Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2009

julis...no ved ked vidi teba za laptopom, tak musi opakovat 😀
uz vidim hanku po vianociach, ako tu budeme spolu zavislacit 😅 😀 😀 😀 😀 😀 rodzinka s laptopmi 😅

pipka
8. dec 2009

lius, ani sa nepytaj 🙄
my sme to tu nikdy nemali...to odkedy je hanka na svete, vsetci akokeby sa na nas dohodli 😠 🙄

ona je hlucha uplne, tak ona ani asi nepocula, ze to ma na plne pecky 😅 len cely dom hore nohami 🙄 😠

lia
autor
8. dec 2009

jejjj,tak to je sikovny ziacik,gratulujem 🙂 🙂 🙂
za co dostane peniazky??aj ja stem 😀

lumah
8. dec 2009

liuš??? to vážne? Dávaj si pozor a lež pokial možeš.
pipi gratulujeeeeeem 😀
pipka dnes fungujeme zo spaním tak ako vy, chlapci sa ráno zobudili o 7,40 a dala som ich spať o 12tej teraz.
Prvý raz, no uvidíme, ako budu spať v noci. Tuto noc spali dobre, až okol pol šiestej Dado začal mrnčať, ale ešte zaspal.

pipka
8. dec 2009

to je prispevok z uradu prace , soc veci a rodiny pre zacinajucich zivnostnikov 😉

ked zalozis zivnost, urobis si kurz pre podnikatelov a spravis skusky, daju aj tebe 😉

lia
autor
8. dec 2009

boze,uz by ma tam slahlo,sak furt něco 😲

rubinka
8. dec 2009

Baby poradte mi, čo napiecť na Vianoce. Nechcem nič zložité. Čo pečiete vy?

pipka
8. dec 2009

lumi, chudatko ju o tej tretej vystrelilo z postielky, asi ako aj nas 🙄
ale o pol stvrtej ona nastastie hned zahajala a spala do osmej...len ja som sa prehadzovala do piatej, co som uz nevedela zaspat 😠 🙄 a o siestej uz vstaval V , tak uz som nezaspala vobec...len take mikrospanky 🙄

lia
autor
8. dec 2009

ja zivnost mam,ale pozastavenu a nedostala som nic 😠

pipka
8. dec 2009

lius...ved mna uz slaha...denne 🙄

pipka
8. dec 2009

lius, ale mne sa zda, ze podmienkou je byt tych 6 mesiacov na podpore v nezamestnanosti, a potom si az dat ziadost a urobit hlavne ten kurz

lia
autor
8. dec 2009

parada pipi,tak budes jak macalka.teraz hanka spi??chod si s nou lahnut 😉

pipka
8. dec 2009

hej, haja od dvanastej, a veru aj rozmyslam, ze si tu v obyvke bufnem pri telke aspon polhodku 😒

lia
autor
8. dec 2009

tak to je super pipi,aspon ma peniazky na rozbiehanie 🙂

lia
autor
8. dec 2009

co si varila??ja na nic nemam chut 😒

lumah
8. dec 2009

rubinka ja linecké, medovníčky, vanilkové rožky, nejaké nepečené do košíčkov a ak stihnem tak nejaké rezy.

lumah
8. dec 2009

a medvedie labky a ešte uvidím, musím kuk recepty.

pipka
8. dec 2009

no ved on uz povyplacal do kancosky, co bolo treba, pokupil pocitace...a tak...tak teraz mame na lyzovacku a Vianoce 😎 😵 😵

lia
autor
8. dec 2009

ja nepeciem nic,tento rok je taky pohodovy 😀

lumah
8. dec 2009

lia ty nebudeš mať kedy ani. 😝

pipka
8. dec 2009

ja tiez medovnicky, vanilkove rozky, orechove kolieska, linecke kolaciky, kokosove gulky, makovnik a orechovnik...klasika 😵

lius, dnes nevarim, nevladzem 😅 pre hanku mam a ja si natriem chlebik so sunkovou penou a caj 😝 😀

lia
autor
8. dec 2009

idete lyzovat??kam??
ma aj zamestnancov??a co vlastne robi??

lia
autor
8. dec 2009

sak to,nakupila som v rakusku take hotove a nam to staci.a asi kupime zakusky,ktore lubime,ja tie suchare aj tak nejem,ani R.

pipka
8. dec 2009

nema lius, zatial robi sam a ak niekedy bude mat, tak jediny zamestnanec budem ja 😀 ked ma to v skolke omrzi 😅 robi webhosting, tvori stranky a webmarketing 😉

chceme ist lyzovat, niekedy vo februari asi, ece neviem kam, musime nieco najst, kde sa da ist s detmi. Ved uz mam abstaky, uz som dva roky nelyzovala ☹ najprv tehu, potom bola malinka...tak uz sa tesiiiim 🙂

lia
autor
8. dec 2009

daj link 😉
zavidim,aj my sme chceli ist,uvidime dokedy bude sneh a aka bude krpaňa 🙂
ja uz neviem co varit,zrat by som zrala za troch,ale doma neviem co uvarit 😒

pipka
8. dec 2009

ja by som aj vedela co varit, ale dnes sa mi fakt nesce 🙄 😝 jeden den mozem aj ja vynechat...ved denne varim 😅

link ti dam v januari, ked oficialne zalozi zivnost a spusti oficialne tu svoju stranku 😉

pipka
8. dec 2009

no idem si ja na chvilku hajkat, paa zatial 😵

lia
autor
8. dec 2009

jaj,dobre 🙂

lia
autor
8. dec 2009

ok,idem si lahnut,paaa

jul
8. dec 2009

liuššš,co je to macalka? 😀