• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
julis ona ovocie a zeleninu nenormalne...to ja tolko nedam do seba... :sweat_smile: a stale len toto toto...ukazuje na kosik s ovocim :sweat_smile: :grinning:
a pritom dnes aj cely obed zjedla aj vecer chlebik so syrom :wink: konecne pekne papa :dizzy_face:
7. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale dnes aj 3x kakala :sweat_smile: :grinning: tak co dnu...to aj von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maly furt nechce spat,teraz si kresli na magneticku tabulu a vymazava :sweat_smile:
ked ho zoberem a nesem do izby,tak zacne vrestat :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze my mame doma tolko tvrdeho alkoholu, ze neviem co s tym a kam to dat :rolling_eyes: :unamused: V na narodky len same flase dostal :angry: a on to absolutne nepije :confounded: tak neviem, ci nezacnem uplatky davat :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co ste dostali?
7. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis...ma vydrz :sweat_smile: ja uz by som aj postojacky spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale hanka je dobry cvalik,ved vazi tolko co risino a je o 9 mesiacov tusim mladsia :sweat_smile:
7. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo , mame tu asi tri take znackove slivovice, kazdu inu, jednu znackovu borovicku, nejake brandy, whisky, vodky...neviem co s tym :rolling_eyes: a jeden Tiramisu liker, to som odlozila, to snad aj take babske pitie by mohlo byt :sweat_smile: :grinning: a kooopec roznych znackovych vin, ale tie sa vypiju...lebo k nam ked niekto pride, tak vino sa pije...ale tvrde nikdy :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz ma vyse 11 kil :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a dlhaaa jak tyzden pred materskou :grinning:
7. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dojdem na to tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaam to co je? nejaky sladky liker? to som este nepila :unamused:
no konecne webmaster :sunglasses: dockala som sa :grinning:
no ona bude velka zena,ved vy ste vysoky
7. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem, je to v tmavej ale peknej flasi, tak to som si tu nechala naboku, ze to si niekedy dame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty urcite pipi :rolling_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ked budem doma a nepojdem autom, tak sa priprem a za naprstok dam :grinning:
7. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem ja uz off, dokukam webmastra a pojdem haji, dobruuu :dizzy_face:
7. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafet prvaaaaaaaaaa :sunglasses:
8. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa pre dchvilou zobudili,akurat popijam kavu a maly tuka do laptopu jak datel :sweat_smile:
8. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac aj magneticka tabula ma u nas velky uspech,len carbe a peciatky dava a hned vymaze :sunglasses:
8. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafet, no dnes by som cely den prespala, keby som mohla... :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je zase den... :frowning2:
8. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac, koli folikulometrii som vcera meskala pol hodiny do prace, zase zien ako maku tam bolo, ale slo to ako na beziacom pase... :grinning: :grinning: :grinning: vysledok je, ze vpravo dve 14mm, takze v stredu idem zase, hura... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: kto vie, co sa stalo s tym folikom vpravo, som sa ho nestihla opytat, taky bol rychly... :unamused:
8. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cwes, vcera som neplanovane zalomila, neboli ste tu tak som dala pc nabok a sup o malu chvilocku som bola v risi snov, zobudila som sa as o 1 v noci tak som sa len presunula do spalne :sweat_smile: .
Dnes som stihla aj okna poumyvat, lebo taaak krasne prsi akurat na moje umyvanie okien take su teraz pjekne prihladne... :wink:
Doslo mi toto, Lehátko Peg-Perego Melodia, co som si objednala ale musim ist pre to na postu :confounded: , je to hrozne lebo nase baliky chodia na hlavnu postu a tam sa neda nikde poriadne zaparkovat , tak musim ist peso :confounded:
8. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajuska, drzim palce na zrelu urodicku , mali by ste od stredy az do nedele kazdy den sexikovat.... :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte,

julišššš,rišššiiii musi byt zlaty a urcite sa tvari velmi vazne s cumlom,ze?? :grinning:

ajiii,no super.to je na prasknutie,nie??
8. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liuška už som myslela že si išla rodiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidím že finišuješ. :grinning:
8. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neeee lumi,som chora,lezim a kurirujem sa.
8. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafet :sunglasses:
no my mame dnes za sebou zase noc :angry: :rolling_eyes:

o tretej nas zobudila zase pre zmenu nasa hlucha susedka, co jej telka zrazu na plne pecky zacala hrat :angry: pol hodinu sme sa k nej aj s hornymi aj dolnymi susedmi nevedeli dozvonit ani dobuchat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: ona asi spala a ani o tom nevedela :angry:

tak sme jej zo zufalstva vypli na chodbe hlavny istic a rano ked V isiel do roboty, tak jej to zapol, ale uz bolo ticho.
8. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajus, tak to uz ti klopu vajka na dvere :grinning: :sunglasses:

dudus, ved mozme ist pre lehatko spolu a na kociku ho odvezieme :wink:

liuska a co ti je? mas aj teplotu? :confused: :unamused:
8. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a musim sa vam este pochvalit, ze V urobil skusky aj obhajil pracu na ten podnikatelsky zamer a priklepli mu ten prispevok pre zacinajucich zivnostnikov :sunglasses: takze 70 tis bubacikov mame plus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda v SK :sweat_smile: nie € :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pipi,vy kde bvyvate,v bronxe? :sweat_smile:

nie,hrdlo ma boli a hlieny sa spustaju,ale nedam sancu bacilom!!!
8. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok