• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
aj my sme teraz take superneee v kauflande kupili, mnaaam, sladulinke, bezkostkove a ani tie biele supy nemaju, vynikakajúce :grinning:
8. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz prepla na profesionalov,nejak ma nechytil ten film :unamused:
8. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neprepnem, ja vypnem...a asi idem hajat, nech pospim...co ked nam zase suseda spravi v noci budicek :sweat_smile:
8. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zlata reklama ako ten maly hadze do akvarka tie pernikove rybky :grinning:
8. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ze lybka plava... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem haji, tak do zajtra dobruuuu :wink:

cez obed si musim kuk dnesnu ordinaciu, lebo som nic nemala z toho, sice som to tu mala zapnute, ale ked sme stale kecali, tak okrem toho, ze tam mali deti mikulasa, nic neviem :sweat_smile: :unamused:
8. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cago :wink:
8. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva... :wink:
tak som nazad z gyndy, ma sprdol, ze nemam plny mechur, jak keby sa to dalo nejako naplanovat, som od 6tej 1,5l vody vypila a nebol spokojny so mnou.... :angry: :angry: :angry: mam vpravo dva 17mm foliky, takze ovulka za dverami a musim tam ist zase v piatok... :rolling_eyes:
v piatok ma dojst aj brat s celou rodinou, tak mam doma co robit, no radooooost... :rolling_eyes: julis, ten piatok musim zrusit... :frowning2:
9. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixku som tu dlho nevidela, zeby sa stahovali uz? :confused: :confused: :confused:
9. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme tu boli po dlhej dobe sami, tak sme mali romantikus vecer... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši pijú mliečko už len ráno a večer-ráno davdi 210 a Filip 270 a večer majú kašu alebo inú večeru a potom 160 každý a keď idem spať okolo 11tej tak ešte 150 každý. A aj napriek tomu sa david budí ráno o pol šiestej- dnes vypil mliečko a ešte spal do 7,45.
9. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: Ajuuuuušššššš,tak snazte sa prosim ta o 106,uz to praskne :sunglasses:
9. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varim dnes šošopolievku
9. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte,

ajušššš,tak pome na to :wink: drzim vsetky prsty!! :grinning: mala si si este ovu testy kupit :wink:
9. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo halooo, akurat som dokukala ordinejšn :wink:
9. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sa to zase skoncilo :sweat_smile: som zvedava na stvrtok :sunglasses:
9. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ajuska tak na piatok siiilno drzim palce :dizzy_face:
inak aj ja v ten púiatok nemozem :frowning2: nebudem mat afto, tak by som aj tak nemala ako dojst :rolling_eyes: nechame to na inokedy :wink:
9. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali dnes cigansku s opekanymi zemiacikmi a uhorkovy salatik so smotanou :wink:
9. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hanula uz je hore, tak koncim , idem jej dat papat a vyrazame von aspon na chvilku, lebo vecer tu mame zase navstevu :sweat_smile: :slight_smile:

a veru, mixka je kde? :confused:
9. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,zase ste sa dobre najedli ,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mnaaaam,spravim aj ja nauduce :slight_smile:
9. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas kukam bez servitky a uz ma chxyta strasny hlad :rolling_eyes: :confounded:
9. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helou :sunglasses:
ja sa chystam si opiect mandle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ja som varila kvasnicovú-chlapcom chutila. :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co kvasnicovu lumi??pomazanku??mnam,tu milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz som ju 100 rokov nemala
9. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nestahujeme sa, to az vo februari :grinning:

nejak nestiham posledne dni a este k tomu vsetkemu ma od nedele bolia strasne zuby, ale tak nejak divne, ze vsetky a ucho a hlava, no psycho :rolling_eyes: zajtra idem k zubarke a len si na to pomyslim mi klesa tlak :pensive: sipim, ze mi asi bude trhat osmicku :cry:
9. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lum,kvasnicovu polievku? ci pomazanku? ja som to nikdy nejedla a nepamatam si to teda vobec z detstva :unamused:
9. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššššš,ty vymyselnik :grinning: ake dobrotky si robišššš :sunglasses:
9. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...no vitaj :slight_smile:

aj mna bolia nejak zuby,2 ked si ich cistim,to mam asi krckove kazy a jeden ma boli ked zakusnem vzadu a nic tam nemam :angry: ...ako keby sa mi uvolnovala blomba :frowning2:

tak sa mi nechce ist teda zubarovi,ale co ked mi vypadne cez sviatky? :cry:
9. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si konecne zapalit :slight_smile:
9. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok