Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
9. dec 2009
ozaj budu na jojke vianoce bez reklamy....KONECNE 🙂

A strasne sa tesim na Sam doma x-) x-) x-) x-) to zboznujem 🙂
jul
9. dec 2009
kde steeee

Val mi pisala,ze uz su doma s malym 🙂
pipka
9. dec 2009
cafet 😎 dnes sa poctivo hlasim, mala som ist povodne na Vianocne trhy, ale akcia sa nakoniec presunula, tak som tu 😃
jul
9. dec 2009
zase si mala ist na nakupy? 😃
pipka
9. dec 2009
aj minuly rok uz bol stedry den bez reklamy...ale len jeden den julis, nevytesuj sa, ze cely cas nebudu reklamy :-N
pipka
9. dec 2009
nie nie nie na nakupy, ale mali sme sa tam stretnut so spoluziakmi na punc, ale nebolo by nas dost, tak sa to presunulo o tyzden 😉
jul
9. dec 2009
na druhy den budu asi len reklamy a ziadne filmy :-N
jul
9. dec 2009
bolo vas 11? :-N
pipka
9. dec 2009
no, budu to dobiehat 😃 😃 😃
pipka
9. dec 2009
mixi, vitaj v klube bolavych zubov :-N uz aj ty... :-|
mna aj bolia, aj ich mam citlive...ale na vsetko, aj ked jem chlieb s maslom, tak prve hryzy trpim a potom to nejako samo prejde :-|
jul
9. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 ze klub bolavych zubov
pipka
9. dec 2009
mnaam drozdovu natierku aj ja milujeeem x-)
zajtra idem do skolky a maju na desiatu...tak im tam vyjem zasoby :-p 😃
jul
9. dec 2009
mohla by si na tu vasu skolkarsku stranku davat hned k jedalnicku aj recepty
liaautor
9. dec 2009
aj ja si ju pamatam z jasiel pipi 😃 potom mi ju makma este robievala,ale z tohoi sa pribera takze nic 😃
pipka
9. dec 2009
dnes som bola na UPSVa R a taaak som sa tam rozculila, ze az ]-( ]-( ]-(
bola som sa opytat na ten zvyseny rodicovsky prispevok, ze ci si o to treba ziadat alebo to dojde automaticky...a fuchtle na mna kukali jak na spasenei, ze co otravujem...ze oni nevedia ]-( a ja ze kto by to asi tak mal vediet ked nie ony, ked su tam od toho a maju to na starosti a od januara je to v platnosti a je polka decembra ]-( 8-( ...a ze necitali este nic, nikto im nic nepovedal, a ze aj tak nevedia, ci sa to bude tykat vsetkych ...a ze nejlepsie teraz neotravovat a opytat sa v januari ]-( ]-( ]-( ty kokso...tuhy socializmus ]-(
jul
9. dec 2009
kolko si pribrala liušš?
liaautor
9. dec 2009
15 juliššš 8-( ale citim sa na 30 😃
jul
9. dec 2009
zevraj sa to netyka vsetkych
pipka
9. dec 2009
no veru pribera 8-( :-N ale zase ked ju nejes denne...musim sa nejako utesit 😃 ale teraz som ju nepapala, odkedy som na MD :-N 😃
pipka
9. dec 2009
no ze vraj len tych co porodia po prvom januari ]-( ale to sa mi nechce verit, ved ja som citala, ze do dvoch rokov veku to budu dostavat vsetci :-|
liaautor
9. dec 2009
daj si aj za mna 😉
pipka
9. dec 2009
dam si ako chutovku dva kusky...len na zahasenie pazravosti... :-N 😃
liaautor
9. dec 2009
to nemyslis vazne??!!az po januari??a ja co?? ]-( ]-( ]-( ]-(
zabka132
9. dec 2009
dobry vecer 🙂
liaautor
9. dec 2009
dobryxyyy zabi 🙂
pipka
9. dec 2009
ajooj zabi 😉

lius, ja netusim, ja som taka nasr...ta ze ledva dycham ]-( 8-( mam tam volat po sviatkoch, tak to si pis, ze tam volam, len som zvedava ak to dostanem, ci to stiham vybavit tak, aby som este v januari dostala tie peniaze 8-(
liaautor
9. dec 2009
tak to som zvedava
pipka
9. dec 2009
no to aj ja... :-| a ked to hladam na nete, tak nikde nic 😞
zabka132
9. dec 2009
a co vybavujes pipi ?
zabka132
9. dec 2009
uz som precitala pipi.