Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. dec 2009

julis ona ovocie a zeleninu nenormalne...to ja tolko nedam do seba... 😅 a stale len toto toto...ukazuje na kosik s ovocim 😅 😀
a pritom dnes aj cely obed zjedla aj vecer chlebik so syrom 😉 konecne pekne papa 😵

pipka
7. dec 2009

ale dnes aj 3x kakala 😅 😀 tak co dnu...to aj von 😝 😀

jul
7. dec 2009

maly furt nechce spat,teraz si kresli na magneticku tabulu a vymazava 😅
ked ho zoberem a nesem do izby,tak zacne vrestat 🙄

pipka
7. dec 2009

boze my mame doma tolko tvrdeho alkoholu, ze neviem co s tym a kam to dat 🙄 😒 V na narodky len same flase dostal 😠 a on to absolutne nepije 😖 tak neviem, ci nezacnem uplatky davat 😀 😀 😀

jul
7. dec 2009

a co ste dostali?

pipka
7. dec 2009

julis...ma vydrz 😅 ja uz by som aj postojacky spala 😝 🙄

jul
7. dec 2009

ale hanka je dobry cvalik,ved vazi tolko co risino a je o 9 mesiacov tusim mladsia 😅

pipka
7. dec 2009

noo , mame tu asi tri take znackove slivovice, kazdu inu, jednu znackovu borovicku, nejake brandy, whisky, vodky...neviem co s tym 🙄 a jeden Tiramisu liker, to som odlozila, to snad aj take babske pitie by mohlo byt 😅 😀 a kooopec roznych znackovych vin, ale tie sa vypiju...lebo k nam ked niekto pride, tak vino sa pije...ale tvrde nikdy 🙄

pipka
7. dec 2009

no uz ma vyse 11 kil 😅 😝 ,a dlhaaa jak tyzden pred materskou 😀

jul
7. dec 2009

ja dojdem na to tiramisu 😝 😝 😝 mnaaaam to co je? nejaky sladky liker? to som este nepila 😒

pipka
7. dec 2009

no konecne webmaster 😎 dockala som sa 😀

jul
7. dec 2009

no ona bude velka zena,ved vy ste vysoky

pipka
7. dec 2009

neviem, je to v tmavej ale peknej flasi, tak to som si tu nechala naboku, ze to si niekedy dame 😝 😀

jul
7. dec 2009

ty urcite pipi 🙄 😀

pipka
7. dec 2009

no ked budem doma a nepojdem autom, tak sa priprem a za naprstok dam 😀

pipka
7. dec 2009

idem ja uz off, dokukam webmastra a pojdem haji, dobruuu 😵

jul
8. dec 2009

cafet prvaaaaaaaaaa 😎

jul
8. dec 2009

my sme sa pre dchvilou zobudili,akurat popijam kavu a maly tuka do laptopu jak datel 😅

jul
8. dec 2009

inac aj magneticka tabula ma u nas velky uspech,len carbe a peciatky dava a hned vymaze 😎

ajka23
8. dec 2009

cafet, no dnes by som cely den prespala, keby som mohla... 🙄 🙄 to je zase den... ☹

ajka23
8. dec 2009

inac, koli folikulometrii som vcera meskala pol hodiny do prace, zase zien ako maku tam bolo, ale slo to ako na beziacom pase... 😀 😀 😀 vysledok je, ze vpravo dve 14mm, takze v stredu idem zase, hura... 🙄 🙄 😀 😀 kto vie, co sa stalo s tym folikom vpravo, som sa ho nestihla opytat, taky bol rychly... 😒

dudu
8. dec 2009

cwes, vcera som neplanovane zalomila, neboli ste tu tak som dala pc nabok a sup o malu chvilocku som bola v risi snov, zobudila som sa as o 1 v noci tak som sa len presunula do spalne 😅 .
Dnes som stihla aj okna poumyvat, lebo taaak krasne prsi akurat na moje umyvanie okien take su teraz pjekne prihladne... 😉
Doslo mi toto, Lehátko Peg-Perego Melodia, co som si objednala ale musim ist pre to na postu 😖 , je to hrozne lebo nase baliky chodia na hlavnu postu a tam sa neda nikde poriadne zaparkovat , tak musim ist peso 😖

dudu
8. dec 2009

ajuska, drzim palce na zrelu urodicku , mali by ste od stredy az do nedele kazdy den sexikovat.... 😅 😀

lia
autor
8. dec 2009

ahojte,

julišššš,rišššiiii musi byt zlaty a urcite sa tvari velmi vazne s cumlom,ze?? 😀

ajiii,no super.to je na prasknutie,nie??

lumah
8. dec 2009

liuška už som myslela že si išla rodiť. 😝 Vidím že finišuješ. 😀

lia
autor
8. dec 2009

neeee lumi,som chora,lezim a kurirujem sa.

pipka
8. dec 2009

cafet 😎
no my mame dnes za sebou zase noc 😠 🙄

o tretej nas zobudila zase pre zmenu nasa hlucha susedka, co jej telka zrazu na plne pecky zacala hrat 😠 pol hodinu sme sa k nej aj s hornymi aj dolnymi susedmi nevedeli dozvonit ani dobuchat 🙄 🙄 🙄 😠 ona asi spala a ani o tom nevedela 😠

tak sme jej zo zufalstva vypli na chodbe hlavny istic a rano ked V isiel do roboty, tak jej to zapol, ale uz bolo ticho.

pipka
8. dec 2009

ajus, tak to uz ti klopu vajka na dvere 😀 😎

dudus, ved mozme ist pre lehatko spolu a na kociku ho odvezieme 😉

liuska a co ti je? mas aj teplotu? 😕 😒

pipka
8. dec 2009

a musim sa vam este pochvalit, ze V urobil skusky aj obhajil pracu na ten podnikatelsky zamer a priklepli mu ten prispevok pre zacinajucich zivnostnikov 😎 takze 70 tis bubacikov mame plus 😵 😵 😵 😵 😵 teda v SK 😅 nie € 😅 😀

lia
autor
8. dec 2009

pipi,vy kde bvyvate,v bronxe? 😅

nie,hrdlo ma boli a hlieny sa spustaju,ale nedam sancu bacilom!!!