Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
9. dec 2009

ozaj budu na jojke vianoce bez reklamy....KONECNE 🙂

A strasne sa tesim na Sam doma 😵 😵 😵 😵 to zboznujem 🙂

jul
9. dec 2009

kde steeee

Val mi pisala,ze uz su doma s malym 🙂

pipka
9. dec 2009

cafet 😎 dnes sa poctivo hlasim, mala som ist povodne na Vianocne trhy, ale akcia sa nakoniec presunula, tak som tu 😀

jul
9. dec 2009

zase si mala ist na nakupy? 😀

pipka
9. dec 2009

aj minuly rok uz bol stedry den bez reklamy...ale len jeden den julis, nevytesuj sa, ze cely cas nebudu reklamy 😅

pipka
9. dec 2009

nie nie nie na nakupy, ale mali sme sa tam stretnut so spoluziakmi na punc, ale nebolo by nas dost, tak sa to presunulo o tyzden 😉

jul
9. dec 2009

na druhy den budu asi len reklamy a ziadne filmy 😅

jul
9. dec 2009

bolo vas 11? 😅

pipka
9. dec 2009

no, budu to dobiehat 😀 😀 😀

pipka
9. dec 2009

mixi, vitaj v klube bolavych zubov 😅 uz aj ty... 😒
mna aj bolia, aj ich mam citlive...ale na vsetko, aj ked jem chlieb s maslom, tak prve hryzy trpim a potom to nejako samo prejde 😒

jul
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ze klub bolavych zubov

pipka
9. dec 2009

mnaam drozdovu natierku aj ja milujeeem 😵
zajtra idem do skolky a maju na desiatu...tak im tam vyjem zasoby 😝 😀

jul
9. dec 2009

mohla by si na tu vasu skolkarsku stranku davat hned k jedalnicku aj recepty

lia
autor
9. dec 2009

aj ja si ju pamatam z jasiel pipi 😀 potom mi ju makma este robievala,ale z tohoi sa pribera takze nic 😀

pipka
9. dec 2009

dnes som bola na UPSVa R a taaak som sa tam rozculila, ze az 😠 😠 😠
bola som sa opytat na ten zvyseny rodicovsky prispevok, ze ci si o to treba ziadat alebo to dojde automaticky...a fuchtle na mna kukali jak na spasenei, ze co otravujem...ze oni nevedia 😠 a ja ze kto by to asi tak mal vediet ked nie ony, ked su tam od toho a maju to na starosti a od januara je to v platnosti a je polka decembra 😠 🙄 ...a ze necitali este nic, nikto im nic nepovedal, a ze aj tak nevedia, ci sa to bude tykat vsetkych ...a ze nejlepsie teraz neotravovat a opytat sa v januari 😠 😠 😠 ty kokso...tuhy socializmus 😠

jul
9. dec 2009

kolko si pribrala liušš?

lia
autor
9. dec 2009

15 juliššš 🙄 ale citim sa na 30 😀

jul
9. dec 2009

zevraj sa to netyka vsetkych

pipka
9. dec 2009

no veru pribera 🙄 😅 ale zase ked ju nejes denne...musim sa nejako utesit 😀 ale teraz som ju nepapala, odkedy som na MD 😅 😀

pipka
9. dec 2009

no ze vraj len tych co porodia po prvom januari 😠 ale to sa mi nechce verit, ved ja som citala, ze do dvoch rokov veku to budu dostavat vsetci 😒

lia
autor
9. dec 2009

daj si aj za mna 😉

pipka
9. dec 2009

dam si ako chutovku dva kusky...len na zahasenie pazravosti... 😅 😀

lia
autor
9. dec 2009

to nemyslis vazne??!!az po januari??a ja co?? 😠 😠 😠 😠

zabka132
9. dec 2009

dobry vecer 🙂

lia
autor
9. dec 2009

dobryxyyy zabi 🙂

pipka
9. dec 2009

ajooj zabi 😉

lius, ja netusim, ja som taka nasr...ta ze ledva dycham 😠 🙄 mam tam volat po sviatkoch, tak to si pis, ze tam volam, len som zvedava ak to dostanem, ci to stiham vybavit tak, aby som este v januari dostala tie peniaze 🙄

lia
autor
9. dec 2009

tak to som zvedava

pipka
9. dec 2009

no to aj ja... 😒 a ked to hladam na nete, tak nikde nic ☹

zabka132
9. dec 2009

a co vybavujes pipi ?

zabka132
9. dec 2009

uz som precitala pipi.