😎 takze 70 tis bubacikov mame plus x-) x-) x-) x-) x-) teda v SK :-N nie € :-N 😃
liaautor
8. dec 2009
pipi,vy kde bvyvate,v bronxe? :-N

nie,hrdlo ma boli a hlieny sa spustaju,ale nedam sancu bacilom!!!